Saulės Kliošo koncertas „Sugrįžimas“

saules kliosas

 

Tikriausiai jau niekam nereikia pristatinėti 2000 metais susikūrusios grupės Saulės Kliošas. Šį kartą tik norime nudžiuginti grupės gerbėjus – Saulės Kliošas rengia savo koncertą Vilniuje.

Jau spalio 18 dieną, 20 valandą kviečiame visus neabejingus susipažinti su puikiai ir gyvai grojama muzika.

 

Tiems, kam dar neteko gyvai pasiklausyti grupės „Saulės Kliošas, yra puiki proga tai padaryti. Gyvai skambanti muzika visada yra kitokia nei per televiziją. Saulės Kliošas patinka įvairaus amžiaus kategorijos žmonėms, kadangi muzika aprėpia daug skirtingų muzikinių stilių ir variacijų.

 

Nors grupė gyvuoja jau 15 metų ir per tokį laiką daug kas keitėsi, Saulės Kliošas visais periodais turi savą ištikimų gerbėjų ratą.

 

Saulės Kliošas labai aktyviai koncertuoja ne tik Lietuvoje. Grupė jau pelnė ir pasisekimą užsienio koncertuose.

 

Saulės Kliošas siūlo linksmą, gyvą, nuotaikingą ir netgi lavinančią muziką Jums!

 

Koncertas vyks džiazo klube “Jazz Cellar 11“ Vilniuje. Adresas: Aušros Vartų g. 11.

 

Lankytojams yra rekomenduoja įsigyti bilietus iš anksto. Jei eisite su didesne kompanija – galite rezervuoti staliuką.

 

Baras atveria duris spalio 18 dieną – 20 valandą.

Susiję straipsniai:

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]

Smuikai: įdomūs faktai

Smuikai, dažnai vadinamai „instrumentų karaliais“, yra žavingi ir mylimi muzikos instrumentai, turintys turtingą istoriją ir esantys nepavaldūs laikui. Be melodingų garsų, yra daugybė intriguojančių faktų apie smuikus, kurie atskleidžia neblėstantį šio instrumento populiarumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą įdomiausių ir mažiau žinomų faktų apie smuikus. Stradivarijaus mistika Stradivarijaus smuikus, kuriuos XVII ir XVIII a. pagamino legendinis […]