„BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS“ – tarptautinė aprangos ir tekstilės paroda

 

Visi vilniečiai ir miesto svečiai yra maloniai kviečiami apsilankyti nemokamoje aprangos ir tekstilės parodoje „BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS“.

 

Paroda įvyks spalio 18 dieną, nuo 10 valandos ryto Litexpo rūmuose (Laisvės pr. 5, Vilnius).

 

Tai didžiausia aprangos ir tekstilės paroda tarp visų Baltijos šalių. Ši nemokama paroda jau vyks net 27 – tą kartą!

 

Paroda iš viso truks net tris dienas, tad laiko atrasti tikrai pavyks kiekvienam. Tekstilės ir aprangų madų tendencijos ir naujos inovacijos bus pristatomos žymių dalyvių ir dizainerių iš viso pasaulio šalių.

 

Parodos metu bus pristatytos naujos žaliavos, namų interjero tekstilės detalės, nauji siuvimo priedai ir priemonės.

 

Taip pat bus pristatytos naujos ir įdomios viršutinių ir apatinių drabužių mados, odos gaminiai, avalynė, bei nauji technologiniai dizaino sprendimai ir įrengimai.

 

Visos parodos metu nuolatos vyks įdomūs ir prasmingi seminarai, mugės ir konferencijos. Į renginį yra kviečiami ne tik mados ir siuvimo profesionalai, tačiau ir visi besidomintys naujomis aprangos ir tekstilės gaminių tendencijomis.

 

Dėl galimo didelio žmonių susidomėjimo srauto, į parodą kviečiame registruotis iš anksto!

Susiję straipsniai:

Greitasis pasimatymų maratonas – galimybė rasti savo sielos draugą

Visi žmonės nori mylėti bei būti mylimi. Tai yra normalu. Tačiau lygiai taip pat įprasta, kad rasti savo sielos žmogų, partnerį, kuris bus visada šalia – nėra labai paprasta. Dažnai reikia susitikti su šimtais žmonių, kol galiausiai pavyksta rasti savą žmogų. Viena iš greitų galimybių jo paieškoms yra speed dating Vilnius. Sostinėje renkasi patys įdomiausi […]

Klausimas, kylantis sostinės svečiams – ką veikti Vilniuje?

Retas Vilniaus miesto svečias nusprendžia aplankyti miestą vien tik dėl noro pamatyti Katedrą, pasivaikščioti palei Nerį, aplankyti Vingio parką ar garsųjį „Akropolį“. Aišku, yra dalis žmonių, kurių tikslas būtent šie išvardinti objektai. Bet didžiausias Lietuvos miestas garsėja ne tik įspūdingu senamiesčiu ar galimybe jį pamatyti iš paukščio skrydžio skrendant oro balionu, bet ir dideliu pasirinkimu […]