Priežiūros patarimai, kad Jūsų sėjamosios tarnautų kaip naujos

Kokybiškos sėjamosios mašinos yra svarbios viso derliaus sėkmei. Siekdami gerinti pavasarinį ūkininkavimą ir užtikrinti geras žemės ūkio technikos sąlygas, ūkininkai turėtų atlikti eilinius žemės ūkio technikos patikrinimus ir techninę priežiūrą prieš pavasarinį arimą, įskaitant visapusišką žemės ūkio technikos valymą, dalių reguliavimą ir sutvirtinimą, mobilių komponentų sutepimą ir kt. kurie gali užtikrinti, kad po žiemos tuščiosios eigos tai neturės įtakos įprastam žemės ūkio technikos naudojimui.

Patyrę sėjamųjų mašinų gamintojai gali pateikti keletą pasiūlymų dėl šių įrenginių priežiūros:

1. Sėjamosios mašinos techninė priežiūra turi veiksmingai įgyvendinti techninės priežiūros taisykles pagal vartotojo vadovą. Vartotojas turėtų išvalyti, patikrinti, sureguliuoti, sutepti alyva komponentus, išlaikyti gerą oro, degalų ir alyvos filtravimo įrenginio filtravimo efektyvumą, pašalinti dirvožemio šiukšles, prilipusias prie mašinos išorės, ir sumažinti nusidėvėjimo veiksnius.

2. Įpilkite švarios ir nurodytos tepimo alyvos pagal instrukcijos reikalavimus. Pasirūpinkite, kad Jūsų mašinos šilumos sistema veiktų normaliai, venkite per didelės arba per žemos temperatūros, įpilkite švaraus, minkšto vandens.

3. Prieš pradėdami darbus, patikrinkite pagrindines sėjamosios mašinos darbines dalis, įvertinkite, ar padangų slėgis normalus, taip pat patikrinkite pavaros diržo įtempimą.

4. Sėjamosios mašinos operacinė sistema turi veikti efektyviai, be strigimų. Atkreipkite dėmesį, jeigu ši sistema pradėjo skleisti neįprastą garsą, pakilo jos temperatūra ar atsirado kitų neįprastų ženklų.

5. Naujai įsigijus ar ilgai nenaudojus šio įrenginio, prieš naudojimą būtina išmėginti, kad įvertintumėte, ar mašinos veikimas yra normalus.

6. Laikykite savo mašiną švarią. Ūkininkavimas yra nešvarus darbas, tačiau sėjamosios švaros palaikymas yra svarbi jos vientisumo išlaikymo dalis. Nešvarumai gali užkimšti gyvybiškai svarbius komponentus, jei paliekami išdžiūti ir nusėsti. Po kiekvieno naudojimo išvalykite sėjamąją, kad pailgintumėte jos tarnavimo laiką. Visa kita sodinimo įranga taip pat turi būti švari, kad ji veiktų.

Kaip visi žinome, mašinų naudojimas sukels susidėvėjimą. Jūs padarėte didelę investiciją į savo žemės ūkio techniką, todėl turėtumėte stengtis ją išlaikyti geros būklės kuo ilgiau. Būkime dėmesingi sėjamųjų veikimui ir priežiūrai, kad jos tarnautų ilgai ir kokybiškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip tinkamas vadovavimas padeda bendrai įmonės kultūrai?

Įmonės kultūra yra neatsiejama nuo vadovo daromos įtakos jos suformavimui. Vadovas atlieka svarbų vaidmenį nustatant pagrindines vertybes, normas ir bendrus tikslus organizacijoje. Viskas juk prasideda aukščiausiame organizacijos taške ir palaipsniui persiduoda žemesnes pareigas einantiems darbuotojams. Tai pasireiškia per bendravimą tarpusavyje ir su klientais, požiūrį į teisinius bei etinius niuansus ar paprasčiausią eilinių užduočių atlikimą. Kiekviena […]

Duomenų analizės vaidmuo plečiant verslą

Dinamiškoje šiuolaikinio verslo aplinkoje duomenų analizės svarba tapo tvaraus augimo ir strateginių sprendimų priėmimo sinonimu. Šiame straipsnyje išsamiau pakalbėsime apie tai, kodėl duomenų analizė yra esminis elementas įmonėms, siekiančioms plėstis ir klestėti. Plačiau: https://contourenterprise.lt