Priežiūros patarimai, kad Jūsų sėjamosios tarnautų kaip naujos

Kokybiškos sėjamosios mašinos yra svarbios viso derliaus sėkmei. Siekdami gerinti pavasarinį ūkininkavimą ir užtikrinti geras žemės ūkio technikos sąlygas, ūkininkai turėtų atlikti eilinius žemės ūkio technikos patikrinimus ir techninę priežiūrą prieš pavasarinį arimą, įskaitant visapusišką žemės ūkio technikos valymą, dalių reguliavimą ir sutvirtinimą, mobilių komponentų sutepimą ir kt. kurie gali užtikrinti, kad po žiemos tuščiosios eigos tai neturės įtakos įprastam žemės ūkio technikos naudojimui.

Patyrę sėjamųjų mašinų gamintojai gali pateikti keletą pasiūlymų dėl šių įrenginių priežiūros:

1. Sėjamosios mašinos techninė priežiūra turi veiksmingai įgyvendinti techninės priežiūros taisykles pagal vartotojo vadovą. Vartotojas turėtų išvalyti, patikrinti, sureguliuoti, sutepti alyva komponentus, išlaikyti gerą oro, degalų ir alyvos filtravimo įrenginio filtravimo efektyvumą, pašalinti dirvožemio šiukšles, prilipusias prie mašinos išorės, ir sumažinti nusidėvėjimo veiksnius.

2. Įpilkite švarios ir nurodytos tepimo alyvos pagal instrukcijos reikalavimus. Pasirūpinkite, kad Jūsų mašinos šilumos sistema veiktų normaliai, venkite per didelės arba per žemos temperatūros, įpilkite švaraus, minkšto vandens.

3. Prieš pradėdami darbus, patikrinkite pagrindines sėjamosios mašinos darbines dalis, įvertinkite, ar padangų slėgis normalus, taip pat patikrinkite pavaros diržo įtempimą.

4. Sėjamosios mašinos operacinė sistema turi veikti efektyviai, be strigimų. Atkreipkite dėmesį, jeigu ši sistema pradėjo skleisti neįprastą garsą, pakilo jos temperatūra ar atsirado kitų neįprastų ženklų.

5. Naujai įsigijus ar ilgai nenaudojus šio įrenginio, prieš naudojimą būtina išmėginti, kad įvertintumėte, ar mašinos veikimas yra normalus.

6. Laikykite savo mašiną švarią. Ūkininkavimas yra nešvarus darbas, tačiau sėjamosios švaros palaikymas yra svarbi jos vientisumo išlaikymo dalis. Nešvarumai gali užkimšti gyvybiškai svarbius komponentus, jei paliekami išdžiūti ir nusėsti. Po kiekvieno naudojimo išvalykite sėjamąją, kad pailgintumėte jos tarnavimo laiką. Visa kita sodinimo įranga taip pat turi būti švari, kad ji veiktų.

Kaip visi žinome, mašinų naudojimas sukels susidėvėjimą. Jūs padarėte didelę investiciją į savo žemės ūkio techniką, todėl turėtumėte stengtis ją išlaikyti geros būklės kuo ilgiau. Būkime dėmesingi sėjamųjų veikimui ir priežiūrai, kad jos tarnautų ilgai ir kokybiškai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Antkapių kismas: nuo tradicijos iki modernumo

Religijos suvokimas visuomenėje kinta. Tai yra visiškai normalu. Visgi, nepriklausomai nuo to, ar žmogus išpažįsta tam tikrą religiją, ar ne, žinoma, kad mirusį žmogų vis tiek norisi palaidoti atitinkamai, kad būtų galima padaryti skoningą atsisveikinimą ir tinkamai parengti vietą, kur ilsėsis jo kūnas. Šiuo metu rinkoje siūlomi antkapiai yra labai įvairūs. Tai didina tikimybę, kad […]

Gertuvės su logotipu: skirtingos jų rūšys ir privalumai verslui

Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame aplinkosauga tampa pagrindiniu rūpesčiu, žmonės renkasi ekologiškas alternatyvas. Vienas dažniausių kasdien naudojamų daiktų yra gertuvė. Tačiau ne visos gertuvės yra vienodos. Vienos jų yra ekologiškesnės, o kitos gali būti kenksmingos aplinkai. Be to, gertuvės su logotipu taip pat gali būti galinga įmonių rinkodaros priemonė. Todėl atidžiau apžvelgsime kelis dažniausiai pasitaikančių gertuvių su […]