Priemonės aštrių pojūčių mėgėjams

Suvaržymo, vergovės, fetišo ir vaidmenų „žaidimai“ visada žadino ir vis dar žadina daugelio smalsumą. Vienos poros drąsiai siekia aštrių pojūčių ir išbando šiuos „žaidimus“, o kitos vis dar mano, kad tai amoralu ar net iškrypimas. Kaip yra iš tiesų? Atsakymas paprastas. Viskas, kas yra daroma laisva suaugusių asmenų valia ir kas yra priimtina abiems partneriams yra normalu. Išsiaiškinus, kad minėti žaidimai poroje yra normalus dalykas, susipažinkime su priemonėmis, neatsiejamomis nuo šių intymių žaidimų.

Akių raiščiai ir veido kaukės – priemonė fantazijai išlaisvinti

Atlikti tyrimai rodo, kad akių raiščiai ir veido kaukės, naudojamos intymių žaidimų metu, padeda sukurti paslaptingą atmosferą ir įaudrinti abu žaidimo dalyvius. Pažymėtina, kad akių raištis, akių kaukė, veido kaukė visiškai dengianti veidą, veido kaukė su ertmėmis akims bei burnai ir pan. padeda blokuoti norimą juslę ir įgalina jutimines manipuliacijas, nes užblokavus vieną juslę, kitos juslės ženkliai paaštrėja.

Burnos kaiščiai – „tamsesnių atspalvių“ žaidimams

Vaidmenų, fetišo, suvaržymo ir vergovės žaidimai yra sunkiai įsivaizduojami be mažytės tokių žaidimų smulkmenėlės, vadinamos burnos kaiščiu. Burnos kaiščius yra pamėgę tiek šių žaidimų virtuozai, tiek žengiantys pirmuosius žingsnius į tokių žaidimų pasaulį. Burnos kaiščiai dažniausiai būna golfo kamuoliuko formos, tačiau galite rasti ir įmantresnių formų kaiščių. Atkreipkite dėmesį į tai, kad kaiščiai gali būti tuščiaviduriai ir pilnaviduriai. Ar žinote, kokią reikšmę turi ši burnos kaiščio techninė savybė? Tuščiaviduriai burnos kaiščiai neapsunkina jį dėvinčio asmens kvėpavimo, nes galima lengvai kvėpuoti per burną, o štai dėvint pilnavidurius burnos kaiščius kvėpavimas yra apsunkintas, tokiu būdu turite gerai įvertinti savo galimybių ribas, nes bendravimas žodžiu bus apribotas. Būtina pažymėti, kad tiek tuščiavidurių, tiek pilnavidurių burnos kaiščių naudojimas yra saugus ir nekenksmingas sveikatai, tačiau pojūčiai, žinoma, skirtingi.

Antrankiai ir antkojai – maloniam laisvės suvaržymui

Laisvės pojūtis visada yra labai malonus, tačiau nustebsite, koks gali būti malonus laikinas „laisvės netekimas“, kurį įgalina antrankių ir antkojų naudojimas intymių žaidimų metu. Antrankių ir antkojų yra įvairių dizainų ir gamybos medžiagų. Jie gali būti gaminami iš metalo, veganiškos odos, puošti kailiu ar pūkučiais. Kiekvienai porai nesunku rasti tokius, kurie labiausiai atitinka jų poreikius ir skonį. Kaip ir prieš tai minėti burnos kaiščiai, taip ir antrankiai bei antkojai yra saugūs naudoti, svarbu nepersistengti juos veržiant.

Spaustukai ir gnybtukai – maloniai skausmingam spaudimui

Atlikti tyrimai rodo, kad nemaža žmonių dalis, patirdama tam tikro lygio skausmą, jaučia malonumą. Žinoma, šiuo atveju yra kalbama apie ne itin didelį skausmą. Maloniai skausmingą skausmą arba malonų tempimo pojūtį suteikia įvairūs gnybtukai arba spaustukai, kuriais galima suspausti įvairių kūno dalių odą.

Antkakliai ir pavadėliai – dominuojančių ir nuolankiųjų didesniam malonumui

Poros, mėgstančios vaidmenų žaidimus, teigia, kad antkakliai su pavadėliais į jų seksualinę patirtį įneša naujų spalvų, todėl šiuos žaisliukus pataria išbandyti kiekvienai porai. Žinoma, turėtumėte nepamiršti, kad antkaklis gali labai stipriai priglusti prie gerklės, o per stipriai jį užveržus gali kilti pavojus sveikatai, todėl persistengti nederėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]

Nosies plastika: atsakymai į 5 dažnai užduodamus klausimus

Nosies plastika yra operacija, kurios metu plastinės chirurgijos gydytojai koreguoja netenkinančius estetinius aspektus ir sprendžia apsunkinto kvėpavimo problemas. Kadangi operacija atliekama veido srityje ir yra gana sudėtinga, natūralu, kad gydytojai sulaukia daugybės klausimų. Žemiau – atsakymai į 5 specialistams dažnai užduodamus klausimus. Kiek laiko trunka atsistatymas ir kiek laiko nešiojamas įtvaras? Pirmosios dienos yra sudėtingiausios. […]