Priemonės aštrių pojūčių mėgėjams

Suvaržymo, vergovės, fetišo ir vaidmenų „žaidimai“ visada žadino ir vis dar žadina daugelio smalsumą. Vienos poros drąsiai siekia aštrių pojūčių ir išbando šiuos „žaidimus“, o kitos vis dar mano, kad tai amoralu ar net iškrypimas. Kaip yra iš tiesų? Atsakymas paprastas. Viskas, kas yra daroma laisva suaugusių asmenų valia ir kas yra priimtina abiems partneriams yra normalu. Išsiaiškinus, kad minėti žaidimai poroje yra normalus dalykas, susipažinkime su priemonėmis, neatsiejamomis nuo šių intymių žaidimų.

Akių raiščiai ir veido kaukės – priemonė fantazijai išlaisvinti

Atlikti tyrimai rodo, kad akių raiščiai ir veido kaukės, naudojamos intymių žaidimų metu, padeda sukurti paslaptingą atmosferą ir įaudrinti abu žaidimo dalyvius. Pažymėtina, kad akių raištis, akių kaukė, veido kaukė visiškai dengianti veidą, veido kaukė su ertmėmis akims bei burnai ir pan. padeda blokuoti norimą juslę ir įgalina jutimines manipuliacijas, nes užblokavus vieną juslę, kitos juslės ženkliai paaštrėja.

Burnos kaiščiai – „tamsesnių atspalvių“ žaidimams

Vaidmenų, fetišo, suvaržymo ir vergovės žaidimai yra sunkiai įsivaizduojami be mažytės tokių žaidimų smulkmenėlės, vadinamos burnos kaiščiu. Burnos kaiščius yra pamėgę tiek šių žaidimų virtuozai, tiek žengiantys pirmuosius žingsnius į tokių žaidimų pasaulį. Burnos kaiščiai dažniausiai būna golfo kamuoliuko formos, tačiau galite rasti ir įmantresnių formų kaiščių. Atkreipkite dėmesį į tai, kad kaiščiai gali būti tuščiaviduriai ir pilnaviduriai. Ar žinote, kokią reikšmę turi ši burnos kaiščio techninė savybė? Tuščiaviduriai burnos kaiščiai neapsunkina jį dėvinčio asmens kvėpavimo, nes galima lengvai kvėpuoti per burną, o štai dėvint pilnavidurius burnos kaiščius kvėpavimas yra apsunkintas, tokiu būdu turite gerai įvertinti savo galimybių ribas, nes bendravimas žodžiu bus apribotas. Būtina pažymėti, kad tiek tuščiavidurių, tiek pilnavidurių burnos kaiščių naudojimas yra saugus ir nekenksmingas sveikatai, tačiau pojūčiai, žinoma, skirtingi.

Antrankiai ir antkojai – maloniam laisvės suvaržymui

Laisvės pojūtis visada yra labai malonus, tačiau nustebsite, koks gali būti malonus laikinas „laisvės netekimas“, kurį įgalina antrankių ir antkojų naudojimas intymių žaidimų metu. Antrankių ir antkojų yra įvairių dizainų ir gamybos medžiagų. Jie gali būti gaminami iš metalo, veganiškos odos, puošti kailiu ar pūkučiais. Kiekvienai porai nesunku rasti tokius, kurie labiausiai atitinka jų poreikius ir skonį. Kaip ir prieš tai minėti burnos kaiščiai, taip ir antrankiai bei antkojai yra saugūs naudoti, svarbu nepersistengti juos veržiant.

Spaustukai ir gnybtukai – maloniai skausmingam spaudimui

Atlikti tyrimai rodo, kad nemaža žmonių dalis, patirdama tam tikro lygio skausmą, jaučia malonumą. Žinoma, šiuo atveju yra kalbama apie ne itin didelį skausmą. Maloniai skausmingą skausmą arba malonų tempimo pojūtį suteikia įvairūs gnybtukai arba spaustukai, kuriais galima suspausti įvairių kūno dalių odą.

Antkakliai ir pavadėliai – dominuojančių ir nuolankiųjų didesniam malonumui

Poros, mėgstančios vaidmenų žaidimus, teigia, kad antkakliai su pavadėliais į jų seksualinę patirtį įneša naujų spalvų, todėl šiuos žaisliukus pataria išbandyti kiekvienai porai. Žinoma, turėtumėte nepamiršti, kad antkaklis gali labai stipriai priglusti prie gerklės, o per stipriai jį užveržus gali kilti pavojus sveikatai, todėl persistengti nederėtų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Skubios pagalbos vaistinėlė Jūsų augintiniui

Niekam nebekyla klausimų, kam automobilyje yra reikalinga skubios pagalbos vaistinėlė. Džiugu, jeigu jos niekada ir neprireikė, bet niekada negalima žinoti, kada ir kur gali prireikti ten esančių vaistų, tvarsčių ar pleistrų. Nelaimės tūno ir už artimiausio kampo. Kartais net nebūtina ir toli keliauti, kad paslystume, užsigautume ar patirtume tam tikrą traumą. Visada gerai namuose turėti […]

Veido tonikai: jų didelė nauda odai ir įtraukimas į kasdienę odos priežiūrą

Veido tonikai, kurių pagrindinė paskirtis yra švelniai atgaivinti odą, neatimant iš jos natūralios drėgmės, yra skystos vandens pagrindo odos priežiūros priemonės, kurių sudėtyje paprastai būna ir odą raminančių ingredientų, pvz., alavijo, eukaliptų ar kt. Veido tonikas gali būti naudingas absoliučiai visų tipų odai – nuo riebios iki sausos odos. Šiuolaikiniai veido tonikai gali padėti sudrėkinti, […]