Plaukų priežiūros priemonės: kaip prižiūrėti ir lepinti savo plaukus?

Jeigu norime džiaugtis sveikais ir žvilgančiais plaukais, reikia nepamiršti tinkamai pasirūpinti plaukais. Jų priežiūra ir puoselėjimas nėra sudėtingas ir neužima daug laiko, jeigu pasirenkamos tinkamos plaukų priežiūros priemonės. Visgi, kokiomis priemonėmis reikėtų pasirūpinti ir naudoti visada, kurias rečiau ir kaip išsirinkti geriausias?

Kaip išsirinkti priemones?

Pastebėjote, kad plaukai išsausėjo, pradėjo kankinti pleiskanos, nors anksčiau to nebuvo? Tai gali reikšti, kad naudojate Jums netinkamas plaukų priežiūros priemones. Todėl labai svarbu pasirinkti tas, kurios puoselės Jūsų plaukus, o ne juos gadins. Tam reikia žinoti, kaip ieškoti ir pasirinkti priemones plaukų priežiūrai.

Pirmiausia, reikia rinktis produktus, kurie pagaminti Jūsų plaukų tipui. Pavyzdžiui, jeigu Jūsų plaukai šviesūs, rinkitės priemones, kurios skirtos blondinėms. Taip pat galima rasti daug priežiūros linijų, kurios skirtos tamsiems plaukams. O jeigu Jūsų plaukai yra dažyti, tai taip pat labai svarbu. Naudokite dažytiems plaukams tinkamas priemones, kurios sukurtos taip, kad nebluktų spalva, ji išliktų ryški kuo ilgiau.

Taip pat kai kurie kosmetikos gamintojai siūlo rinktis kosmetikos priemones pagal plaukų ilgį ar formą. Pavyzdžiui, garbanotiems plaukams galima rasti atskiras priežiūros priemonių linijas, kurios užtikrins, kad garbanos atrodytų kuo gražiau. Taip pat  galima rinktis linijas tiesiems plaukams. Dažniausiai tai keratinu praturtintos plaukų priežiūros priemonės, kurios dar labiau prisideda prie plaukų tiesinimo.

Taip pat labai svarbu yra tai, koks Jūsų plaukų priežiūros priemonių tikslas. Ar ieškote tik kasdienai skirto šampūno ir kondicionieriaus? O gal norite išspręsti kilusią problemą? Pavyzdžiui, jeigu norite įveikti pleiskanas, reikėtų rinktis tokias kosmetikos priemonės, kurios skirtos būtent šiai bėdai. O jeigu pastebėjote, kad itin slenka plaukai, Jums geriausiai tiks priežiūros priemonės nuo plaukų slinkimo. Tokių gamintojai siūlo taip pat labai daug.

Kokias priemones pirkti?

Kiekvienas atrandame savo plaukų priežiūros rutiną, tačiau yra tam tikrų produktų, kuriuos rekomenduojama turėti kiekvienam. Žinoma, kad svariausios plaukų priežiūros priemonės yra šampūnas ir kondicionierius. Taip pat kiekvienuose namuose turėtų būti plaukų kaukės, kuriomis plaukus reikėtų palepinti bent kartą per savaitę.

Tačiau tik tuo apsiriboti nebūtina. Plaukų žvilgesiui patariama naudoti specialius losjonus ir aliejus. O jeigu norite paskatinti plaukų augimą, galima rinktis specialiai tam sukurtas ampules, plaukų augimą skatinančias priemones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Pasiekite puikią švarą su ultragarsiniais dantų šepetėliais

Siekiant nepriekaištingos burnos higienos, sunku ignoruoti šurmulį apie ultragarsinius dantų šepetėlius. Šie naujoviški dantų priežiūros įrankiai perkėlė burnos priežiūrą į visiškai naują lygmenį ir užtikrina puikią švarą, kuriai sunku prilygti tradiciniams metodams. Tačiau kuo jie išsiskiria iš kitų? Pasinerkime į ultragarsinių dantų šepetėlių pasaulį ir sužinokime, kaip jie gali padėti pasiekti neprilygstamą burnos švarą. Ultragarso […]

Estetinis dantų plombavimas 2023

Estetinis dantų plombavimas – tai minimalios intervencijos natūralių dantų audiniams reikalaujantis gydymo metodas, kuris puikiai tinkamas norint koreguoti tiek mažesnius, tiek didesnius estetinius dantų defektus. Estetinės odontologijos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus ar spalvą pakeitusius dantis. Pasitelkiant šią metodiką, taip pat galima patobulinti dantų formą, panaikinti per didelius tarpdančius, netgi keisti dantų padėtį […]