Patarimai, kaip veiksmingai naudotis „Apple“ „AirPods“ belaidėmis ausinėmis

„Apple“ „AirPods“ nuo pirmojo išleidimo 2016 m. nuėjo ilgą kelią. Iš pradžių kai kurie vartotojai buvo nusiteikę pakankamai skeptiškai, tačiau dabar „AirPods“ yra populiariausias „Apple“ aksesuaras dėl tokių funkcijų kaip momentinis susiejimas, automatinis perjungimas, erdvinis garsas, visada įjungta „Siri“ ir kt. Akivaizdu, kad tai lėmė, jog atsirado gausi linija, kurią dabar sudaro antros kartos „AirPods“, aukščiausios klasės „AirPods Pro“ ir „AirPods Max“ ausinės bei visiškai naujos trečios kartos ausinės „AirPods 3“.

Tačiau ausinių funkcijos nėra identiškos. „AirPods Pro“ yra vienintelis modelis, siūlantis aktyvų triukšmo slopinimą ir skaidrumo režimą. Pigiausiose „AirPods“ ausinėse, antrosios kartos versijoje, siūlomos tik pagrindinės funkcijos, tokios kaip momentinis susiejimas ir laisvų rankų įranga „Siri“. Naujosios „AirPods 3“ yra per vidurį: jos turi sudėtingesnes garso funkcijas nei standartinės „AirPods“, tokias kaip adaptyvusis ekvalaizeris ir erdvinis garsas, tačiau neturi aktyvaus triukšmo slopinimo ir keičiamų ausų antgalių. Dar yra „AirPods Max“ – ausinės, turinčios visas tas pačias „Pro“ funkcijas, bet primenančios labiau tradicines ausines.

Nepriklausomai nuo to, kokio modelio „AirPods“ ausines šiuo metu naudojate, visos jos turi daug bendrų funkcijų ir siūlo daugiau galimybių nei tik muzikos perdavimą į ausis. Taigi, naudinga išsamiau pakalbėti apie tai, kaip veiksmingiau naudoti savo „AirPods“ ausines ir mėgautis visais jų teikiamais privalumais.

Greitas „AirPods“ suporavimas

„AirPods“ poravimo procesas trunka tris sekundes – tiesiogine to žodžio prasme. Atidarykite įkrovimo dėklą, palaukite pranešimo telefone, bakstelėkite „Connect“ ir viskas. Jums nereikia jaudintis dėl šių veiksmų kartojimo likusiuose „Apple“ įrenginiuose, jei naudojate tą pačią „iCloud“ paskyrą. Taip, tai reiškia, kad „AirPods“ suporavus su „iPhone“, „AirPods“ bus automatiškai suporuotos ir su „Apple Watch“, „iPad“, „Mac“ arba „Apple TV“. Ir tai neabejotinai suteikia daug daugiau patogumo.

„AirPods“ akumuliatoriaus būsenos tikrinimas „Apple Watch“ laikrodyje

Jei turite „Apple Watch“ laikrodį – neabejotinai su išskirtine ir jūsų stilių atitinkančia Apple Watch apyranke – galite pasinaudoti viena šaunia gudrybe. Padėkite atidarytą „AirPods“ dėklą šalia laikrodžio, tuomet atidarykite „Control Center“ ir bakstelėkite akumuliatoriaus parinktį. Bus rodoma ne tik laikrodžio akumuliatoriaus statistika, bet ir „AirPods“ bei dėklo statistika.

„AirPods“ galite derinti ir su ne „Apple“ produktais

Pastebėjote tą mažą, apačioje esantį mygtuką įkrovimo dėklo gale? Jį naudosite norėdami „AirPods“ suporuoti su „Android“ įrenginiu ar bet kuo kitu, kas neveikia su „Apple“ patentuotais lustais. Jei norite pradėti poravimą su nauju prietaisu, įdėkite „AirPods“ į dėklą, tada apverskite dangtelį, paspauskite ir palaikykite mažą mygtuką įkrovimo dėklo gale, kol maža LED lemputė pradės pulsuoti baltai. Tada ausinės turėtų pasirodyti bet kuriuose „Android“ telefono, kompiuterio ar televizoriaus „Bluetooth“ poravimo nustatymuose.

Atminkite, kad suporavus su ne „Apple“ gaminiu, ausines praranda dalį savo „magijos“. Išėmę „AirPod“ iš ausies, muzikos nesustabdysite, o atkūrimo valdymas taip pat neveiks. Tačiau „Android‘ naudotojai gali įsidiegti programėlę, skirtą „AirPods“ akumuliatoriaus įkrovos lygiui patikrinti. Norėdami grįžti prie „AirPods“ naudojimo su „iPhone“, tiesiog iš naujo pasirinkite „AirPods“ „iPhone“ „Bluetooth“ nustatymuose ir jos vėl bus suporuotos.

Įjunkite „Spatial Audio“ erdviniam garso efektui pasiekti

Jei turite trečiosios kartos „AirPods“, „AirPods Pro“ arba „AirPods Max“ ausines, galėsite naudotis erdvinio garso funkcija. Ši technologija sukuria 360 laipsnių erdvinio garso efektą žiūrint televizorių, klausantis muzikos ar dalyvaujant „FaceTime“ skambučiuose. Norėdami įjungti erdvinį garsą arba patikrinti, ar jis įjungtas, įsitikinkite, kad dėvimos „AirPods“ ausinės „Bluetooth“ ryšiu yra prijungtos prie „iPhone“ arba „iPad“. Tada bakstelėkite „Settings“ > „Bluetooth“ ir pasirinkite „AirPods“. Paspauskite piktogramą „i“ ir pasirinkite „Spatial Audio“.

Norėdami rasti pamestą ausinę, naudokitės funkcija „Find My“

Atskiras „AirPods“ ausines galima lengvai pamesti, bet, laimei, galite jas rasti naudodami „Apple“ programėlę „Find My“. Jei „AirPods“ yra susietos su jūsų „Apple ID“ ir „iPhone“ esate nustatę „Find My“, galėsite žemėlapyje matyti paskutinę „AirPods“ buvimo vietą. Jei nutiktų taip, kad pamestumėte vieną „AirPod“, taip pat galite nurodyti, kad ji paleistų garsą ir galėtumėte ją rasti, jei ji yra šalia kitų „Apple“ įrenginių ir prijungta prie „Bluetooth“. Tai galite padaryti paleisdami programą „Find My“, pereidami į skirtuką „Devices“, bakstelėdami „AirPod“ ir paspausdami parinktį „Play Sound“. Su „iOS 15“ „Apple“ išplečia programos „Find My“ veikimo sritį, todėl pamestas „AirPods Pro“ arba „AirPods Max“ galėsite rasti dar prieš tai, kai jos bus prijungtos prie „Bluetooth“.

Optimaliai panaudokite baterijos energiją – kraukite vieną ausinę, o vėliau apkeiskite

Per vieną dieną dar niekada neišsikrovė „AirPod“ akumuliatoriaus baterija, bet jei esate daug telefono skambučių atliekantis vartotojas, gali būti, kad jos baterija išsikraus. Tačiau atminkite, kad vienas „AirPod“ gali veikti atskirai kaip „Bluetooth“ ausinės. Tuo tarpu kitą ausinę galite laikyti dėkle, kad ją įkrautų, o tuomet prireikus ją apkeiskite savo tuo metu naudojama ausine. Tokiu būdu galėsite nepertraukiamai naudotis savo ausinėmis.

Galite įsigyti išskirtinį Apple AirPods dėklą

Ne paslaptis, kad šiandien „Apple“ produkcija yra ne tik technologiškai pažangūs kasdieniai įrenginiai, tačiau ir nuostabios stiliaus detalės. Todėl jei jums rūpi jūsų įvaizdis ir jūs visuomet stengiatės žengti koja kojon su naujausiomis mados tendencijomis, jums gali praversti ir išskirtinis Apple AirPods deklas. Dabartinė AirPods dėklų pasiūla yra didžiulė – galite rinktis tiek iš plačios skirtingų spalvų dėklų pasiūlos, tiek ir iš išskirtinio dizaino dėklų modelių asortimento. O jei norite išskirtinio lygio apsaugos, galite įsigyti Apple AirPods dėklą, su papildoma apsauga nuo kritimų ir sutrenkimų.

Pritaikykite „AirPods“ valdiklius

Peržiūrėdami „AirPods“ nustatymus, taip pat galite pakeisti abiejų ausinių dvigubo bakstelėjimo arba paspaudimo ir laikymo funkciją. Dar kartą prijungę „AirPods“ prie „iPhone“ arba „iPad“ eikite į „Settings“ > „Bluetooth“. Tada bakstelėkite šalia „AirPods“ pavadinimo esančią piktogramą „i“. Bakstelėkite kairę arba dešinę, kad pakeistumėte kiekvienos „AirPod“ ausinės funkciją arba visai išjungtumėte bet kokią sąveiką.

Paprašykite, kad „Siri“ perskaitytų jums naujausias žinutes

„Siri“ gali perskaityti gautus pranešimus tiesiai jums per „AirPods“, jums nieko nedarant. Tada galite atsakyti į žinutę greita balso komanda. Norint nustatyti šią funkciją, nieko nereikia daryti, bet jei norite ją išjungti, galite tai padaryti eidami į „Settings“ > „Siri“ ir paieška > „Announce Messages“.

„AirPods“ visada klausosi „Hey, Siri!“

Antrosios kartos „AirPods“, „AirPods Pro“ ir „AirPods Max“ atpažįsta „Hey Siri“ pažadinimo komandą. Taigi, jei „AirPods“ dėvite, o „iPhone“ yra kitame kambaryje, galite ištarti „Hey, Siri“ ir valdyti garsumą ar muzikos atkūrimą, paprašyti išsiųsti žinutę ar nurodyti atlikti bet kurią kitą komandą, kurią galite duoti „Siri“. Jei „AirPods“ naudojate su „Apple Watch“, „Hey Siri“ vis tiek veikia, jei laikrodis turi duomenų ryšį. Atminkite, kad pasakius „Hey, Siri“, sumažės bet ko, ko klausotės, garsumas, o tai reiškia, kad „Siri“ klausosi ir yra pasiruošusi priimti jūsų komandą.

Ir tai tikrai nėra vienintelės galimybės, kurios yra neatsiejamos nuo „Apple“ „AirPods“ belaidžių ausinių, todėl galite būti tikri, kad įsigiję šias ausines reikšmingai palengvinsite savo kasdienybę ir kartu galėsite paprasčiau naudotis visais savo turimais „Apple“ įrenginiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Nenorite pirkti vaikui telefono? Padovanokite išmanųjį laikrodį

Šiais laikais augantys vaikai yra labai išmanūs, tad visiškai natūralu, kad norisi jiems suteikti galimybę žengti koja kojon su technologijomis, kurios pasiekiamos ranka. Visgi, toli gražu ne visi tėveliai nori savo mažyliams anksti suteikti galimybę naudotis išmaniais telefonais. Juk jie labai įtraukia, kartais daugiau nei reikia. Tokiu atveju puikia alternatyva tampa išmanieji laikrodžiai, kurie leis […]

Kokį televizorių rinktis svetainės kambariui?

Televizorių galima rasti daugelio žmonių namuose, dažniausiai – svetainėje. Tai vis dar gana populiari laisvalaikio praleidimo priemonė, ypač šaltais rudens ar žiemos vakarais: filmams, naujienoms, serialams ar patinkančioms laidos žiūrėti. Šiais laikais televizoriai stebina dydžių bei įvairių papildomų funkcijų įvairove, tad pasirinkti nelengva. Jūsų patogumui – apžvelgiame pagrindinius aspektus, kurie gali padėti išsirinkti jums labiausiai […]