5 paprasti būdai, kad namai kvepėtų nuostabiai

Kvapas dažnai vadinamas galingiausiu žmogaus pojūčiu. Geri ir blogi kvapai mums daug ką „pasako“. Kalbant apie mūsų namus, jei erdvė kvepia gaiviai, tai puikus ženklas. Tačiau jei kvapas blogas, jaučiamės nesmagiai. Plačiau aptarsime penkis paprastus būdus, kurie leis jūsų namams kvepėti nuostabiai.

1. Išvėdinkite patalpas

Tai lengviausias būdas suteikti namų orui šviežumo. Dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, gaminamo maisto, kambariuose gali tvyroti tam tikras kvapas. Pravėrus langus visa erdvė iš karto tampa gaivesnė. Jei įmanoma, atidarykite juos keliose kambariuose, kad sudarytumėte skersvėjį. Taip geriau išvėdinsite visus namus. Net jei lauke šalta, trumpas lango atvėrimas gali būti naudingas. Be to, gerai išvėdintame kambaryje lengviau užmigti.

2. Išvalykite šiukšlių dėžę

Nenuostabu, kad maisto likučiai ir kitos šiukšlės sukuria nemalonų kvapą. Taigi vienas pagrindinių prasto kvapo šaltinių namuose yra šiukšlių dėžė. Siekdami išvengti nemalonių pojūčių, reguliariai ją valykite. Tam puikiai tiks soda, kuri dar ir sugers nemalonius kvapus. Tam, kad sunaikintumėte šiukšlių dėžėje esančias bakterijas, galite panaudoti ir dezinfekcinį skystį.

3. Naudokite namų kvapą                   

Pasirūpinus gaivia ir švaria aplinka, verta įsigyti ir namų kvapą. Jų pasirinkimas labai platus. Skirtingi kvapai leidžia sukurti vis kitokią namų atmosferą ir nuotaiką. Namų kvapas skleidžia malonų aromatą po visą kambarį. Todėl visuomet pradžiugins užėjus į patalpą. Galite reguliuoti kvapo stiprumą, pridėdami arba išimdami medines lazdeles. Norėdami užpildyti savo namus ryškiais kvapais, dairykitės jų internetinėje parduotuvėje Imdeco. Peržvelkite platų asortimentą ir išsirinkite savo favoritus.

4. Išvalykite šaldytuvą

Išmeskite viską, kas skleidžia nemalonų kvapą šaldytuve. Atidžiai peržiūrėkite jį bent kartą per mėnesį, kad įsitikintumėte, jog nėra pasenusių produktų. Tada gerai išvalykite šaldytuvo vidų. Jei viduje yra išimamų lentynų ir stalčių, rekomenduojame ištraukti juos ir pamirkyti šiltame, muiluotame vandenyje. Šaldytuvo valymui stenkitės naudoti kuo natūralesnes priemones, pavyzdžiui, valgomąją sodą. Be to, ji dar ir padės neutralizuoti nemalonius kvapus. Tam, kad šaldytuve visada tvyrotų gaivus kvapas, į jį galite įdėti citrinos sultyse išmirkytą vatos gabalėlį.

5. Pasitelkite žvakes

Kvepiančių žvakių aromatas palaipsniui pasiskirsto kambaryje. Be to, jos padeda sukurti jaukią atmosferą, nes subtiliai apšviečia erdvę. Tam, kad kambarys skaniai kvepėtų pakanka vos vienos žvakės. Nustebsite, kaip gali pasikeisti namų atmosfera panaudojus tokią interjero detalę. Tik nepamirškite kas kiek laiko patrumpinti žvakės dagčio, kad neatsirastų nepageidaujamų dūmų.

Tegul namų gaiva ir švara leidžia jums atsipalaiduoti. Pasinaudokite šiais patarimais, kad kambariai visada kvepėtų nuostabiai. Mėgaukitės maloniais kvapais ir nepriekaištinga jų sukuriama atmosfera.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Kavos aparatų remontas Vilniuje: kaip išsirinkti tinkamą specialistą?

Kavos aparatų gedimai nėra dažni, todėl jiems atsiradus neretai prietaisų savininkai sutrinka ir nežino, kur kreiptis. Nors šių prietaisų gedimai reti, kavos aparatų remontas Vilnius atliekamas dažnai, mat didmiestyje šiuos prietaisus galima rasti ne tik beveik kiekvienuose namuose, bet ir ofisuose. Panašu, jog vilniečiai tikri kavos mylėtojai. Bet ką daryti tuomet, kai kavos aparatas sugenda? […]

Kodėl visuomet turėtų būti atliekami grunto tyrimai?

Kai kuriais atvejais pradėti statybos darbų be to nebus galima. Tačiau jeigu statinys yra pakankamai nedidelis ir ne toks reikšmingas, tai nebus privaloma. Būtent taip yra su įprastais nuosavais namais. Bet net ir ruošiantis jų statyboms labai rekomenduojama išanalizuoti sklypą. Kadangi tai gali padėti pasirinkti tinkamiausią sprendimą. Pavyzdžiui, kiekvienu atveju gali būti reikalingas skirtingas pamatų […]