5 paprasti būdai, kad namai kvepėtų nuostabiai

Kvapas dažnai vadinamas galingiausiu žmogaus pojūčiu. Geri ir blogi kvapai mums daug ką „pasako“. Kalbant apie mūsų namus, jei erdvė kvepia gaiviai, tai puikus ženklas. Tačiau jei kvapas blogas, jaučiamės nesmagiai. Plačiau aptarsime penkis paprastus būdus, kurie leis jūsų namams kvepėti nuostabiai.

1. Išvėdinkite patalpas

Tai lengviausias būdas suteikti namų orui šviežumo. Dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, gaminamo maisto, kambariuose gali tvyroti tam tikras kvapas. Pravėrus langus visa erdvė iš karto tampa gaivesnė. Jei įmanoma, atidarykite juos keliose kambariuose, kad sudarytumėte skersvėjį. Taip geriau išvėdinsite visus namus. Net jei lauke šalta, trumpas lango atvėrimas gali būti naudingas. Be to, gerai išvėdintame kambaryje lengviau užmigti.

2. Išvalykite šiukšlių dėžę

Nenuostabu, kad maisto likučiai ir kitos šiukšlės sukuria nemalonų kvapą. Taigi vienas pagrindinių prasto kvapo šaltinių namuose yra šiukšlių dėžė. Siekdami išvengti nemalonių pojūčių, reguliariai ją valykite. Tam puikiai tiks soda, kuri dar ir sugers nemalonius kvapus. Tam, kad sunaikintumėte šiukšlių dėžėje esančias bakterijas, galite panaudoti ir dezinfekcinį skystį.

3. Naudokite namų kvapą                   

Pasirūpinus gaivia ir švaria aplinka, verta įsigyti ir namų kvapą. Jų pasirinkimas labai platus. Skirtingi kvapai leidžia sukurti vis kitokią namų atmosferą ir nuotaiką. Namų kvapas skleidžia malonų aromatą po visą kambarį. Todėl visuomet pradžiugins užėjus į patalpą. Galite reguliuoti kvapo stiprumą, pridėdami arba išimdami medines lazdeles. Norėdami užpildyti savo namus ryškiais kvapais, dairykitės jų internetinėje parduotuvėje Imdeco. Peržvelkite platų asortimentą ir išsirinkite savo favoritus.

4. Išvalykite šaldytuvą

Išmeskite viską, kas skleidžia nemalonų kvapą šaldytuve. Atidžiai peržiūrėkite jį bent kartą per mėnesį, kad įsitikintumėte, jog nėra pasenusių produktų. Tada gerai išvalykite šaldytuvo vidų. Jei viduje yra išimamų lentynų ir stalčių, rekomenduojame ištraukti juos ir pamirkyti šiltame, muiluotame vandenyje. Šaldytuvo valymui stenkitės naudoti kuo natūralesnes priemones, pavyzdžiui, valgomąją sodą. Be to, ji dar ir padės neutralizuoti nemalonius kvapus. Tam, kad šaldytuve visada tvyrotų gaivus kvapas, į jį galite įdėti citrinos sultyse išmirkytą vatos gabalėlį.

5. Pasitelkite žvakes

Kvepiančių žvakių aromatas palaipsniui pasiskirsto kambaryje. Be to, jos padeda sukurti jaukią atmosferą, nes subtiliai apšviečia erdvę. Tam, kad kambarys skaniai kvepėtų pakanka vos vienos žvakės. Nustebsite, kaip gali pasikeisti namų atmosfera panaudojus tokią interjero detalę. Tik nepamirškite kas kiek laiko patrumpinti žvakės dagčio, kad neatsirastų nepageidaujamų dūmų.

Tegul namų gaiva ir švara leidžia jums atsipalaiduoti. Pasinaudokite šiais patarimais, kad kambariai visada kvepėtų nuostabiai. Mėgaukitės maloniais kvapais ir nepriekaištinga jų sukuriama atmosfera.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Kokios valgomojo kėdės bus ne tik stilingos, bet ir patogios?

Kuriant ar atnaujinant valgomojo zoną, labai svarbu rinktis ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei funkcionalius baldus. Valgomojo kėdės taip pat turi būti ne tik gražios, bet ir patogios bei ilgaamžės. Visgi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus šiai zonai ir kaip juos išdėstyti bei suderinti tarpusavyje? Valgomojo kėdžių pasirinkimas yra labai platus. Visgi, […]