Patarimai, kaip išsinuomoti dviračius ir smagiai praleisti laiką

Dviračių vežimasis su jumis ne visuomet yra įmanomas, bet neišduokite važinėjimosi dviračiais idėjos. Dviračių nuoma yra paprastas būdas pažinti naujas vietas. Be to, tai suteikia jums galimybę išbandyti naują dviratį, kurį galbūt norėsite įsigyti naudojimosi metu. Prieš keliaudami, čia pateikiami keli patarimai.

Dviračių nuoma vienoje iš daugelio dviračių parduotuvių

Kadangi dviračių takai vis dažniau patenka į lankomus objektus, į nuomos rinką patenka daugiau dviračių parduotuvių. Prieš išvykdami ieškokite kelių dviračių parduotuvių ir paskambinkite dviračių nuomai. Būtinai paklauskite abiejų nuomojamų vietų(paprastai sudarytų iš pagrindinių kalnų dviračių, kruizinių ar hibridinių) ir „Demo“ dviračių. Daugelyje parduotuvių, kurios neišskiria dviračių, yra demo vienetų, kuriais potencialūs pirkėjai gali pabandyti prieš perkant. Mokestis už demonstraciją paprastai yra didesnis nei standartinės nuomos mokestis, tačiau dviračių kokybė taip pat paprastai yra didesnė.

Dviračio nuoma, Apsvarstykite nuomos bendroves

Daugelyje didžiųjų miestų ar turistinių vietų yra įmonių, kurios tik nuomoja dviračius. Rasti vieną iš šių kompanijų yra tokia pat paprasta, kaip „Google“ paieška arba paprašykite viešbučio, kuriame apsistojate. Daugelis nuomos kompanijų turi paslaugas, kad nuomotų dviračius į viešbutį. Jei ketinate išsinuomoti parduotuvę, supraskite, kad jie paprastai dirba pagal pirmąjį atvykimo būdą, todėl būtinai būkite anksti, jei bandote važiuoti užimtas savaitgalis.

Arba dviračių dalinimosi programas

Dviračių akcijos tampa vis populiaresnės JAV ir užsienyje. Tokios kompanijos kaip „BCycle“, „Zagster“ ir „Citi“ siūlo galimybę išsinuomoti „kaip jūs einate“ su tonomis vietų visame JAV. Dviračių akcijos yra puiki galimybė, jei važiuojate į miestą, nes galite pasiimti dviratį vienoje vietoje, ištirti ir nuvažiuoti pasimti dviratį bet kuriuo dienos ar nakties metu.

Dviračių turizmo įmonių nuoma taip pat yra galimybė

Daugelis dviračių kelionių bendrovių turi dviračių parkus. Kelionių kompanijos, tokios kaip „Trek Travel“ ir „Backroads“, siūlo keliones visame pasaulyje ir tiekia dviračius kaip dalį išlaidų. Nauda, skirta turint specialų turą, yra parama. Apgyvendinimas, įranga, maršrutas, maistas ir gidai yra įtraukti į kelionės kainą.

Patogaus dviračio paruošimas

Svarbiausias triukas, užtikrinantis didelę dviračių nuomos patirtį, yra užtikrinti, kad dviratis būtų patogus. Savo pedalai, balnelis ir tinkamo dydžio dviratis yra puikus būdas pradėti.

Dydis

Jei neturite dviračio, paprašykite išsinuomoti įmonę iš dviračio prekės ženklo ir modelio. Tada pabandykite rasti vietinį dviračių parduotuvę, kuri parduoda tą modelį. Jei sustosite prie parduotuvės ir paaiškinsite savo situaciją, jie paprastai gali jums pranešti, kokio dydžio važiuojate. Kaip šalutinė nauda, jei jums patinka nuoma, kurį išsinuomojote, vietinė dviračių parduotuvė būtų puiki vieta norint įsigyti namo.

Pedalai

Jei naudojate klaviatūros pedalus, išimkite juos iš savo dviračio, nuleiskite juos į ziplock maišelį, laikykite juos jojimo bateliuose ir atneškite juos su savimi. Kai gausite savo nuomos dviratį, įrengite pedalus. Susipažinimas su pažįstamu pedalu gali nueiti ilgą kelią, kad naujas dviratis jaustųsi kaip jūsų dviratis namuose.

Pozicija

Išmatuokite savo balno aukštį. Padarykite tai pasukdami pedalus, kol sukamasis svirtis atitinka jūsų dviračio sėdynės vamzdį. Naudokite juostos matuoklį, kad matuotumėte nuo balno viršaus per pedalo vidurį (pagal sėdynės vamzdį). Taip pat išmatuokite atstumą nuo balno galo iki vairo ir jūsų vairo aukščio. Kai gausite savo nuomą, paprašykite, kad jis būtų pritaikytas taip, kad būtų kuo arčiau savo dviračių matavimų. Turėkite omenyje, kad vienas dviratis niekada netelpa lygiai taip, kaip kitas, taip arti yra puikus.

Sėdynė arba kitaip “Balnas”

Išmatavus jūsų balno aukštį, išimkite jį iš savo dviratį ir atneškite su savimi. Jei nuomos kompanija įdiegs jūsų balną nuomai, tai yra puikus būdas susipažinti su nepažįstamu dviračiu.

Susiję straipsniai:

Banko indėliai privatiems asmenims

Privačių asmenų banko indėliai – tai lėšos, kurias fiziniai asmenys įneša į savo vardu atidarytą banko sąskaitą. Šie indėliai yra esminis bankų sistemos aspektas ir teikia keletą privalumų tiek indėlininkams, tiek bankams. Toliau pateikiame keletą pagrindinių dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį kalbant apie privačių asmenų bankinius indėlius: Taigi, privačių asmenų indėliai bankuose yra saugus, […]

Kaip refinansuoti paskolas

Paskolų refinansavimas gali būti protingas finansinis žingsnis paskolų gavėjams, norintiems užsitikrinti geresnes sąlygas, mažesnes palūkanų normas arba konsoliduoti skolas. Pateikiame vadovą, kaip veiksmingai refinansuoti paskolas: