Koncertas pirtyje „Kvapų garsai“

Leiskite paklausti, ar kada teko dalyvauti išskirtiniame koncerte pirtyje? Juk dažniausiai į pirtį žmonės renkasi atsigaivinti, pailsėti, nuraminti kūną ir mintis. Tačiau šį kartą pirtyje vyks tikras muzikinis koncertas su Tomu Byčkovu. Todėl būtinai išbandykite šią naujieną.

 

Ar kvapai gali turėti garsus? Žinoma taip! Pirtyje jaučiamės maloniai ir šiltai, o kai prie viso to prisideda dar ir muzikinių instrumentų garsai, persmelkti įvairių žolelių kvapais, galime patirti tikrą jausmų oazę. Improvizuotas Tomo Byčkovo koncertas pirtyje išties neeilinis, kadangi čia išgirsime įvairių instrumentų ir taip bus sukurta itin maloni aplinka visomis prasmėmis. Įdomiausia dalis – koncerto padėtis pirtyje bus gulima.

 

Viso koncerto metu bus daromos ir pertraukėles, kuomet bus galima pasimėgauti arbata, užkandžiais, pasikalbėti priepirčio patalpoje. Į koncertą reikia registruotis iš anksto, nurodant dalyvaujančių asmenų skaičių. Atvykti gali iki 20 asmenų. Pirties koncertas truks 6 valandas, todėl pasirūpinkite užkandžiais. Atvykite ir tikrai nepasigailėsite! Tai taps viena įsimintiniausių pramogų Jūsų draugų ratelyje.

 

Koncerto laikas: Vasario 24 diena, 14 valanda.

Koncerto trukmė: 6 valandos.

Koncerto vieta: „Laumžirgių žemė“, Miškiniai, Vilnius (tikslias koordinates pateiks renginio organizatoriai).

 

 

Susiję straipsniai:

Prabangus restoranas Vilniaus senamiestyje

Kiekviename didmiestyje galime nesunkiai rasti dešimtis skirtingų restoranų. Vilniuje restoranai išsiskiria savo autentiškumu, aukštu lygiu ir unikalia verslo idėja. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas iš jų yra vertas jūsų laiko ir pinigų. Jei norite lankytis tokiose vietose kaip prabangūs restoranai, turite žinoti keletą aspektų, kurie padės objektyviai įvertinti jų kokybę ir lygį. Kaip atskirti, kuris […]

Nudžiuginkite darbuotojus: 3 originalios kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdos – puiki proga parodyti dėmesį ir padėkoti darbuotojams už jų atliktą darbą. Originalios kalėdinės dovanos ne tik nudžiugina, bet ir motyvuoja darbuotojus – stipri komanda, kurioje kiekvienas lieka pastebėtas, kur kas pozityviau nusiteikia naujiems iššūkiams ateinančiais metais. Štai net 3 dovanų idėjos, kaip šiemet sužavėti savo komandą! Personalizuotas dovanų rinkinys Vienas geriausių būdų parodyti, […]