Pramogos Renginiai

Koncertas pirtyje „Kvapų garsai“

Leiskite paklausti, ar kada teko dalyvauti išskirtiniame koncerte pirtyje? Juk dažniausiai į pirtį žmonės renkasi atsigaivinti, pailsėti, nuraminti kūną ir mintis. Tačiau šį kartą pirtyje vyks tikras muzikinis koncertas su Tomu Byčkovu. Todėl būtinai išbandykite šią naujieną.

 

Ar kvapai gali turėti garsus? Žinoma taip! Pirtyje jaučiamės maloniai ir šiltai, o kai prie viso to prisideda dar ir muzikinių instrumentų garsai, persmelkti įvairių žolelių kvapais, galime patirti tikrą jausmų oazę. Improvizuotas Tomo Byčkovo koncertas pirtyje išties neeilinis, kadangi čia išgirsime įvairių instrumentų ir taip bus sukurta itin maloni aplinka visomis prasmėmis. Įdomiausia dalis – koncerto padėtis pirtyje bus gulima.

 

Viso koncerto metu bus daromos ir pertraukėles, kuomet bus galima pasimėgauti arbata, užkandžiais, pasikalbėti priepirčio patalpoje. Į koncertą reikia registruotis iš anksto, nurodant dalyvaujančių asmenų skaičių. Atvykti gali iki 20 asmenų. Pirties koncertas truks 6 valandas, todėl pasirūpinkite užkandžiais. Atvykite ir tikrai nepasigailėsite! Tai taps viena įsimintiniausių pramogų Jūsų draugų ratelyje.

 

Koncerto laikas: Vasario 24 diena, 14 valanda.

Koncerto trukmė: 6 valandos.

Koncerto vieta: „Laumžirgių žemė“, Miškiniai, Vilnius (tikslias koordinates pateiks renginio organizatoriai).