Pasaulinė labirintų diena

labirintai

labirintai

Pasaulinė labirintų diena skirta  visiems, nežiūrint kokios religijos, vertybių ar pažiūrų yra žmogus. Pasaulinė labirintų diena  yra tiltas jungiantis kiekvieną dalyvaujantį čia ir visame pasaulyje, padedant kurti tarpusavio toleranciją.

Savęs pažinimas

Kiekvienas turėtų mokytis pažinti save. Savęs pažinimas https://www.rutareiki.com/saves-pazinimas reiškia savo gyvenimo vertybių, įsitikinimų, savęs kaip asmenybės, savo prioritetų, jausmų, įpročių, kūno ir santykių gerbimą. Pažinti save- tai suprasti savo silpnybes ir stiprybes, aistras ir baimes, norus ir svajones, tai kas patinka ir tai, kas nepatinka. Žmonės negimsta pažindami save ir savaime nepradeda geriau savęs pažinti su metais. Savęs pažinimas- tai sąmoningos pastangos, turint konkretų tikslą. Tai, kad nepakankamai pažįsta save, anksčiau ar vėliau žmogus supranta. Tuomet jo gyvenime atsiranda stiprus nusivylimo jausmas, kai kurie žmonės su tuo jausmu susitaiko ir toliau gyvena, bet kiti pradeda mokytis save pažinti.

Kaip pažinti save kaip asmenybę?

Norint pažinti save kaip asmenybę iš pradžių reikia pasidomėti, ką kiti mano apie jūsų asmenybę, Be to kiekvienas žmogus giliai viduje žino, koks jis yra asmeniniame ir viešajame gyvenime. Reikia suprasti: kas slypi už jūsų vardo, kokios jūsų charakterio savybės, kodėl tam tikrose situacijose elgiamasi taip,  ne kitaip, kas slypi už jūsų vardo, kokios charakterio savybės, kokie jūs esate tarp draugų, tarp nepažįstamų, kokį įvaizdį kuriate išoriniame pasaulyje.

Kaip išsiaiškinti savo vertybes?

Jūsų kertinės vertybės gali būti: sąžiningumas, dorumas, saugumas ir lankstumas. Galbūt tai pasišventimas kitiems, išmintis, mokymasis, finansinis stabilumas ir pramogos.

Kaip suprasti savo kūną?

Kūnas kinta su amžiumi, todėl skirtingais laikotarpiais su juo reikia susipažinti iš naujo. Kūnas- tai sielos šventovė, todėl juo būtina tinkamai rūpintis.