NT brokeris Vilniuje padeda surasti geriausius namus

Kai ieškojome namų, susidūrėme su problema – kaip išsirinkti tinkamiausią variantą iš tokios daugybės pasiūlymų. Vilniuje būsto pasiūla labai didelė, todėl be profesionalo pagalbos ne visada įmanoma surasti ir įsigyti tinkamą būstą. NT brokeris Vilniuje nebrangiai gali padėti surasti geriausius namus. NT brokeris Evaldas Matlauskas pripažįsta:

„Dažnai kalbuosi su klientais, kurie ne pirmą kartą ieško įsigyti nekilnojamą turtą, kad jiems pagalba yra būtina dėl nuolatos besikeičiančios situacijos Vilniaus NT rinkoje. Ne kiekvienas supranta pirkimo procedūras, o juo labiau kreipia dėmesį į tam tikrus parduodamų patalpų, butų ar namų trūkumus. Namų pirkimas iš viso yra labai emocionalus žingsnis, todėl bent vieno pragmatiškai mąstančio žmogaus tikrai reikia viso NT įsigijimo proceso metu.“

Ką daro NT brokeris Vilniuje?

NT brokeris daro tris svarbius darbus savo klientams:

  1. Suranda namą ar butą, kuris labiausiai atitinka klientų lūkesčius ir poreikius naudodamasis viešai prieinama informacija ir NT pardavėjų bendruomenėje plintančiais skelbimais.
  2. Padeda apžiūrėti nekilnojamąjį turtą, įvertina jo tikrąją kainą, būklę ir rizikas savo klientams.
  3. Padeda paruošti pirkimo-pardavimo dokumentus, derina susitikimus su notaru, konsultuoja kitais pardavimų proceso klausimais.

Ko NT brokeris nedaro…

Turbūt geriausiai įsivaizduoti NT brokerio pareigas ir veiklą padės žinojimas ne tik apie tai, ką jis daro, bet ir ko nedaro.

  1. NT brokeris neatlieka tikslaus turto vertinimo. Jis gali pasakyti tik preliminarią kainą, įvertinti ar pardavėjų prašoma kaina yra reali. Oficialius turto vertinimus atlieka licencijuoti turto vertintojai, jų paslaugos yra mokamos.
  2. Nekilnojamojo turto brokeris nesirūpina būsto kreditais ir draudimu. Tai atlieka pats pirkėjas.
  3. NT brokeris neatlieka teisininko darbo. Tai daro pirkėjo samdyti teisininkai. Jei pirkėjas pats negali dalyvauti pas notarą, tai gali padaryti įgaliotas asmuo. Tiesa, brokeris atstovauja pirkėjo interesus pas notarą, bet tai teisininko kompetencijos nereikalauja.

Reiktų paminėti, kad vienintelis atvejis, kai NT brokeris konsultuojasi su teisininkais yra pirkimo-pardavimo sutarties derinimo metu. Nors pirkimo-pardavimo sutartys yra daugiau mažiau standartinės, kartais reikalingos specialios sąlygos, kurias suformuoti patikima patyrusiems teisininkams.

NT brokeris Vilniuje yra tik pagalbininkas, o ne tiesioginis butų ar namų pardavėjas. Jis suveda dvi puses, turinčias savų interesų ir padeda jiems susitarti ir įvykdyti sandorį.

Susiję straipsniai:

Komandos formavimo patarimai

Natūralu, kad visi žmonės nori dirbti tokioje komandoje, kurioje jie jaučiasi gerai. Visgi, taip yra ne visada. Vadovo tikslas yra tai pamatyti ir bandyti rasti priemones, kurios gali padėti į komandą įtraukti tuos narius, kurie ne visai gerai jaučiasi. Daugelis šiuolaikinių vadovų galvoja, kad komandos formavimas pirmiausia yra visų narių įtraukimas  į aktyvią veiklą. Visgi, […]

Kokia Google reklamos nauda?

Šiuolaikiniame pasaulyje internetas yra labai svarbi priemonė, padedanti pasiekti klientus ir dalytis su jais savo prekės ženklu. Todėl svarbu naudoti veiksmingą reklamos strategiją. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti – Google reklama, tai yra puikus sprendimas bet kuriai įmonei ar smulkiam verslui, norinčiam padidinti savo matomumą. Tačiau, kokie yra šio pasirinkimo privalumai? Pirmasis ir akivaizdžiausias […]