NT brokeris Vilniuje padeda surasti geriausius namus

Kai ieškojome namų, susidūrėme su problema – kaip išsirinkti tinkamiausią variantą iš tokios daugybės pasiūlymų. Vilniuje būsto pasiūla labai didelė, todėl be profesionalo pagalbos ne visada įmanoma surasti ir įsigyti tinkamą būstą. NT brokeris Vilniuje nebrangiai gali padėti surasti geriausius namus. NT brokeris Evaldas Matlauskas pripažįsta:

„Dažnai kalbuosi su klientais, kurie ne pirmą kartą ieško įsigyti nekilnojamą turtą, kad jiems pagalba yra būtina dėl nuolatos besikeičiančios situacijos Vilniaus NT rinkoje. Ne kiekvienas supranta pirkimo procedūras, o juo labiau kreipia dėmesį į tam tikrus parduodamų patalpų, butų ar namų trūkumus. Namų pirkimas iš viso yra labai emocionalus žingsnis, todėl bent vieno pragmatiškai mąstančio žmogaus tikrai reikia viso NT įsigijimo proceso metu.“

Ką daro NT brokeris Vilniuje?

NT brokeris daro tris svarbius darbus savo klientams:

  1. Suranda namą ar butą, kuris labiausiai atitinka klientų lūkesčius ir poreikius naudodamasis viešai prieinama informacija ir NT pardavėjų bendruomenėje plintančiais skelbimais.
  2. Padeda apžiūrėti nekilnojamąjį turtą, įvertina jo tikrąją kainą, būklę ir rizikas savo klientams.
  3. Padeda paruošti pirkimo-pardavimo dokumentus, derina susitikimus su notaru, konsultuoja kitais pardavimų proceso klausimais.

Ko NT brokeris nedaro…

Turbūt geriausiai įsivaizduoti NT brokerio pareigas ir veiklą padės žinojimas ne tik apie tai, ką jis daro, bet ir ko nedaro.

  1. NT brokeris neatlieka tikslaus turto vertinimo. Jis gali pasakyti tik preliminarią kainą, įvertinti ar pardavėjų prašoma kaina yra reali. Oficialius turto vertinimus atlieka licencijuoti turto vertintojai, jų paslaugos yra mokamos.
  2. Nekilnojamojo turto brokeris nesirūpina būsto kreditais ir draudimu. Tai atlieka pats pirkėjas.
  3. NT brokeris neatlieka teisininko darbo. Tai daro pirkėjo samdyti teisininkai. Jei pirkėjas pats negali dalyvauti pas notarą, tai gali padaryti įgaliotas asmuo. Tiesa, brokeris atstovauja pirkėjo interesus pas notarą, bet tai teisininko kompetencijos nereikalauja.

Reiktų paminėti, kad vienintelis atvejis, kai NT brokeris konsultuojasi su teisininkais yra pirkimo-pardavimo sutarties derinimo metu. Nors pirkimo-pardavimo sutartys yra daugiau mažiau standartinės, kartais reikalingos specialios sąlygos, kurias suformuoti patikima patyrusiems teisininkams.

NT brokeris Vilniuje yra tik pagalbininkas, o ne tiesioginis butų ar namų pardavėjas. Jis suveda dvi puses, turinčias savų interesų ir padeda jiems susitarti ir įvykdyti sandorį.

Susiję straipsniai:

Kodėl verta naudotis Facebook Ads reklamos paslaugomis

Facebook Ads reklamos paslaugos yra viena iš galingiausių ir efektyviausių priemonių, skirtų pasiekti tikslinę auditoriją ir skatinti verslo augimą. Šioje platformoje verslai gali lengvai pritaikyti savo reklamas pagal specifinius kriterijus, tokias kaip demografiniai rodikliai, pomėgiai ir elgesys internete. Didelės pasiekiamumo galimybės Facebook yra viena iš didžiausių socialinių tinklų platformų pasaulyje, turinti daugiau nei 2,8 milijardo […]

Banko indėliai privatiems asmenims

Privačių asmenų banko indėliai – tai lėšos, kurias fiziniai asmenys įneša į savo vardu atidarytą banko sąskaitą. Šie indėliai yra esminis bankų sistemos aspektas ir teikia keletą privalumų tiek indėlininkams, tiek bankams. Toliau pateikiame keletą pagrindinių dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį kalbant apie privačių asmenų bankinius indėlius: Taigi, privačių asmenų indėliai bankuose yra saugus, […]