Norite turėti geros kokybės terasą? Rinkitės WPC terasines lentas

Nors natūralios medienos terasos yra labiausiai paplitęs pasirinkimas Lietuvoje, medžio-plastiko kompozicinių medžiagų, dar žinomų kaip WPC (medžio-plastiko kompozicinės medžiagos) terasos, įrengimas taip pat buvo atliktas daug kartų.

Medžio-plastiko kompozicinės terasos lentos kainų lygis

Svarstant apie WPC terasa ir jos plokščių naudojimą terasai įrengti, vienas svarbiausių kriterijų, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra kainų lygis, kuris, priklausomai nuo medžiagos kokybės, svyruoja nuo maždaug 17 iki 80 eurų už kvadratinį metrą. Klientas renkasi medžio-plastiko kompozitas, manydamas, kad terasos, įrengtos su tokiais deniais, bus patvaresnės ir ilgaamžiškesnės. Tačiau žmonės dažnai to neįvertina. Jei norite, kad terasa būtų patvari, turite pasirinkti kokybiškas medžiagas, atkreipti dėmesį į rėmo montavimą, o vietoj medžio ar kitokio pasirinkti metalą. Renkantis WPC terasines lentas, kurių kainų lygis svyruoja maždaug nuo 17 iki 30 eurų, terasinių lentų sudėtyje pagrindinis komponentas bus plastikas, kuris pagamintas iš perdirbamų medžiagų, o medžio dalis sudėtyje bus ženkliai mažesnė, pavyzdžiui santykiu 60-70 proc. plastiko / 30-40 proc. medienos. WPC terasinės lentos su tokia sudėtimi bus prastos kokybės. Tokios terasinės lentos greičiau keičia savo formą, spalvą, lūžta, taip pat laikui bėgant keičiasi matmenys, lentos traukiasi. Jeigu renkatės tokias terasines lentas, tada svarbu terasą statyti ant betoninio pagrindo, ir kad lentos būtų vientisos, nebūtų  jokių sujungimų ar laiptų.

Didėjant kainų lygiui, didėja ir WPC terasinių lentų kokybė

Tai tikrai yra! Didėjant kainų lygiui, didėja ir medžio-plastiko WPC lentų kokybė. Esant maždaug 30-45 eurų kainų lygiui, rasime apie 60-70% terasos lentos sudėties. Palyginę skirtingų kainų lygių plokštes, tikrai pamatysite net vizualius skirtumus. Kuo didesnė teraso plokščių kaina, tuo aukštesnė kokybė, todėl jos neskilinės ir neskilinės, o savybės pasikeis taip greitai, kad jomis vaikščioti bus įdomiau. Šios lentos sienos taip pat yra storesnės. Naudojant šias WPC dekoratyvines plokštes, terasą galima įrengti naudojant betoninius polius, metalą arba gerai išplanuotą, kalibruotą medinį rėmą. Tačiau nerekomenduojama gaminti laiptų ir sudėtingų konstrukcijų. Šioms WPC lentoms  naudojamas plastikas nėra perdirbamas, bet yra specialiai sukurtas ir pagamintas WPC lentoms. Brangiausios medžio-plastiko kompozito (WPC) terasinės lentos būna pilnavidurės, gali būti su raštu, medžio imitacija. Tokios lentos dar vadinamos 3D. Terasa, sumontuota iš tokių terasinių lentų, atrodo labai kokybiška, jų medžiagos tankis didesnis, sveria daugiau, yra tvirtos, išlieka lanksčios ilgai, lyginant su pigiomis, kurios veikiamos saulės pakankamai greitai išdžiūsta, todėl sukietėja ir pradeda lūžti. Montuojant terasą iš brangių terasinių lentų, galima rinktis įvarius terasos montavimo sprendimus, tačiau kaina  yra didelė ir siekia apie 45-80 eurų už kv.m. Tačiau jei nuspręsite rinktis brangesnes WPC terasines lentas, tokiu atveju patartina rinktis metalinį karkasą, o pagrindą betonuoti. Taip turėsite tvirtą ir ilgaamžę ir gražią terasą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kas yra įeigos sistemos?

Įeigos sistemos yra skirtos kontroliuoti žmonių arba transporto priemonių pateikimą į tam tikrus pastatus, įstaigas ar teritorijas. Jos dažniausiai naudojamos darbo įstaigose, ofisuose, renginių ar statybos vietose, ar kitose saugumo reikalaujančiose patalpose. Įeigos sistemos suteikia saugumą ir dažniausiai naudojamos norint kontroliuoti žmonių srautus. Tokio tipo sistema gali atlikti keletą funkcijų, tokių, kaip žmonių patekimo į […]

Husqvarna dalys internetu – galimybė apsipirkti neišeinant iš namų

Šiomis dienomis internetinė prekyba yra ypatingai populiari, kadangi toks apsipirkimo būdas leidžia sutaupyti daugybę laiko. Nereikia vykti į parduotuvę, kuri tikrai ne visuomet bus netoli namų. Taip pat nereikia klaidžioti tarp lentynų ieškant konkrečios detalės. Kadangi internete galima akimirksniu atrasti tai, ko ieškote, pasinaudojant paieškos laukeliu. Be to, galima rinktis tik dominančių prekių kategorijas. Todėl […]