Pirmadienis , gegužės 20 2019
Pagrindinis / Gyvenimas / Norintiems perspektyvios ateities – programavimo kursai

Norintiems perspektyvios ateities – programavimo kursai

 programavimo kursai

Turbūt daugeliui teko girdėti, kad viena patraukliausių ir perspektyviausių šių dienų specialybių – programavimas. Tą įrodo Lietuvoje sparčiai besikuriantys startuoliai ir užsienio investitoriai, kuriuos be galo domina gabieji mūsų šalies talentai. Jei šiuo metu svarstote, kokią mokymosi kryptį pasirinkti arba nusprendėte pakeisti savo profesiją ir ieškote naujos specialybės, programavimo kursai gali atverti naujus kelius.

Trukdo blogas nusiteikimas

Daugelį žmonių programavimo kursai baido dėl nepagrįstų priežasčių ir visuomenėje vyraujančių mitų. Pavyzdžiui, dažnai tenka išgirsti, kad programuotoju gali tapti tik labai protingi, išmintingi ir gerai besimokantys žmonės, ši specialybė dažnai siejama su tiksliaisiais mokslais, tad tie, kuriems matematika nepatinka, mano, jog nesugebės išmokti programuoti.

Tiesa ta, kad norint programuoti, tereikia užsispyrimo ir laiko. Jei šis dalykas jums tikrai įdomus ir esate pasiryžę eiti šiuo keliu, programuotojų kursai suteiks visą reikiamą informaciją ir pagrindus, kurie leis vėliau tęsti karjerą ir lavinti programavimą savarankiškai.

Kaip pasiruošti?

Kaip ir bet kokioje kitoje profesijoje, norint tapti programuotoju, reikia suprasti, kad tai neįvyks per dieną. IT sfera yra neišsemiama, todėl iš pradžių gali pasirodyti, kad informacijos labai daug ir sunku atsirinkti tai, kas bus reikalinga. Kad programuotojų kursai atneštų kuo daugiau naudos, vertėtų prieš tai pagalvoti, kokios sritys jus domina labiausiai ir kur norėtumėte tobulėti ar pradėti savo profesinį kelią. Pavyzdžiui, vieniems aktualus svetainių kūrimas, o kiti nori dirbti su IT ūkio priežiūra ar mobilių aplikacijų ir žaidimų programavimu. Jei dar nesate apsisprendę, galite išbadyti ir bendrinius bazinius mokymus, po kurių tikrai nesunkiai pasirinksite, kur eiti toliau.

Kur ieškoti programų?

Programuotojų kursai šiandien itin populiarūs ir juos siūlo kone kiekvienas daugiau patirties turintis specialistas. Visgi norint išmokyti programavimo, vien žinių nepakanka. Svarbu, kad mokytojas galėtų paprastai paaiškinti sudėtingus dalykus ir juos pateiktų visiems suprantama kalba. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kiek specialistų mokykla yra paruošusi ir kaip jiems sekasi dabar. Jei kursus baigę žmonės nebesiejo savo ateities su programavimu, tikėtina, kad tai lėmė nekokybiška programa. Kokybiškus ir gerai vertinamus programavimo kursus siūlo Code Academy. Čia programavimo gali mokytis tiek vaikai, tiek suaugusieji, o procesas vyksta programavimo žinias ir įgūdžius taikant praktiškai bei vykdant realius projektus.

Taip pat skaitykite

Į paskolas žvelkite labai atsakingai

Galvojate apie kreditus (Kreditus.lt), tačiau nežinote ar jums jie galėtų būti suteikti? Niekada nebuvote kreipęsi ...