„Inovacijų savaitė 2018“ paliko neišdildomą įspūdį vilniečiams

inovacijų savaitėRugsėjo 24 – 30 dienomis visiems vilniečiams ir miesto svečiams atsirado puiki proga sudalyvauti inovaciniuose renginiuose. Nemokamas renginys susidėjo iš įvairių interaktyvių pramogų: protmūšio, dronų skraidinimo ir susipažinimo su robotikos dirbtuvėmis. Todėl tokia pramoga ypač patiko ne tik suaugusiems, bet ir vaikams.

Specialiai įrengtose inovatyviose palapinėse netruko daugybės įdomių diskusijų. Iš viso visuomenei buvo pastatytos trys palapinės. Visos intelektualinės diskusijos neapsiėjo be pagrindinių šiuolaikinės visuomenės klausimų. Buvo aktyviai diskutuojama apie šiuolaikinių technologijų tobulinimo sprendimus, bei, kaip jie gali teigiamai pagerinti mūsų visų gyvenimus. Įdomias temas čia atrado kone kiekvienas: ir paprastas jaunas gyventojas ir jau patyręs mokslo žmogus.

Pranešimuose nebuvo pamirštos ir tokios temos, kaip „blockchain“, verslo inovacijos, nauji kosminiai atradimai, dirbtinis intelektas. Su šiuolaikinių technologijų plėtra buvo supažindintos įvairaus amžiaus kategorijų auditorijos. Renginyje buvo galima išvysti tokius žinomus asmenis, kaip I. Stonkuvienė, G. Drukteinis, A. Tapinas, D. Filimanavičiūtė, R. Kulvinskytė, A. Bolšaitis ir daugybę kitų.

„Inovacijų savaitės 2018“ metu buvo galima ir sudalyvauti „Litexpo“ rūmuose vykusioje konferencijoje „Life Science Baltics 2018“. Čia iš viso pasaulio susirinko įžymūs biotechnologai, farmacininkai ir kiti medicinos gaminių ekspertai.

Jauniesiems vilniečiams įspūdį paliko galimybė skraidinti dronus, susipažinti iš arčiau su robotika, pagaminti vienetinį robotuką ir išmėginti virtualios realybės akinius. Patys mažiausi svečiai itin džiaugėsi gavę nemokamas programavimo pamokėles.

 

Norintys turėti atsiminimą iš renginio, turėjo progą įsigyti specialius raktų pakabukus.

 

„Inovacijų savaitė 2018“ buvo iškilmingai uždaryta specialiu šventiniu koncertu Lukiškių aikštėje.