Renginiai

Tropinių drugelių paroda Vilniuje

drugelis 

Gera žinia visiems pasiilgusiems egzotikos – į Vilniaus senamiestyje esančia studiją „atskrido“ gyvi tropiniai drugeliai. Nuo rugsėjo 26 iki spalio 7 dienos vilniečiai gali apsilankyti parodoje ir plika akimi pamatyti egzotinius, gyvus drugelius.

Parodos metu, Jūs galėsite ne tik pamatyti daugiau nei 100 tropinių drugelių, tačiau ir sužinoti daug įdomios informacijos apie jų gyvenimą. Paroda yra išskirtinė tuo, kad studijoje drugeliai yra laikomi laisvai. Galimybė pamatyti tokius egzotinius vaizdus neretam nutinka tik kartą per gyvenimą. Tropinio klimato būseną čia sukurs gyvi drugeliai iš Afrikos, Azijos, Amerikos. Jūs net pamiršite, jog esate Vilniuje!

Parodos metu Jūs turėsite proga nusifotografuoti su drugeliais. Tereikės paprašyti, kad Jums padėtų darbuotojai. Labiausiai pasiseks tiems, kas pamatys, kaip drugeliai išsirita iš lėliukių. Į parodą yra maloniai kviečiami ir vaikai, tačiau tik su suaugusiojo priežiūra.

Parodos metu bus galima įsigyti smagių suvenyrų prisiminimui.

Paroda darbo dienomis atsidaro 16 valandą, užsidaro – 19 valandą. Savaitgaliais darbo laikas 10 – 19 val. Jeigu laikas Jums netinka, visada galite susisiekti su parodos rengėjais ir susitarti dėl kito Jums patogaus laiko.