Renginys „Ką apie konfliktus turi žinoti kiekvienas“

santykiai

„Apie santykius kitaip“ seminaras

Neretai kurdami santykius patiriate daug konfliktiškų situacijų? Nesugebate užmegzti tvirtų ryšių? Dėl šeimyninių nesėkmių nukenčia Jūsų karjera? Tuomet šis renginys buvo ir yra skirtas kaip tik Jums!

Rugsėjo 27 dieną Vilniuje, viešbutyje Panorama įvyko seminaras su aktoriais, kuris suteikė progą visas savo gyvenime patirtas konfliktines situacijas pamatyti iš šalies. Linksma humoro dozė šiam renginiui suteikė daug aštrių pojūčių.

Tikriausiai Jums net nekilo tokia mintis, kad konfliktai nėra blogai ir jie gali padėti sukurti harmoningus santykius?

Dalyviams buvo suteikta galimybė iš šalies pamatyti savo visus emocinius poreikius ir veiksmus, kaip juos galima patenkinti.

Renginio pranešėjas skelbė, kad dalyviai visiems laikams išmoks, kaip teisingai ir greitai išspręsti bet kurią konfliktinę būseną.

Seminarą vedė V. Jančiauskas, kuris, kaip pats prisipažino, per savo gyvenimą santykiuose yra padaręs daug klaidų. Jam reikėjo laiko, kad suvoktų visas savo klaidas ir rastų tinkamiausius sprendimus. Ir štai dabar jis noriai visomis savo žiniomis dalinosi su mumis visais!

Į seminarą buvo kviečiami visi: ir vieniši ir poroje gyvenantys asmenys. Čia save iš šalies ir su gera humoro doze galėjo atpažinti kiekvienas.

„Apie santykius kitaip“ ir kiti seminarai tam tikru periodu kartojasi ir keliauja po visą Lietuvą, tad sekite naujienas toliau ir tikrai sužinosite, kada jis pasirodys ir Jūsų mieste.