Mitai apie lauko duris ir paprasčiausias tinkamiausių pasirinkimas

durys

Tinkamiausias lauko duris pasirinkti nėra paprasta tik todėl, kad šiuo metu rinkoje egzistuoja labai daug alternatyvų. O kadangi žmonės visada nori džiaugtis pačiu geriausiu kainos bei kokybės santykiu, natūralu, kad jie vertina daugelį skirtingų alternatyvų, lygina jas, derina ir galiausiai teigia, kad pasirinko patį geriausią variantą.

Tiesa, durų gamyba šiuo metu labai plačiai išpuoselėta, tad rinkoje pasiūla labai plati bei labai įvairi. Šis straipsnis padės Jums rasti labiausiai tinkamas lauko duris, kurios ne tik puikiai atrodo, tačiau ir ilgai tarnauja. Paneigsime mitus, kurie dažniausiai sklando viešojoje erdvėje ir kurie gali trukdyti rasti tinkamiausias duris Jūsų namams.

Visos lauko durys yra vienodos

Gana gajus mitas, kad visos lauko durys pasižymi lygiai tomis pačiomis charakteristikos, tad neverta mokėti daugiau, kadangi tai nereiškia, kad jos bus geresnės. Mes su tuo nesutiktume. Štai šarvo durys dažniausiai yra brangesnis pasirinkimas, tačiau ir jos tarnauja kur kas ilgiau nei medinės. Tokiu atveju galima skirstyti pagal tarnavimo trukmę bei kitus svarbius kriterijus.

Visos lauko durys greitai nustoja tarnauti

Durų gamyba neatsiejama nuo inovacijų, kurių tikslas klientams pasiūlyti geriausios kokybės duris, kurios tarnaus ilgai ir tuo pačiu metų eigoje beveik nekeis savo išvaizdos. Vėlgi, skirtingo tipo lauko durys gali tarnauti ir tarnauja labai skirtingai. Nuo tokių, kuriuose dažniausiai perkamos dešimčiai metų, iki tokių, kurios dažniausiai pasirenkamos net keliems dešimtmečiams.

Visos lauko durys yra labai brangios

Šiuo metu rinkoje galima rasti labai daug durų, tad sunku atsakyti – kiek kainuoja duris vidutiniškai. Paprasčiausiai kartais mokėdami daugiau galite sutaupyti, kadangi jos tarnaus ilgiau. Tai ypač taikytina tuomet, kai kalbame apie šarvo duris. Taip, jos brangesnės nei kitos, tačiau ir tarnauja kur kas ilgiau, tad investicija gana greitai atsiperka.

Lauko durys niekada nebus gražios

Dar vienas mitas, kuris gali trukdyti daugiau laiko skirti geriausių durų pasirinkimui. Geros durys tikrai gali būti ir yra labai gražios. Geriausia pasiūlymus peržiūrėti internete. Šiuo metu durų gamyba kuriama orientuojantis ne tik į saugumą, tačiau taip pat ir stilių. Juk visi, nori, kad eksterjeras atrodytų puikiai. O kai viska suderinti yra taip paprasta – kodėl gi ne?

Individuali durų gamyba trunka labai daug laiko

Žinoma, geriausia pirkti jau iškart pagamintas duris, kadangi tiksliai žinosite ką gausite ir tuo pačiu šis variantas yra pigesnis. Tiesa, jeigu Jums reikalingo durys pagal individualų užsakymą, tokiu atveju egzistuoja ir tokia paslauga. Ji tikrai nėra labai brangi ir nereikalauja daug laiko. Svarbiausia yra rasti gerus meistrus.

Durys reikalauja labai daug priežiūros

Kokybiškos lauko durys beveik nereikalauja jokios priežiūros. Paprasčiausiai valykite jas su vandeniu, kad spalva visada būtų sodri ir net po ilgų metų jos atrodytų taip puikiai, kaip ką tik įmontuotos. Priežiūros nereikia daug, tačiau ji svarbi ir turi būti reguliari.

Ir dar daugiau mitų gali Jūsų laukti, kai ieškosite tinkamiausių durų. Svarbiausia per daug į juos nekreipti dėmesio, tačiau rinktis tokias duris, kuris puoš Jūsų namus, kurios bus saugios ir leis Jums gyventi ramiai bei stilingai. Durų gamyba – labai plati sfera, tad natūralu, kad ir tipų pasiūla labai įvairi. Jeigu pasitarsite su profesionalais – greičiau rasite tai, kas Jums labiausiai tinka. Būtent tai ir siūlome padaryti.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Kokios valgomojo kėdės bus ne tik stilingos, bet ir patogios?

Kuriant ar atnaujinant valgomojo zoną, labai svarbu rinktis ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei funkcionalius baldus. Valgomojo kėdės taip pat turi būti ne tik gražios, bet ir patogios bei ilgaamžės. Visgi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus šiai zonai ir kaip juos išdėstyti bei suderinti tarpusavyje? Valgomojo kėdžių pasirinkimas yra labai platus. Visgi, […]