Linzės: kaip pasirinkti?

linzės

Linzės – puiki išeitis, jei turite regos sutrikimų, tačiau nesate patys didžiausi akinių gerbėjai, nes jie netinka prie veido bruožų, trukdo judėjimo laisvę ar yra nepatogūs. Visgi norint pasirinkti tinkamus kontaktinius lęšius, nereikėtų skubėti ir griebti pirmo pasitaikiusio varianto. Labai svarbu įvertinti savo situaciją ir pritaikyti patį geriausią variantą. Kaip tai padaryti?

Apsilankykite pas gydytoją

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, jei norite įsigyti tinkamus kontaktinius lęšius – vizitas pas akių gydytoją. Kaip žinia, linzės gali padėti spręsti įvairius regos sutrikimus, todėl turite identifikuoti savąjį ir išsiaiškinti, kokio tipo lęšiai jums reikalingi. Paprastai linzės skirstomos pagal šiuos sutrikimus: trumparegystė, toliaregystė, astigmatizmas arba presbiopija. Gydytojas taip pat įvertins jūsų akių jautrumą, išsiaiškins įpročius, gyvenimo būdą ir padės nustatyti, kokio tipo linzės geriausiai prisitaikys prie jūsų kasdienybės.

Kontaktinių lęšių tipai

Prieš renkantis linzes būtina žinoti, kokie kontaktiniai lęšiai apskritai yra rinkoje. Antraip pakuotės ar konsultantai gali jus suklaidinti ir įsigysite ne tokią priemonę, kokia jums buvo iš tiesų reikalinga. Pagrindiniai kontaktinių lęšių tipai:

Kontaktiniai lęšiai mėnesiui. Mėnesiniai lęšiai yra daugkartinio naudojimo, todėl jų nereikia dažnai keisti ir skaičiuoti tikslaus laiko, kada įsidėjote linzes. Šis tipas gali būti išskaidytas į dar du pogrupius: kontaktiniai lęšiai dienai ir kontaktiniai lęšiai dienai ir nakčiai. Abu variantai reikalauja didelės priežiūros, todėl turite būti pasiryžę arba kas vakarą išsiimti kontaktinius lęšius, arba juos nuolat valyti specialiais skysčiais ir ypatingai saugoti savo akis.

Kontaktiniai lęšiai jautrioms akims. Jei jūsų akys jautresnės, rekomenduojame naudoti vienkartinius kontaktinius lęšius, skirtus specialiai šią problemą turintiems žmonėms. Jums nereikės jų nuolat prižiūrėti, tačiau svarbu nepamiršti jų išsiimti ir nenešioti ilgiau, nei nurodyta ant pakuotės.

Spalvoti kontaktiniai lęšiai. Linzės spalvotos padeda ne tik spręsti regos problemas, bet ir paryškinti ar pakeisti akių spalvą. Tai ypač patinka žmonėms, kurie mėgsta keisti savo įvaizdį ir eksperimentuoti.

Kontaktinių lęšių paieška

Nors kontaktinius lęšius parduoda ne viena internetinė parduotuvė ar prekės ženklas, vertėtų rinktis patikimus, seniai rinkoje veikiančius žaidėjus. Tai „Lensor“, kontaktiniai lęšiai „Biofinity“ ar kitos įmonės. Jei ieškote patrauklesnių kainų, sekite šiuos prekės ženklus ir stebėkite, kada pas juos puslapiuose bus paskelbtas kontaktiniai lęšiai išpardavimas. Taip galėsite sutaupyti ir įsigyti linzių į priekį.

Susiję straipsniai:

Skanaus plovo receptas

Plovas yra tradicinis Vidurinės Azijos patiekalas, gaminamas iš ryžių, mėsos ir daržovių. Tai sotus ir skanus patiekalas, kurį galima patiekti vieną arba su salotomis. Taigi, jei jus jau kurį laiką domina gardaus plovo receptas, pateikiame jums išsamų receptą, kurį lengva paruošti ir kuris padarys įspūdį jūsų draugams ir šeimai. Sudedamosios dalys: Nurodymai: Pabaigai Plovas yra […]

Matematinių ir loginių gebėjimų testo nauda ir panaudojimo būdai

Kas yra matematinių ir loginių gebėjimų testas? Matematinių ir loginių gebėjimų testas yra vienas iš kognityvinių gebėjimų testų, kuris matuoja žmogaus gebėjimą naudoti ir suprasti skaičius, t.y. ar jis gali suprasti skaitinę informaciją, pritaikyti teisingus matematinius veiksmus ir rasti teisingą atsakymą. Šis testas skirtas išsiaiškinti, ar asmuo gali interpretuoti ir analizuoti skaitmeninius duomenis ir priimti […]