Kur ir kada verta pirkti kelionę į Egiptą?

keliones i egipta

Jau daugelį metų viena populiariausių lietuvių atostogų krypčių išsilaiko Egiptas. Taip yra todėl, kad šalis turi ką pasiūlyti kiekvienam turistų tipui. Jei mėgstate šilumą, saulę ir nuostabius paplūdimius – jų čia rasite ne vieną. Jei žavitės rytų Afrikos civilizacija ir kultūriniu bei istoriniu krašto palikimu, atvykę į Egiptą galėsite grožėtis piramidėmis, sfinksu, šventyklomis ir faraonų kapais bei įtraukiančiais gidų pasakojamais apie šias vietoves. Na, o norintieji priartėti prie gamtos, Egipte gali savo akimis išvysti Nilo upę, pasivaikščioti dykuma arba apsilankyti prie Raudonosios jūros. Jei jus domina kelionės į Egiptą, tačiau nežinote, nei kokiu metu geriausia skristi, nei kokį miestą aplankyti, nei kur įsigyti kelialapį, trumpai papasakosime apie visus punktus, kuriuos būtina žinoti prieš keliaujant į Egiptą.

Orai Egipte

Pirmas dalykas, kurį svarbu patikrinti prieš keliaujant, tai Egiptas orai. Nors šiltu ir sausu klimatu čia galima džiaugtis visus metus, kiekvienas kitaip suprantame šilumą. Žiemos laikotarpiu oro temperatūra svyruoja apie 20 laipsnių, o vasarą ji gali siekti 33 laipsnius šilumos. Jei nemėgstate didelių karščių, jums aktualiausios turėtų būti kelionės į Egiptą gruodžio mėnesį, o norintiems pasideginti ir neišlįsti iš paplūdimio, geriausiai tiks pavasario-vasaros laikotarpis.

Kelionės tipas

Galvojant apie keliones į Egiptą, vertėtų išsigryninti, kokio pobūdžio atostogų norėtumėte. Populiariausios poilsinės kelionės į Egiptą, Tabą, kelionėsį Egiptą Šarm El Šeichą ar kitus žinomus kraštus. Galite įsigyti „viskas įskaičiuota“ kelialapį ir atostogauti gerame viešbutyje su pilnu aptarnavimu. Jei norite daugiau nuotykių ir pamatyti, kuo gyvena šalis, kokia jos istorija, jums patiks pažintinė kelionė į Egiptą. Galite bandyti keliauti savarankiškai ir pasikliauti, ką nurodys Egiptas žemėlapis, tačiau rekomenduojame pasirinkti kelionę su vadovu ir gidais, kurie ves ekskursijas ir garantuos, kad nepraleistumėte nė vieno svarbaus lankytino objekto.

Kur įsigyti kelionę?

Kadangi rinkoje veikia ne viena kelionių agentūra, sunku pasirinkti patikimą ir saugų variantą, kuris nenuvils. Galite pasikliauti „Makalius“ Egiptas pasiūlymais ir drąsiai rinktis keliones į Egiptą „Itaka“. Tai prekių ženklai, kurie veikia ne vienerius metus ir yra išsikovoję klientų pasitikėjimą bei gerų kainų garantijas. Jei nerandate patrauklaus varianto kelionei į Egiptą, galite rašyti agentūrų darbuotojams ir pateikti pageidavimus, pagal kuriuos jie atrinks geriausius pasiūlymus.

 

Susiję straipsniai:

Estetinis dantų plombavimas 2023

Estetinis dantų plombavimas – tai minimalios intervencijos natūralių dantų audiniams reikalaujantis gydymo metodas, kuris puikiai tinkamas norint koreguoti tiek mažesnius, tiek didesnius estetinius dantų defektus. Estetinės odontologijos tikslas – atkurti nudilusius, nuskilusius, ėduonies pažeistus ar spalvą pakeitusius dantis. Pasitelkiant šią metodiką, taip pat galima patobulinti dantų formą, panaikinti per didelius tarpdančius, netgi keisti dantų padėtį […]

Į ką reiktų kreipti dėmesį perkant žaislinius indus: patarimai mamoms

Vaikų žaislai yra ne tik smagūs ir įdomūs, bet ir gali būti puikus būdas lavinti vaiko įgūdžius, skatinti fantaziją ir kūrybiškumą. Vaikiški indai yra ypač populiarūs tarp mažųjų, nes jie leidžia vaikams imituoti suaugusiųjų veiksmus, tokius kaip valgymas, gaminimas ar šeimininkavimas. Tačiau prieš perkant šiuos žaislus, svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų: Vaikiški indai gali […]