Kur ir kada verta pirkti kelionę į Egiptą?

keliones i egipta

Jau daugelį metų viena populiariausių lietuvių atostogų krypčių išsilaiko Egiptas. Taip yra todėl, kad šalis turi ką pasiūlyti kiekvienam turistų tipui. Jei mėgstate šilumą, saulę ir nuostabius paplūdimius – jų čia rasite ne vieną. Jei žavitės rytų Afrikos civilizacija ir kultūriniu bei istoriniu krašto palikimu, atvykę į Egiptą galėsite grožėtis piramidėmis, sfinksu, šventyklomis ir faraonų kapais bei įtraukiančiais gidų pasakojamais apie šias vietoves. Na, o norintieji priartėti prie gamtos, Egipte gali savo akimis išvysti Nilo upę, pasivaikščioti dykuma arba apsilankyti prie Raudonosios jūros. Jei jus domina kelionės į Egiptą, tačiau nežinote, nei kokiu metu geriausia skristi, nei kokį miestą aplankyti, nei kur įsigyti kelialapį, trumpai papasakosime apie visus punktus, kuriuos būtina žinoti prieš keliaujant į Egiptą.

Orai Egipte

Pirmas dalykas, kurį svarbu patikrinti prieš keliaujant, tai Egiptas orai. Nors šiltu ir sausu klimatu čia galima džiaugtis visus metus, kiekvienas kitaip suprantame šilumą. Žiemos laikotarpiu oro temperatūra svyruoja apie 20 laipsnių, o vasarą ji gali siekti 33 laipsnius šilumos. Jei nemėgstate didelių karščių, jums aktualiausios turėtų būti kelionės į Egiptą gruodžio mėnesį, o norintiems pasideginti ir neišlįsti iš paplūdimio, geriausiai tiks pavasario-vasaros laikotarpis.

Kelionės tipas

Galvojant apie keliones į Egiptą, vertėtų išsigryninti, kokio pobūdžio atostogų norėtumėte. Populiariausios poilsinės kelionės į Egiptą, Tabą, kelionėsį Egiptą Šarm El Šeichą ar kitus žinomus kraštus. Galite įsigyti „viskas įskaičiuota“ kelialapį ir atostogauti gerame viešbutyje su pilnu aptarnavimu. Jei norite daugiau nuotykių ir pamatyti, kuo gyvena šalis, kokia jos istorija, jums patiks pažintinė kelionė į Egiptą. Galite bandyti keliauti savarankiškai ir pasikliauti, ką nurodys Egiptas žemėlapis, tačiau rekomenduojame pasirinkti kelionę su vadovu ir gidais, kurie ves ekskursijas ir garantuos, kad nepraleistumėte nė vieno svarbaus lankytino objekto.

Kur įsigyti kelionę?

Kadangi rinkoje veikia ne viena kelionių agentūra, sunku pasirinkti patikimą ir saugų variantą, kuris nenuvils. Galite pasikliauti „Makalius“ Egiptas pasiūlymais ir drąsiai rinktis keliones į Egiptą „Itaka“. Tai prekių ženklai, kurie veikia ne vienerius metus ir yra išsikovoję klientų pasitikėjimą bei gerų kainų garantijas. Jei nerandate patrauklaus varianto kelionei į Egiptą, galite rašyti agentūrų darbuotojams ir pateikti pageidavimus, pagal kuriuos jie atrinks geriausius pasiūlymus.

 

Susiję straipsniai:

Vingio klinika – profesionali pagalba bet kokiu atveju

Dantų problemos yra vienos iš nemaloniausių, kadangi dėl to neretai tenka susidurti su nepakeliamais skausmais. Ir tokiu atveju svarbiausia būna tik viena – kuo greičiau išspręsti problemą. Ką tikrai padės padaryti šioje klinikoje dirbantys specialistai. Tačiau ne vien tik skausmas yra priežastis, kuri verčia rūpintis dantimis. Nors tą reikėtų daryti net ir tuomet, jeigu kažkokių […]

Masažuokliai, kovoje su nerimu ir panikos priepuoliais

Turbūt kiekvienas iš mūsų bent kartą savo gyvenime yra patyręs panikos priepuolį, ar jautęs stiprų nerimą. Jeigu nesate tikri kaip atrodo panikos priepuolis, susipažinkite: priepuoliai apibrėžiami kaip „panikos epizodas“. Epizodą lydi prakaitavimas, greitas ir stiprus širdies plakimas, greitas ir negilus kvėpavimas, galvos svaigimas, realybės nebuvimo jausmas ir mirties baimė. Tuo tarpu nerimo sutrikimui būdingas per […]