Kur ir kada verta pirkti kelionę į Egiptą?

keliones i egipta

Jau daugelį metų viena populiariausių lietuvių atostogų krypčių išsilaiko Egiptas. Taip yra todėl, kad šalis turi ką pasiūlyti kiekvienam turistų tipui. Jei mėgstate šilumą, saulę ir nuostabius paplūdimius – jų čia rasite ne vieną. Jei žavitės rytų Afrikos civilizacija ir kultūriniu bei istoriniu krašto palikimu, atvykę į Egiptą galėsite grožėtis piramidėmis, sfinksu, šventyklomis ir faraonų kapais bei įtraukiančiais gidų pasakojamais apie šias vietoves. Na, o norintieji priartėti prie gamtos, Egipte gali savo akimis išvysti Nilo upę, pasivaikščioti dykuma arba apsilankyti prie Raudonosios jūros. Jei jus domina kelionės į Egiptą, tačiau nežinote, nei kokiu metu geriausia skristi, nei kokį miestą aplankyti, nei kur įsigyti kelialapį, trumpai papasakosime apie visus punktus, kuriuos būtina žinoti prieš keliaujant į Egiptą.

Orai Egipte

Pirmas dalykas, kurį svarbu patikrinti prieš keliaujant, tai Egiptas orai. Nors šiltu ir sausu klimatu čia galima džiaugtis visus metus, kiekvienas kitaip suprantame šilumą. Žiemos laikotarpiu oro temperatūra svyruoja apie 20 laipsnių, o vasarą ji gali siekti 33 laipsnius šilumos. Jei nemėgstate didelių karščių, jums aktualiausios turėtų būti kelionės į Egiptą gruodžio mėnesį, o norintiems pasideginti ir neišlįsti iš paplūdimio, geriausiai tiks pavasario-vasaros laikotarpis.

Kelionės tipas

Galvojant apie keliones į Egiptą, vertėtų išsigryninti, kokio pobūdžio atostogų norėtumėte. Populiariausios poilsinės kelionės į Egiptą, Tabą, kelionėsį Egiptą Šarm El Šeichą ar kitus žinomus kraštus. Galite įsigyti „viskas įskaičiuota“ kelialapį ir atostogauti gerame viešbutyje su pilnu aptarnavimu. Jei norite daugiau nuotykių ir pamatyti, kuo gyvena šalis, kokia jos istorija, jums patiks pažintinė kelionė į Egiptą. Galite bandyti keliauti savarankiškai ir pasikliauti, ką nurodys Egiptas žemėlapis, tačiau rekomenduojame pasirinkti kelionę su vadovu ir gidais, kurie ves ekskursijas ir garantuos, kad nepraleistumėte nė vieno svarbaus lankytino objekto.

Kur įsigyti kelionę?

Kadangi rinkoje veikia ne viena kelionių agentūra, sunku pasirinkti patikimą ir saugų variantą, kuris nenuvils. Galite pasikliauti „Makalius“ Egiptas pasiūlymais ir drąsiai rinktis keliones į Egiptą „Itaka“. Tai prekių ženklai, kurie veikia ne vienerius metus ir yra išsikovoję klientų pasitikėjimą bei gerų kainų garantijas. Jei nerandate patrauklaus varianto kelionei į Egiptą, galite rašyti agentūrų darbuotojams ir pateikti pageidavimus, pagal kuriuos jie atrinks geriausius pasiūlymus.

 

Susiję straipsniai:

Kuras sielai: kokią naudą psichinei sveikatai suteikia plaukimas baidarėmis?

Kai išgirsite sakant, jog plaukimas baidarėmis yra labai naudingas užsiėmimas sielai – žinokite, tai tikrų tikriausia tiesa! Tyrimai įrodė, kad plaukimas baidarėmis suteikia daug emocinio džiaugsmo kiekvienam išbandžiusiam šį laisvalaikio užsiėmimą. Baidarių nuoma – viena populiariausių paslaugų ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Plaukimas baidarėmis – naudinga vandens sporto rūšis, tinkanti praktiškai kiekvienam […]

Doc Hammer papildai – tiems, kurie nori geresnės sekso kokybės

Tikrai ne visi vyrai gali džiaugtis gera ir ilgai trunkančia erekcija. Problemos gali būti tikrai įvairios, tačiau toli gražu ne visada jos yra didelės ir net papildų pagalba galima susitvarkyti erekcijos sutrikimus. Svarbiausia yra rasti tokius papildus, kurie jums tikrai tinka. Šiuo metu jų pasiūla yra gana plati, tad atsakingos paieškos ir remiamasi kitų žmonių […]