Kur pramogauti gamtoje Vilniaus rajone?

Nors Vilnius yra pats didžiausias šalies miestas, tačiau tikrai nereiškia, kad jame namai bei verslo objektai yra užgrobia visą teritoriją. Tikrai ne. Čia galima rasti labai daug įvairių žaliųjų zonų, kurios leis ne tik smagiai praleisti laiką, tačiau ir paprasčiausiai pailsėti po dienos darbų.

Pirmiausia, žinoma, Jums reikalingos laisvalaikio prekės, kurias galima rasti internete. O kai jas jau turite – pateiksime kelias zonas, kurios turėtų sulaukti Jūsų dėmesio.

Vingio parkas

Tai yra pats svarbiausias parkas Vilniuje, kuris labiausiai aktyvus šiltuoju metų laiku. Visgi, dėl savo grožio miesto gyventojus bei svečius jis kviečia visus metus. Čia net galima pasistatyti palapinę ir smagiai praleisti laiką. Kai kurie net nešasi rankines grilio įrangas. Tikrai galima, tačiau reikia rinktis tam tinkamas vietas ir tuo pačiu laikytis pačių svarbiausių saugumo taisyklių.

Verkių regioninis parkas

Verkių regioninis parkas yra nuostabi vieta, kuri traukia ne tik dėl čia esančių rūmų, tačiau taip pat ir ežerų, kurie nuostabiai atrodo ne tik vasaros metu, tačiau ir žiemomis. Galima drąsiai sakyti, kad šis regioninis parkas yra tikra Lietuvos puošmena.

Pavilnių regioninis parkas

Tai yra puiki zona tiems, kurie mėgsta pasivaikščiojimui. Takai yra paruošti aktyviam judėjimui su dviračiais arba su vaikų vežimėliais, tad esame tikri, kad sukels jums tik pačias geriausias emocijas. Čia taip pat lankytis galima su palapinėmis arba griliais. Ne tik vasaromis, tačiau ir žiemomis, kurios yra ne ką blogesnis laikas buvimui gamtoje.

Antakalnio suoliukų parkas

Pavadinimas išduoda, kad tai yra puiki vieta pasisėdėjimui. Sakoma, kad čia labai daug kasdien vyksta pasimatymų, kurie tampa ilgomis ir gražiomis draugystėmis. Žinoma, čia užsukti turi ne tik gyventojai, tačiau ir miesto svečiai. Tai yra tobula vieta kavos gėrimui.

Vilnius turi labai daug gražių vietų, kurios yra vadinamos tyliosiomis zonomis. Tai yra gamtos kampeliai, kurie leis Jums įkvėpti daugiau gyvybės visus metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Smuikai: įdomūs faktai

Smuikai, dažnai vadinamai „instrumentų karaliais“, yra žavingi ir mylimi muzikos instrumentai, turintys turtingą istoriją ir esantys nepavaldūs laikui. Be melodingų garsų, yra daugybė intriguojančių faktų apie smuikus, kurie atskleidžia neblėstantį šio instrumento populiarumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą įdomiausių ir mažiau žinomų faktų apie smuikus. Stradivarijaus mistika Stradivarijaus smuikus, kuriuos XVII ir XVIII a. pagamino legendinis […]

Kuo ypatingas Šarm el Šeichas ir kodėl turėtumėte ten atostogauti?

Svarstote apie kelionę į Egiptą ir į akiratį pateko Šarm el Šeichas? Tai nuostabi vieta poilsiui ir pramogoms, bet kiekvieno supratimas apie poilsį gali būti skirtingas, tad pabandykime susipažinti su Šarm el Šeichu ir nuspręsti ar tai vieta, kurioje pailsėsite jūs. Kur yra Šarm el Šeichas? Šarm el Šeichas randasi prie Raudonosios jūros, pačiame Sinajaus […]