Kuo ypatingas Šarm el Šeichas ir kodėl turėtumėte ten atostogauti?

Svarstote apie kelionę į Egiptą ir į akiratį pateko Šarm el Šeichas? Tai nuostabi vieta poilsiui ir pramogoms, bet kiekvieno supratimas apie poilsį gali būti skirtingas, tad pabandykime susipažinti su Šarm el Šeichu ir nuspręsti ar tai vieta, kurioje pailsėsite jūs.

Kur yra Šarm el Šeichas?

Šarm el Šeichas randasi prie Raudonosios jūros, pačiame Sinajaus pusiasalio pakraštyje, jo centras Naamos įlankoje. Raudonoji jūra yra tikras traukos objektas ir labiausiai pasiekiama tropinė jūra, nes yra šiauriausia. Jūroje gausų jūrų floros ir faunos bei koralų tad tai puiki kelionės kryptis norintiems panardyti su spalvingomis ir ryškiomis žuvimis bei pamatyti koralus.

Galima sakyti, jog Šarm el Šeichas yra Sinalaus kalno pakraštyje, o šis kalnas populiarus tarp turistų. Nuo jo atsiveria nuostabūs vaizdai, o viena populiaresnių ekskursijų Egipte yra būtent saulėlydžio sutikimas Sinajaus kalne.

Kalbant apie pajūrį, tai nėra mums įprasti smėlėti paplūdimiai. Dauguma paplūdimių yra koraliniai ir uolėti, dėl ko nėra patogu bristi į jūrą. Tačiau tai nereiškia, jog neteks pasimėgauti jūra. Jei yra problema – bus ir sprendimas, nes egiptiečiai siekia užtikrinti patogumą turistams, kurie yra kone pagrindinis pragyvenimo šaltinis. Viešbučiai turi pantoninius arba medinius tiltus, tai pat rekomenduojama avėti specialią vandens avalynę. Visgi, jei itin norite smėlėto paplūdimio, galite rinktis apsistoti Naama Bėjaus kurorte ir Šarm aš Majos įlankoje, netoli Senojo Šarm aš Šeicho kurorto dalies.

Miestas nuolatiniame judesyje

Miestas, kuris niekada nemiega – galima taip sakyti apie Šarm el Šeichą. O dar dažnai galima išgirsti palyginimą, jog Šarm el Šeichas yra Egipto arba Arabų Las Vegasas. Ir šis palyginimas iš karto mintyse nupiešia šio miesto dvasią ir stilių. Ir iš tiesų tai vieta, kurią renkasi žmonės norintys  papramogauti. Šarm el Šeichas populiarus tarp jaunesnių bei aktyvesnių turistų, kurie po dienos saulėje ir jūroje, vakarus leidžia kavinėse, restoranuose, koncertuose, diskotekose ir įvairiuose vakarėliuose. Šiame mieste vykstančiuose renginiuose koncertuoja žymiausi atlikėjai ir didžėjai. Tad muzikos ir šurmulio garsai netyla iki saulėtekio.

Prieinama prabanga

Lyginant su kitais kurortiniais regionais, Šarm el Šeichas yra laikomas prabangiu ir prestižiniu. Čia nėra gausus pasirinkimas 2 ir 3 žvaigždučių viešbučių, tačiau 4 ir 5 žvaigždučių tikrai netrūksta. Kokybės ir aptarnavimo lygis aukštas. Viešbučiai arabiško stiliaus, žemaaukščiai, savito stiliaus.

Kas labiausiai traukia turistus iš viso pasaulio į Šarm el Šeichą, tai galimybė panardyti. Regionas puikiai žinomas povandeninio nardymo mėgėjams. Čia gana arti kranto galima mėgautis ir grožėtis koraliniais rifais. Koralų grožis nepalieka abejingais net ir patyrusius nardytojus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Smuikai: įdomūs faktai

Smuikai, dažnai vadinamai „instrumentų karaliais“, yra žavingi ir mylimi muzikos instrumentai, turintys turtingą istoriją ir esantys nepavaldūs laikui. Be melodingų garsų, yra daugybė intriguojančių faktų apie smuikus, kurie atskleidžia neblėstantį šio instrumento populiarumą. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą įdomiausių ir mažiau žinomų faktų apie smuikus. Stradivarijaus mistika Stradivarijaus smuikus, kuriuos XVII ir XVIII a. pagamino legendinis […]

Kuras sielai: kokią naudą psichinei sveikatai suteikia plaukimas baidarėmis?

Kai išgirsite sakant, jog plaukimas baidarėmis yra labai naudingas užsiėmimas sielai – žinokite, tai tikrų tikriausia tiesa! Tyrimai įrodė, kad plaukimas baidarėmis suteikia daug emocinio džiaugsmo kiekvienam išbandžiusiam šį laisvalaikio užsiėmimą. Baidarių nuoma – viena populiariausių paslaugų ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Plaukimas baidarėmis – naudinga vandens sporto rūšis, tinkanti praktiškai kiekvienam […]