Kuo naudinga ilgalaikė automobilių nuoma?

Automobilių nuoma Vilniuje gali pasitarnauti įvairiais gyvenimo atvejais. Ne tik tuomet, kai trumpam prireikia pakaitinio automobilio, bet ir tuomet, kai transporto priemonės reikia ilgam laikui. Tuomet verta rinktis ilgalaikę automobilių nuomą, kuri Lietuvoje su kiekvienais metais tampa vis populiaresnė.

Anksčiau buvo įprasta manyti, kad ilgalaikė automobilių nuoma yra aktuali tik verslininkams, įmonių savininkams ir darbuotojams. Įprastai būtent juridiniai asmenys pasirašydavo ilgalaikės nuomos sutartis, kai automobiliai būdavo reikalingi įmonės personalui ar vadovams. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau ilgalaikę nuomą renkasi ir gyventojai, kurie nebenori „sukti galvos“ dėl naujo automobilio įsigijimo ir jo priežiūros.

Kada pravers ilgalaikė nuoma?

Kaip jau minėta, vienas dažniausių pasirinkimų, kuomet automobilių nuoma reikalinga ilgesniam laikotarpiui, tai su darbo reikalais susijęs važinėjimas. Kad darbui nereikėtų naudoti savo automobilio, verta pagalvoti apie ilgalaikę nuomą. Ji leis išsirinkti patikimą ir solidų automobilį, kurį bus ne tik patogu vairuoti. Kartu tokia transporto priemonė prisidės prie  įmonės įvaizdžio kūrimo.

Taip pat ilgalaikė nuoma gali būti naudinga tuo atveju, jeigu Jums  reikalingas naujas automobilis, tačiau baiminatės įsigyti nepatikimą  transporto priemonę. Tokiu atveju verta kreiptis  į nuomininkus ir pasidomėti ilgalaikės nuomos pasiūlymu. Jums nereikės išleisti didelės sumos pinigų, kurios reikėtų perkant naują automobilį, tačiau kartu galėsite jau po sutarties pasirašymo važinėti su automobiliu, apie kurį anksčiau galbūt tik svajojote.

Kiek kainuoja tokia nuoma?

Kaip ir nuomojant automobilį trumpam, taip ir ilgesnės nuomos kaina pirmiausia priklauso nuo paties  automobilio. Natūralu, jog taupūs miesto automobiliai, kurie yra nedidelį ir lengvi, kainuoja  pigiau. Hečbeko tipo automobilių nuoma visuomet yra vienas pigiausių pasirinkimų. Kylant automobilio klasei, didėja ir jo nuomos kaina. Tačiau ilgalaikės nuomos privalumas yra tai, kad kuo ilgesniam laikotarpiui automobilį nuomositės, tuo draugiškesnę kainą Jums galės pasiūlyti nuomos punktas.

Ką užtikrina nuomos punktas?

Daugybė žmonių renkasi ilgalaikę automobilių nuomą pirmiausia todėl, kad nori  gauti kokybiškas ir patikimas paslaugas. Dažniausiai ilgalaikė automobilių nuoma užtikrina ne tik gerą kainą, bet ir tinkamą aptarnavimą. Tai reiškia, kad automobilio remonto darbais pasirūpins profesionalūs meistrai, bendradarbiaujantys su nuomos kompanija. Taip pat Jums nebereikės rūpintis automobilio draudimu. Be to, reguliariai galėsite pasinaudoti ir kitais nuomos agentūros partnerių pasiūlymais, tokiais kaip valymo paslaugos,  automobilio atnaujinimas ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Automobilio veiklos nuoma: lankstus ir patogus sprendimas verslui ir privatiems asmenims

Automobilių nuoma gali būti puikus sprendimas privatiems asmenims, kuriems reikalingas automobilis asmeniniam naudojimui. Automobilio nuoma turi daug privalumų, įskaitant  lankstumą: išsinuomoję automobilį asmenys gali naudotis transporto priemone be ilgalaikio įsipareigojimo pirkti ar išsinuomoti automobilį. Tai ypač naudinga tiems, kuriems automobilio gali prireikti tik retkarčiais arba trumpam laikui. Ekonomiška: automobilio nuoma gali būti ekonomiškesnė išeitis nei […]

Kai krovinių pervežimas tampa būtinas

Krovinių pervežimas Kaune vaidina svarbų vaidmenį įvairiose pramonės šakose, užtikrindamas patikimą ir veiksmingą prekių gabenimą iš vienos vietos į kitą. Yra specifinių situacijų, kai krovinių pervežimo paslaugos tampa būtinos ir siūlo įvairius poreikius atitinkančius sprendimus. ·         Verslo perkėlimas: Kai verslas persikelia į naujas patalpas arba plečia savo veiklą, efektyvus krovinių gabenimas tampa labai svarbus. Norint […]