Kokius namus verta statyti Lietuvoje?

Lietuvoje įprasta materialų turtą ir apskritai gyvenimo gerovę sieti būtent tik su gyvenamųjų namų turėjimu. Daugelis jau vaikystėje pradeda galvoti apie savo namus: kokie jie bus, kur stovės ir ką reprezentuos. Statybos įmonės Vilniuje pasiruošusios suteikti visapusiškas paslaugas tiems, kurie svajoja apie nuosavus namus.

Šiuo metu galimybės yra labai plačios ir kiekvienas žmogus gali ieškoti pasirinkimų pagal savo poreikius. Puiku, kad beveik visi jie gali būti įgyvendinami. Galima akcentuoti, kad profesionalios kompanijos turi ne tik reikalingą įrangą, tačiau ir žinias, kurias pritaikydami praktiškai užsitikrina, jog pavyks susikurti svajonių namus.

expertbeacon.com nuotr.
expertbeacon.com nuotr.

Karkasiniai namai

Šiuo metu karkasiniai namai yra pats populiariausias pasirinkimas Lietuvoje. Vienas iš pagrindinių veiksnių, kuris lemia populiarumą – maža kaina. Natūralu, kad žmonės ieško galimybių kaip sutaupyti. Kadangi statant tokį namą labai efektyviai panaudojamos visos įsigytos medžiagos – namas yra ekonomiškas, o tam tikra prasme ir ekologiškas. Tuo pačiu šie namai pastatomi bene greičiausiai. Jau po kelių mėnesių galite matyti ne tik namo rėmus, tačiau pilnai įrengtus namus ir rūpintis vonios ar miegamojo įrengimu. Puiku, kai svajones galima taip greitai įgyvendinti. Žinoma, siekiant kokybės svarbu samdytis profesionalus, o ne pavienius nelegaliai dirbančius statytojus. Jie negali garantuoti, kad rezultatas bus toks, kokio tikitės.

Plytiniai namai

Anksčiau jie buvo dažniausiai statomi. Šiuo metu vis dar galima pamatyti standartinius plytinius namus, kadangi visi jie buvo kuriami pagal vieną ir tą patį modelį. Šiuo metu plytiniai namai pasirenkami kiek rečiau. Ir jų statybos trunka gana ilgai, ir tuo pačiu kaina dažniausiai būna labai gąsdinanti. Žinoma, jie atrodo kur kas tvirtesnis nei kad mediniai, tačiau viskas remiasi į galimybes. Juolab, nusprendus, kad bus statomas plytinis namas – trokštama didelio pastato. O šiuo metu Lietuvoje vis labiau plinta mini namų idėja. Paprasčiausiai jų išlaikymas yra kur kas pigesnis ir puikiai tinka gyvenimo pradžią kuriančioms šeimoms.

Rąstiniai namai

Tai dar viena iš galimybių, kurią dažniausiai renkasi Baltijos bei Skandinavijos šalių gyventojai. Paprasčiausiai masyvūs miškai mums suteikia galimybę naudotis jų teikiama nauda, tad namo kaina nebūna labai didelė. Rąstiniai namai tikrai labai patvarūs ir dažnai žmonės svarsto tarp jų bei karkasinių namų. Statybos įmonės Vilniuje nesunkiai įgyvendins tiek vieną, tiek kitą variantą, tačiau turėtume akcentuoti, kad rąstiniai namai yra kur kas brangesni. O štai kad jie tarnautų daug ilgiau – garantuoti negalime. Šiuo atveju pagrindinis skirtumas yra tas, kad dažniausiai jų išvaizda kur kas artimesnė žmogaus širdžiai. Būtent iš lauko pusės.

Moliniai namai

Moliniai namai, nustebsite ar ne, tačiau Lietuvoje vis dar statomi. Kainuoja gana daug, statybos užtrunka gana ilgai ir tuo pačiu netarnauja tiek daug, kiek kiti pasirinkimai. Tačiau jeigu būtent tokia yra Jūsų užgaida – statybos įmonės Vilniuje turėtų bent pabandyti ją įgyvendinti. Tiesa, būtinai kuo detaliau susipažinkite su šio tipo namo charakteristikomis, kad vėliau netektų gailėtis. Deja, jis nėra labai praktiškas pasirinkimas.

Svajonių namai jau laukia jūsų! Samdykite profesionalią kompaniją ir pirmyn!

Susiję straipsniai:

5 priežastys, kodėl verta pirkti naudotas knygas

Dar niekada neturėjome tokio pasirinkimo ką skaityti, kaip šiame amžiuje. Knygynuose gausu knygų, bibliotekose jų dar daugiau, o kur dar knygų dalinimosi platformos ar nameliai. Dar viena puiki erdvė įsigyti knygą yra naudotų knygų portalai, tokie kaip Naudotosknygos.lt Pirkti naudotas knygas yra geras sprendimas ir dalinamės 5 priežastimis kodėl. Sutaupysite pinigų Tai pakankamai aiški priežastis. […]

German Shepherd Dog Breed Information and Personality Traits

Der schlaue und leicht zu erziehende Deutsche Schäferhund ist sehr aktiv und hat gerne etwas zu tun. Deshalb brauchen sie täglich reichlich Auslauf, sonst werden sie bösartig oder überdreht. Um übermäßiges Bewachen und aggressives Verhalten zu vermeiden, sollten Deutsche Schäferhunde schon in jungen Jahren sozialisiert und auf Gehorsamkeit trainiert werden. Deutsche Schäferhunde werden bis zu […]