Amerikiečiai „Son Lux“ Vilniuje uždainavo lietuviškai

Karaliaus Mindaugo išvakarėse menų fabrike „Loftas“ koncertą surengusi populiari amerikiečių grupė „Son Lux“ koncerto metu klausytojams ne tik dovanojo naujausius bei žymiausius savo kūrinius, bet ir… uždainavo lietuviškai!

„Son Lux“ pasirodymas Vilniuje buvo išskirtinis ne tik todėl, kad tai buvo pirmasis amerikiečių pasirodymas ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, bet ir todėl, kad būtent tądien vienas jų komandos narių šventė savo gimtadienį.

„Son Lux“
„Son Lux“

Sausakimšame „Lofte“ grupės lyderis Ryan’as Lott’as nusprendė savo komandos narį nustebinti lietuviškai sudainuodamas gimtadieninį sveikinimą. Padedamas beveik 900 klausytojų jis drauge su visa sale lietuviškai užtraukė dainą „Su gimimo diena“.

Šis sveikinimas nustebino ne tik gimtadienį šventųsį komandos narį, bet ir pačią grupę. Sužavėti šilto lietuvių priėmimo ir entuziastingo palaikymo, „Son Lux“ vyrukai ne sykį gausiai susirinkusiai publikai dėkojo lietuviškai ir tikino, kad Vilniuje jautėsi labai laukiami ir it namie.

Koncerto Vilniuje metu amerikiečiai „Son Lux“ atliko naujausius darbus iš vos prieš kelias savaites pasirodžiusio naujo EP albumo „Stranger Forms“, taip pat populiariausius kūrinius, kuriuos grupės gerbėjai jau žinojo kone mintinai, pavyzdžiui, „Easy“ ir kitus. Lietuviais sužavėti grupės nariai po „Heineken Live“ vakarėlių serijos koncerto mielai bendravo su gerbėjais ir dalino jiems autografus.

Post-rocko, alternatyvaus hip hopo ir trip hopo atstovai iš Niujorko gerbėjus visame pasaulyje žavi unikaliu vokalu, daugiasluoksniais elektroniniais skambesiais ir aistra ritmams.

„Son Lux“ pasirodymą Vilniuje apšildė latvių grupė „The Pink Elephant“, kurių skambesys išsiskiria gamtos persmelktu psichodeliniu roku su bliuzo elementais ir vilniečiai „Local Blood“, puikiai pasirodę muzikos inkubatoriaus „Novus“ konkurse ir ten užėmę trečią vietą. Būtent „Novus“ atrankose jie ir sulaukė pasiūlymo apšildyti populiarią amerikiečių grupę.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt

Susiję straipsniai:

Kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu belladerma.lt klinikoje

Plaukų šalinimas lazeriu belladerma.lt klinikoje tapo populiariu ilgalaikio plaukelių šalinimo ir lygios odos užtikrinimo metodu. Ši neinvazinė procedūra nukreipta į plaukų folikulus koncentruota lazerio energija, kuri stabdo plaukų augimą. Štai kaip atliekamas plaukų šalinimas lazeriu: Daugiau: https://www.belladerma.lt

Prabangus restoranas Vilniaus senamiestyje

Kiekviename didmiestyje galime nesunkiai rasti dešimtis skirtingų restoranų. Vilniuje restoranai išsiskiria savo autentiškumu, aukštu lygiu ir unikalia verslo idėja. Tačiau tai nereiškia, kad kiekvienas iš jų yra vertas jūsų laiko ir pinigų. Jei norite lankytis tokiose vietose kaip prabangūs restoranai, turite žinoti keletą aspektų, kurie padės objektyviai įvertinti jų kokybę ir lygį. Kaip atskirti, kuris […]