Kokius minkštus baldus rinktis turintiems augintinių?

Tiems, kurie savo namuose augina naminius gyvūnus, žino, kad labai sunku išlaikyti švarius ir nepriekaištingai atrodančius minkštus baldus. Ne visi apmušalai gali atlaikyti augintinių poveikį. Tačiau yra daugybė puikių baldų variantų, kurie tinka turintiems gyvūnų. Taigi prieš planuodami įsigyti naujus minkštus baldus, pirmiausia atsižvelkite į mūsų pateiktus apmušalus ir jų spalvas.

Odiniai baldai

Jie ne tik suteikia namų interjerui rafinuotumo, bet yra ir ypač praktiškas pasirinkimas turint naminių gyvūnų. Taip yra todėl, nes augintinių plaukai gali būti lengvai pašalinami nuo odinių baldų, nes prie jų taip neprikimba. Norite sužinoti, kur pardavinėjami kokybiški baldai Vilniuje, tinkantys laikant augintinių? Tai galite padaryti spustelėję ant pateiktos nuorodos. Pasirinkę aukštos kokybės odinius baldus, puikia jų kokybe galėsite džiaugtis ilgą laiką.

Baldai su specialiu tekstiliniu audiniu

Tai dar vienas puikus pasirinkimas namuose turint gyvūnų. Didžiausias specialių tekstilinių audinių privalumas – didesnis atsparumas augintinių nagams. Tokiuose apmušaluose paprastai nebūna kilpelių. Todėl mažesnė tikimybė, kad aštrūs augintinio nagai įkibs ir sugadins naujus baldus. Tai idealus pasirinkimas kačių, kurios mėgsta viską draskyti, šeimininkams.

Prie augintinio kailio derančios spalvos baldai

Renkantis minkštus baldus, vertėtų tinkamai pasirinkti ne tik jų audinį, bet ir spalvą. Ši turėtų derėti ne tik prie namų interjero ar asmeninio stiliaus, bet ir prie augintinio kailio spalvos. Tiesa, verta prisiminti, kad neutralios spalvos, pavyzdžiui, tamsiai pilkos ar rudos, audiniai gerai derės prie daugumos augintinių kailio.

Gyvūnų turėjimas namuose dar nereiškia, kad jūsų baldai bus sudraskyti ir atrodys nepatraukliai. Tiesiog pasirinkite tinkamus apmušalus ir jų spalvas. Taip ne tik išlaikysite nepriekaištingą baldų išvaizdą, bet ir galėsite savo mėgstama sofa ar foteliu dalintis su mylimais augintiniais!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Nuotekų valymo įrenginių priežiūra

Efektyvi nuotekų valymo sistema ne tik užtikrina švarią aplinką, bet ir padeda išvengti sveikatai bei aplinkai potencialiai žalingo  poveikio. Šiame straipsnyje aptarsime svarbiausius nuotekų valymo įrenginių priežiūros aspektus, siekiant išlaikyti jų efektyvumą ir ilgaamžiškumą. 1. Regularios valymo procedūros Nuotekų valymo įrenginių valymas turi būti atliekamas reguliariai. Įvairios dalelės ir nuosėdos gali trukdyti įrenginio veikimui bei […]

Gėlių stovai kiekvienuose namuose kuria ypatingą aplinką

Tikriausiai nėra namų, kuriuose nebūtų vienokio ar kitokio augalo. Kiekvienas žaliuojantis arba žydintis augalas namams suteikia ne tik jaukumo, bet ir gyvybės jausmą, taip pat pripildo teigiamos energijos bei deguonies. Kuo naudingi augalai namuose? Gera žinoti apie tai, kas teikia naudą ne tik estetiniui grožiui, bet ir mūsų sveikatai. Būtent tokias funkcijas ir atlieka augalai, […]