Kokiu keliu reikėtų pasukti siekiant tinkamai apšviesti savo būstą

Šviestuvų stilius visuomet yra labai svarbus, tačiau lygiai taip pat ne ką mažiau svarbus ir šviestuvų kiekis. Tai, kaip jūs nuspręsite apšviesti savo būsto vidaus erdves, reikšmingai pakeis ir jūsų namų interjerą, o pasitelkiant ne vieną šviestuvą suteiksite sau galimybę bet kuriuo metu valdyti apšvietimo ryškumą, bendrą namų atmosferą ir pritaikyti apšvietimą prie besikeičiančių poreikių. Taigi, kaip patiems tinkamai pasirūpinti savo būsto vidaus apšvietimu?

Tarpusavyje derinkite skirtingus šviestuvus

Atsižvelgiant į konkrečios būsto erdvės dydį visuomet verta pagalvoti apie skirtingų šviestuvų suderinamumą, kuomet naudojami tiek lubiniai šviestuvai, tiek ir pastatomi šviestuvai (toršerai) bei stalinis apšvietimas. Tokiu būdu galima skirtingoms kambario dalims ir kambaryje esančioms interjero detalėms suteikti visiškai kitokią išvaizdą ir pakoreguoti pačią atmosferą. Skirtingų rūšių šviestuvai yra puikus būdas savo namams suteikti reikšmingą akcentą. Nepaisant to, ar tai būtų neįprastos spalvos šviesą skleidžiantis šviestuvas, ar labai modernaus ir akį traukiančio dizaino šviestuvas – visą tai galima nesunkiai suderinti.

SVARBU: Norite pasirinkti iš plataus šviestuvų asortimento? Daugiau informacijos nuorodoje!

Pasirinkite optimalius atstumus

Renkantis šviestuvus skirtingoms būsto vidaus erdvėms labai svarbu pasirinkti ir optimalų atstumą tarp šviestuvų bei kitų kambaryje esančių objektų. Pavyzdžiui, pakabinami šviestuvai kiekvienai erdvei gali suteikti ypatingo žavesio, jei tik pasirenkamas tinkamas atstumas. Be to, svarbu atsižvelgti ir į šviestuvo dydį bei norimą pasiekti tikslą. Ir visiškai nebūtina, kad pakabinamas šviestuvas taptų pagrindine kambarį apšviečiančia priemone. Kartais tai gali būti tik iš pirmo žvilgsnio nežymus akcentas, kuris apšviečia tam tikrą kambaryje esančią svarbią detalę, tokią kaip didelis valgomasis stalas, kambariui suteikiant daugiau jaukumo ir originalumo.

Nebijokite maišyti skirtingas spalvas

Kai yra kalbama apie šviestuvų ir lempų pasirinkimą, nėra jokių griežtų taisyklių. Nors visuomet yra įvairių patarimų, galiausiai viskas linksta link to, kas jūsų kasdienybėje veikia geriausiai ir kas optimaliausiai tinka jūsų gyvenimo būdui bei išskirtiniam skoniui. Todėl tikrai neturėtumėte baimintis maišyti skirtingas spalvas – tiek kalbant apie lempučių spalvą, tiek ir apie pačių šviestuvų spalvas. Kartais visiškai skirtingos spalvos, kurias deriname tarpusavyje toje pačioje erdvėje, gali tapti netgi pagrindine interjero detale, kuri būna ypatinga ir traukianti akį.

Leiskite šviestuvams tapti kambario pažiba

Labai dažnai į šviestuvus žmonės yra linkę žvelgti tik kaip į praktinę paskirtį turinčias priemones, kurios suteikia mums apšvietimą. Ir nors iš tikrųjų tai yra pagrindinė jų paskirtis, ja šviestuvai tikrai neapsiriboja. Net jei pasirenkamas pakankamai nedidelis stalinis šviestuvas, jei jis bus išskirtinio dizaino ir nestandartinių spalvų, būsto erdvei gali suteikti originalumo ir jaukumo. Taigi, kartais net ir labai nedidelė detalė gali turėti ypatingai didelę reikšmę.

Pabandykite derinti skirtingo stiliaus apšvietimą

Kai žvelgiate į įvairias būsto interjero nuotraukas, pasistenkite atkreipti dėmesį į jose matomą apšvietimą. Ką pastebite? Labai dažnai galima pastebėti skirtingų stilių šviestuvus, kurie tobulai dera kartu. Jei iki šiol manėte, kad visi šviestuvai turėtų būti vienodo dizaino, nuo šiol galite atsipalaiduoti ir suteikti sau daugiau laisvės. Juk greičiausiai pažvelgę į savo kambarį taip pat pastebite jame gausybę skirtingų interjero detalių, kurios nėra vienodo dizaino? Jei taip, tuomet tai yra dar vienas įrodymas, jog šviestuvų stilius taip pat gali skirtis.

Renkantis apšvietimą savo būstui niekuomet neverta skubėti ir kartu savęs įsprausti į griežtus rėmus. Suteikite sau galimybę rinktis iš didesnės šviestuvų įvairovės ir pasistenkite ieškoti originalių sprendimų, kurie taptų jūsų būsto interjero pažiba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Kavos aparatų remontas Vilniuje: kaip išsirinkti tinkamą specialistą?

Kavos aparatų gedimai nėra dažni, todėl jiems atsiradus neretai prietaisų savininkai sutrinka ir nežino, kur kreiptis. Nors šių prietaisų gedimai reti, kavos aparatų remontas Vilnius atliekamas dažnai, mat didmiestyje šiuos prietaisus galima rasti ne tik beveik kiekvienuose namuose, bet ir ofisuose. Panašu, jog vilniečiai tikri kavos mylėtojai. Bet ką daryti tuomet, kai kavos aparatas sugenda? […]

Kodėl visuomet turėtų būti atliekami grunto tyrimai?

Kai kuriais atvejais pradėti statybos darbų be to nebus galima. Tačiau jeigu statinys yra pakankamai nedidelis ir ne toks reikšmingas, tai nebus privaloma. Būtent taip yra su įprastais nuosavais namais. Bet net ir ruošiantis jų statyboms labai rekomenduojama išanalizuoti sklypą. Kadangi tai gali padėti pasirinkti tinkamiausią sprendimą. Pavyzdžiui, kiekvienu atveju gali būti reikalingas skirtingas pamatų […]