Kokie batai tinka vaikams žiemą?

Vėl tas metų laikas, kai pradedame ieškoti žieminės avalynės savo vaikams. Nors daugelis iš mūsų bijome šios užduoties (kodėl jų pėdos turi tiek daug augti kiekvienais metais?), tai neturi bauginti, jei ateisite pasiruošę! Taigi, kokie tinkamiausi žieminiai batai berniukams?

Batai vaikams turi būti šilti

Nepriklausomai nuo to, kur gyvenate ar ką veikiate, žiemą svarbu turėti vandeniui atsparius batus, nes batai vaikams dažnai peršlampa. „Atsparus vandeniui“ tiesiog nepakenks aktyviems vaikams, kurie mėgsta ieškoti sniego krūvų, kad galėtų tyrinėti, ir didžiulių balų, į kurias galėtų įlįsti. Kokybiški batai turės temperatūros įvertinimą, kuris reiškia apytikslę žemiausią oro temperatūrą, kuriai esant batų izoliacija leis kojoms patogiai. Jūsų ideali temperatūra priklausys nuo klimato jūsų vietovėje, aktyvumo, kurio galite tikėtis iš savo vaiko. Drėgnai, snieguotai šiaurės rytų žiemai reikės daug kitokios temperatūros, palyginti su švelniu pietiniu klimatu. Atminkite, kad temperatūros įvertinimai yra tik orientaciniai ir gali turėti įtakos daugeliui sąlygų, įskaitant orą, naudotojo aktyvumo lygį, medžiagų apykaitą, prakaitavimą, kraujotaką, poveikio laiką, dėvimų kojinių tipą ir jautrumą šalčiui.

Vaikiški batai turi būti lengvi

Svarbu, kad mažos pėdutės būtų šiltos, tačiau jos taip pat turi turėti galimybę judėti ir linksmintis! Dėl naujų batų dizaino naujovių praeities stambūs, standūs batai gali likti praeitimi. Pasirinkę lengvesnius ir lankstesnius batus neprarasdami izoliacijos ir atsparumo vandeniui užtikrinsite, kad vaikai galės linksmintis esant žemesnei temperatūrai. Aktyvių vaikų pėdos gali prakaituoti, o jei drėgmė nepabėgs, prakaitas gali greitai atšalti, todėl pirštai gali sušalti. Dėl to taip pat gali kauptis bakterijos, sukeliančios kvapą bagažinėje, todėl batai gali siaubingai kvepėti jau po kelių dėvimų. Ieškokite aulinių batų, kurių pamušalas turi antibakterinių savybių, kad vaikams būtų patogu, o batai kvepėtų gaiviai.

Kaip dažnai vaikai nešioja batus?

Batų pasirinkimas labai priklausys nuo to, kaip ketinate naudoti batus. Ar jūsų vaikai juos nešios visą dieną tarp mokyklos ir vakarinio pasivaikščiojimo taku? Jei taip, norite pasirinkti patogius, į sportbačius panašius batus, kuriuos galima avėti visą dieną skirtingomis sąlygomis. Jei ieškote batų, skirtų tik veiklai lauke esant labai vėsiam orui, būtini specializuoti batai, turintys papildomą sukibimą ir žemesnę temperatūrą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Karpų šalinimui – inovatyvūs metodai bei priemonės

Karpa yra nedidelis, gerybinis odos išauga, kurį sukelia žmogaus papiloma virusas (ŽPV). Karpos gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, tačiau dažniausiai būna baltos, rudos ar rausvos spalvos. Jos gali būti lygios arba šiurkščios, o kartais gali sukelti skausmą ar niežulį. Karpų šalinimas Vilniuje gali būti atliekamas labai įvairiais metodais. Kiekvienai situacijai yra parenkamas labiausiai […]

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]