Kokias priemones rinktis profesionaliam manikiūrui?

              

Jei padarysite nagus namuose, sutaupysite pinigų ir laiko. Tačiau norint gauti tuos pačius rezultatus kaip ir salone, reikia kokybiškų įrankių. Geriausios profesionalios manikiūro priemonės yra patvarios ir apima pagrindines priemones, reikalingas nagams kirpti, šlifuoti, šlifuoti ir formuoti. Nesvarbu, ar darote sau gelinį manikiūrą, tepate akrilinius nagus, ar ieškote kelionėms tinkamo rinkinio, kad tiesiog laikytumėte nagus, čia yra keletas dalykų, kurių reikia nepamiršti perkant. Medžiagos. Ilgiausiai tarnaujantys ir efektyviausi manikiūro įrankiai bus pagaminti iš nerūdijančio plieno. Daugelis mažesnės kainos produktų bus pagaminti iš nerūdijančio plieno arba aliuminio. Šie gaminiai gali būti puikios vertės, tačiau gali trukti ne taip ilgai arba būti aštrūs.

              Esminiai įrankiai. Daugelyje manikiūro rinkinių bus maždaug 10–12 įrankių. Dažniausiai pasitaikantys ir būtini įrankiai, esantys kokybiškame manikiūro rinkinyje, yra nagų kirpimo mašinėlės, odelių žnyplės, odelių kirpimo mašina, lako stūmiklis, pincetai, nagų dildė, ausų krapštukas ir universalios žirklės. Kai kuriuose rinkiniuose yra pedikiūro įrankiai, o aukštesnės klasės rinkiniuose gali būti papildomų įrankių, tokių kaip plieninė nagų dildė ir veido plaukų žirklės. Jei norite namuose tepti gelio laką ar akrilą, gelio lako rinkinys dažnai tiekiamas su UV šviesa, kad padengtų laką – o elektroninis manikiūro rinkinys su keičiamomis galvutėmis gali greičiau ir efektyviau formuoti ir poliruoti nagus.

              Šiai dienai įsigyti geras priemones manikiūrui pasidaryti yra gana nesunku, tereikia susirasti parduotuvę, kurioje rasite viską nuo A iki Ž groziui.lt. Profesionalai darbuotojai išmanantys savo darbo specifiką, jums parinks pačius geriausius įrankius ir tinkamas priemones, kad jūsų manikiūrai atrodytų nepriekaištingai. Tad jei net ir neturite galimybės apsilankyti fizinėse parduotuvėse, šiai dienai visos palankios sąlygos yra ir internetinėse platformose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Olaplex – nualintų plaukų priežiūrai

Olaplex –  nualintų plaukų priežiūrai Dažni vizitai į kirpyklą, kur plaukai dažomi ar tiesinami, o namuose plaukų vėl laukia kaitinimo priemonės – nenuostabu, kad plaukai nualinami, galiukai lūžinėja, o bendra plaukų išvaizda liūdina. Beveik fenomenu grožio salonuose tapęs Olaplex dabar prieinamas visiems. Olaplex buvo sukurtas dviejų Amerikos mokslininkų Craid Hawker ir Eric Pressly. Ilgus metus […]

Kodėl auksinius žiedus patogiausia įsigyti internetu

Kiekvienas žmogus į savo stilių žvelgia skirtingai ir turi savitą skonį, tačiau nepaisant to, koks bebūtų žmogaus skonis, neginčytinas faktas yra tai, jog papuošalai kiekvieno žmogaus stiliui turi labai didelę įtaką. Ir dėl šios priežasties formuojant savo įvaizdį jokiu būdu nevertėtų pamiršti apie papuošalus. Tuo tarpu, jei jūs šiuo metu taip pat ėmėte svarstyti apie […]