Kam naudojamos makiažo žiedinės lempos?

             

Kodėl verta naudoti žiedinę lemputę? Ar tai tik makiažo lempos? Žiedinės lemputės iš pradžių buvo sukurtos medicinos ir odontologijos reikmėms. Tačiau dėl plačių galimų galimybių žiedinė lemputė buvo pritaikyta įvairiems komerciniams tikslams, įskaitant: norėdami pabrėžti detales. Dėl savo dizaino ir struktūros, žiedinės lemputės puikiai tinka pabrėžti detales nuotraukose ir vaizdo įrašuose. Apskrito žiedinio žibinto konstrukcija leidžia vartotojams naudoti fotoaparatus tarp žiedo lempos skylės, todėl jie gali sutelkti dėmesį į konkrečias fotografavimo detales.

           Naudojant žiedo šviesa fotografuojant sukuriamas visiškai subalansuotas apšvietimas, tolygiai paskirstytas visose modelio ar objekto pusėse, į kurias naudotojai nori sutelkti dėmesį. Žiedinės lemputės leisti vartotojams kurti aukštos kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus, neužkraunant daug pinigų filmavimui. Spalvų efektų generavimas žiedinės lemputės gali būti lengvai panaudotas spalvų efektams sukurti tiesiog perjungiant įprastas baltas lemputes su skirtingų spalvų lemputėmis arba pritaikant spalvotus gelius ant įvairių žiedo šviesos dalių. Naudojant žiedinės lemputės sukurti spalvų efekto techniką leidžia vartotojui sukurti spalvotus plovimus, kurie teka įvairiomis fotografavimo ar vaizdo įrašo objekto kryptimis.

              Vaizdo įrašų gamyba naudojant žiedinės lemputės kaip vienintelis apšvietimo šaltinis fotosesijai ar reklamai žiedinės lemputės gali sukurti patrauklų šešėlį, kuris puikiai apibūdina nuotraukos ar vaizdo įrašo objektą. Tai suteikia dramatišką ir profesionalų filmavimo vaizdą. Jei norite profesionaliau atrodančio vaizdo įrašo. Minkštosios dėžutės arba šoniniai žibintai gali papildyti žiedinės lemputės. Kadangi dauguma žiedinės lemputės gali pagaminti 54000k dienos šviesos spalvų reitingą, šis šviesos šaltinis puikiai tinka makiažui, ypač apsiniaukusią dieną arba kai nėra natūralios šviesos. Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti perkant a  žiedo šviesa yra jo dydis ir galia  žiedo šviesa. Kuo didesni liumenai (lm) ir spalvų perteikimo indeksas (CRI), tuo geriau apšviečiamas objektas ir spalvos. Tai daro didelį skirtumą, ypač tuos, kurie priklauso nuo spalvų tikslumo, pavyzdžiui: makiažo meistrų, tatuiruočių meistrų ar plaukų dažytojų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Projektoriaus nuoma Vilniuje: kodėl labiau verta nuomotis nei pirkti

Projektoriai jau seniai naudojami namų kino vakarams, prezentacijoms biure ar mokyklose, šventėse ir konferencijose, kur prireikia didelio ir visiems gerai matomo ekrano. Ir tiesą sakant, šiandien projektoriai tapo viena pažangiausių ir būtiniausių bet kokio renginio ar šventės sudedamųjų dalių. Tačiau modernūs ir funkcionalūs projektoriai pasižymi didele kaina, todėl jei projektoriaus prireikia tik retkarčiais, projektoriaus nuoma […]

Kavos degustavimas

Jei bandote rasti geriausią puodelį kavai, turite įdėti šiek tiek pastangų į degustaciją, dažnai vadinamą anglų kalba -„cupping”. Jei kada nors esate paragavę gardžios kavos, o po kelių savaičių pamiršote, kokia tiksliai ji buvo, tuomet jums naudinga pradėti ragauti įvairių rūšių kavą. Taip galėsite užsirašyti savo kavos gėrimo patirtį, o jei turite tokį norą, galite […]