Kokį trimerį pasirinkti?

Turintieji sodą ar kiemą gali ne tik mėgautis laisvalaikiu gryname ore, bet ir privalo pasirūpinti sutvarkyta aplinka, pasirūpinti žole. Šiam tikslui taip pat gali būti naudojamos ne tik žoliapjovės, bet ir tokios pat dėmesio skiriančios priemonės – trimeriai, reikalingas ir trimerio pjovimo valas. Šį kartą aptarsime jų privalumus ir svarbiausius kriterijus, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant šį įrenginį.

Žoliapjovė: kas tai yra?

Žoliapjovės yra tam tikros rūšies sodo įranga, naudojama žolei ir krūmams pjauti. Būtent dėl ​​antrojo siūlomo varianto šis įrenginys dar žinomas kaip krūmapjovė ar trimeris. Nors jos veikimo principas iš esmės panašus į labiau žinomų vejapjovių, tačiau skirtumas yra tas, kad pjaunant žoliapjovę reikia laikyti rankoje. Tai taip pat išryškina kai kuriuos šių įrenginių trūkumus ir privalumus.

Kas geriau – žoliapjovė ar trimeris?

Nors ir sukurta labai panašiems darbams, trimerio sodininkystės technika iš tikrųjų veikia visiškai kitokioje situacijoje. Paprastos vejapjovės geriausiai tinka plokštesniems ir didesniems plotams – nesukelia fizinio streso stumiant, o aukštesnės funkcijos, pavyzdžiui, žolės surinkimas, dar labiau supaprastina užduotį. Tačiau ten, kur reikalingas didesnis manevringumas, darbas be trimerio dažnai yra neišvengiamas – tokie įrenginiai dažnai reikalingi:

– kai reikia pjauti žolę aplink gyvatvores, akmenis ar augalus;

– Kai norima nugenėti stovinčią žolę, gal net smulkius krūmus ar medžius;

– Bet kurioje kitoje situacijoje, kai reikia prižiūrėti sunkesnėse vietose augančias vejas.

Kokį trimerį pirkti?

Kai nuspręsite, kad jums vis tiek reikia trimerio, susipažinsite su plačia jos įvairove ir tuomet turėtumėte apsvarstyti keletą pasirinkimo aspektų.

Yra net trys skirtingi trimerių tipai:

  • Elektrinis. Tai lengvi, gana tylūs ir neteršiantys prietaisai, turintys vieną minusą: laidai, kurie gerokai apriboja darbo vietą. Ši žoliapjovė geriausiai tinka, jei dirbate nedidelius pjovimo darbus pakankamai arti maitinimo šaltinio. Be to, prietaisas jūsų nenustebins įspūdinga galia.
  • Akumuliatorinis Kaip ir minėtų tipų įrenginiai, akumuliatorinė žoliapjovė yra tyli ir neteršia. Skirtumas tas, kad jums nereikia riboti maitinimo laido, o priklausomai nuo baterijos talpos, visiškai laisvai galėsite dirbti apie valandą. Tiesa, tam reikės paaukoti dalį žoliapjovės svorio.
  • Benzinis. Nebūtinai jų reikia, kaip efektyviausių ir galingiausių siūlomų įrenginių. Nors šios žoliapjovės nėra nemalonios dėl to, kad jos yra lengvos ar itin tylios, jas galite naudoti norėdami įveikti labai aukštą arba lengvai „nenusilenkiančią“ žolę. Jums nereikia apsiriboti laidais ar trumpo veikimo baterijomis.

 Išsirinkite vieną iš minimų trimerių ir pamirškite vargus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Kavos aparatų remontas Vilniuje: kaip išsirinkti tinkamą specialistą?

Kavos aparatų gedimai nėra dažni, todėl jiems atsiradus neretai prietaisų savininkai sutrinka ir nežino, kur kreiptis. Nors šių prietaisų gedimai reti, kavos aparatų remontas Vilnius atliekamas dažnai, mat didmiestyje šiuos prietaisus galima rasti ne tik beveik kiekvienuose namuose, bet ir ofisuose. Panašu, jog vilniečiai tikri kavos mylėtojai. Bet ką daryti tuomet, kai kavos aparatas sugenda? […]

Kodėl visuomet turėtų būti atliekami grunto tyrimai?

Kai kuriais atvejais pradėti statybos darbų be to nebus galima. Tačiau jeigu statinys yra pakankamai nedidelis ir ne toks reikšmingas, tai nebus privaloma. Būtent taip yra su įprastais nuosavais namais. Bet net ir ruošiantis jų statyboms labai rekomenduojama išanalizuoti sklypą. Kadangi tai gali padėti pasirinkti tinkamiausią sprendimą. Pavyzdžiui, kiekvienu atveju gali būti reikalingas skirtingas pamatų […]