Kokį trimerį pasirinkti?

Turintieji sodą ar kiemą gali ne tik mėgautis laisvalaikiu gryname ore, bet ir privalo pasirūpinti sutvarkyta aplinka, pasirūpinti žole. Šiam tikslui taip pat gali būti naudojamos ne tik žoliapjovės, bet ir tokios pat dėmesio skiriančios priemonės – trimeriai, reikalingas ir trimerio pjovimo valas. Šį kartą aptarsime jų privalumus ir svarbiausius kriterijus, į kuriuos reikia atsižvelgti prieš perkant šį įrenginį.

Žoliapjovė: kas tai yra?

Žoliapjovės yra tam tikros rūšies sodo įranga, naudojama žolei ir krūmams pjauti. Būtent dėl ​​antrojo siūlomo varianto šis įrenginys dar žinomas kaip krūmapjovė ar trimeris. Nors jos veikimo principas iš esmės panašus į labiau žinomų vejapjovių, tačiau skirtumas yra tas, kad pjaunant žoliapjovę reikia laikyti rankoje. Tai taip pat išryškina kai kuriuos šių įrenginių trūkumus ir privalumus.

Kas geriau – žoliapjovė ar trimeris?

Nors ir sukurta labai panašiems darbams, trimerio sodininkystės technika iš tikrųjų veikia visiškai kitokioje situacijoje. Paprastos vejapjovės geriausiai tinka plokštesniems ir didesniems plotams – nesukelia fizinio streso stumiant, o aukštesnės funkcijos, pavyzdžiui, žolės surinkimas, dar labiau supaprastina užduotį. Tačiau ten, kur reikalingas didesnis manevringumas, darbas be trimerio dažnai yra neišvengiamas – tokie įrenginiai dažnai reikalingi:

– kai reikia pjauti žolę aplink gyvatvores, akmenis ar augalus;

– Kai norima nugenėti stovinčią žolę, gal net smulkius krūmus ar medžius;

– Bet kurioje kitoje situacijoje, kai reikia prižiūrėti sunkesnėse vietose augančias vejas.

Kokį trimerį pirkti?

Kai nuspręsite, kad jums vis tiek reikia trimerio, susipažinsite su plačia jos įvairove ir tuomet turėtumėte apsvarstyti keletą pasirinkimo aspektų.

Yra net trys skirtingi trimerių tipai:

  • Elektrinis. Tai lengvi, gana tylūs ir neteršiantys prietaisai, turintys vieną minusą: laidai, kurie gerokai apriboja darbo vietą. Ši žoliapjovė geriausiai tinka, jei dirbate nedidelius pjovimo darbus pakankamai arti maitinimo šaltinio. Be to, prietaisas jūsų nenustebins įspūdinga galia.
  • Akumuliatorinis Kaip ir minėtų tipų įrenginiai, akumuliatorinė žoliapjovė yra tyli ir neteršia. Skirtumas tas, kad jums nereikia riboti maitinimo laido, o priklausomai nuo baterijos talpos, visiškai laisvai galėsite dirbti apie valandą. Tiesa, tam reikės paaukoti dalį žoliapjovės svorio.
  • Benzinis. Nebūtinai jų reikia, kaip efektyviausių ir galingiausių siūlomų įrenginių. Nors šios žoliapjovės nėra nemalonios dėl to, kad jos yra lengvos ar itin tylios, jas galite naudoti norėdami įveikti labai aukštą arba lengvai „nenusilenkiančią“ žolę. Jums nereikia apsiriboti laidais ar trumpo veikimo baterijomis.

 Išsirinkite vieną iš minimų trimerių ir pamirškite vargus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Kokios valgomojo kėdės bus ne tik stilingos, bet ir patogios?

Kuriant ar atnaujinant valgomojo zoną, labai svarbu rinktis ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei funkcionalius baldus. Valgomojo kėdės taip pat turi būti ne tik gražios, bet ir patogios bei ilgaamžės. Visgi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus šiai zonai ir kaip juos išdėstyti bei suderinti tarpusavyje? Valgomojo kėdžių pasirinkimas yra labai platus. Visgi, […]