Kodėl verta rinktis tentinį sandėlį žemės ūkio produkcijai?

sandėlys

Atėjus derliaus metui, ūkininkai ir fermeriai pradeda spręsti gautos produkcijos sandėliavimo klausimus. Dideli angarai ir stacionarūs sandėliai yra ganėtinai brangūs sprendimai, kurie ne taip jau ir greitai atsiperka. Taip pat gali atsitikti taip, kad derlius bus gerokai gausesnis ir netilps į senas patalpas. Tokiais atvejais pravers universalesnis sprendimas – tentinis sandėlis, leidžiantis gerokai praplėsti turimą sandėliavimo plotą ir gerokai palengvinti darbus. Toks variantas turi labai daug pranašumų ir leidžia būti lankstesniems bei taupyti lėšas, kas ypač aktualu žemės ūkio srityje.

Vienas esminių tokių sandėlių pranašumų yra galimybė juos naudoti kada reikia ir kur reikia. Derliaus nuėmimo laikotarpis būna gana trumpas, todėl turėti pastovų sprendimą, ne visada yra labai tikslinga. Tačiau surinkus tentinį angarą-sandėlį ir pasinaudojus juo tik tiek laiko, kiek trunka darbai, vėliau jį galima surinkti ir atsilaisvinusią vietą naudoti kitai paskirčiai. Patogu ir tai, kad tentą galima pastatyti toje vietoje, kur bus patogų suvežti turimą produkciją. Pasitelkus reikiamą įrangą, ir palaikant būtinas sąlygas sandėlio viduje, yra galimybė gan ilgai laikyti jose surinktą derlių ar kitą produkciją. Surinkimas tokių laikinų statinių neužtrunka ilgai, todėl šis sprendimas tinka ir tada, kai reikia pakankamai greitai spręsti situaciją ir organizuoti papildomą saugojimo ar laikymo vietą.

Tentinių sandėlių įvairovė leidžia pasirinkti pati tinkamiausią variantą, o reikalui esant, yra galimybė prasiplėsti turimas patalpas. Tai gali būti tinkama vieta gyvulių laikymui, ypač kai toks poreikis yra ne pastovus. Tokio sandėlio turėjimas gerokai praplečia ūkininkų galimybes ir leidžia būti pasiruošusiems įvairioms, nesuplanuotoms situacijoms. O vertinant jų patvarumą ir kokybę, tai gali būti labai naudinga, ilgalaikė investicija.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip tinkamas vadovavimas padeda bendrai įmonės kultūrai?

Įmonės kultūra yra neatsiejama nuo vadovo daromos įtakos jos suformavimui. Vadovas atlieka svarbų vaidmenį nustatant pagrindines vertybes, normas ir bendrus tikslus organizacijoje. Viskas juk prasideda aukščiausiame organizacijos taške ir palaipsniui persiduoda žemesnes pareigas einantiems darbuotojams. Tai pasireiškia per bendravimą tarpusavyje ir su klientais, požiūrį į teisinius bei etinius niuansus ar paprasčiausią eilinių užduočių atlikimą. Kiekviena […]

Duomenų analizės vaidmuo plečiant verslą

Dinamiškoje šiuolaikinio verslo aplinkoje duomenų analizės svarba tapo tvaraus augimo ir strateginių sprendimų priėmimo sinonimu. Šiame straipsnyje išsamiau pakalbėsime apie tai, kodėl duomenų analizė yra esminis elementas įmonėms, siekiančioms plėstis ir klestėti. Plačiau: https://contourenterprise.lt