Granuliniai katilai namo šildymui

šildymas

Renkantis kuro katilą turimų patalpų šildymui svarbu gerai įvertinti visus suteikiamus privalumus ir įvertinti jų tinkamumą jūsų pastato plotui. Nemažiau svarbu rasti ir ekonomiškiausią bei patikimiausią sprendimą, kuris leistų tiek sumažinti šildymo išlaidas, tiek ir nesirūpinti pačio katilo keitimu kas 5 metus.

Granuliniai katilai užima ganėtinai stiprią poziciją rinkoje būtent dėl to, kad skiriasi nuo katilų kūrenamų kitais būdais. Šių katilų veikimas iš esmės skiriasi nuo kitų variantų, kūrenamų kietuoju kuru. Jie susideda iš kelių dalių, kiekviena iš kurių atlieka savo funkciją, sudarant vientisą sistemą.

Granulių bunkeris – talpa, į kurią supilamos medžio drožlių granulės, kurios vėliau yra paduodamos į patį katilą. Padavimas vyksta per padavimo konvejerį, kurio pagalba, šį procesą galima valdyti. Taigi visa sistema padaryta taip, kad reikėtų kuo mažiau dalyvauti visame procese. Prie tikslių nustatymų jums reikės rūpintis savo namo šildymu 1-2 kartus per savaitę. Norintiems ir dar labiau pasilengvinti darbą, yra galimybė ir dar labiau automatizuoti visą procesą ir džiaugtis visada optimalia temperatūra patalpose ir gerokai sumažėjusiu poreikiu kištis į visą procesą.

Granulės yra labai kompaktiškos, ir užima mažiau vietos nei malkos o sudegusios palieka gerokai mažiau pelenų. Dėl šio ypatumo granulinius katilus reikia rečiau valyti, taigi tai yra ir pakankamai ekologiškas būdas. Kalbant apie patikimumą, reikėtų paminėti, kad kaip ir daugelis kieto kuro katilai, granuliniai turi pakankamai ilgą tarnavimo laiką ir gerai prižiūrimi galės dirbti iki dvidešimties metų. O pridėjus prie to laiko, dar sutaupytą laiką jo kūrenimui ir pastoviam sukimuisi aplink, gaunasi visai patrauklus sprendimas namų šildymui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Susiję straipsniai:

Šildymo sprendimai – oras-oras

Lietuvoje kiekvienas namas turi turėti šildymo sistemą. Žiemos pas mus yra šaltos ir dažnai su minusine temperatūra, todėl tam, kad namas tinkamai funkcionuotų, jame būtų jauku ir tiesiog nesušaltume – turime pasidomėti, kokie šildymo sprendimai galimi ir išsirinkti patį tinkamiausią. Pastaruoju metu daugelis Rimgauda klientų renkasi oras-oras šildymo sistemą. Tad tikrai pasidarė įdomu, kodėl ir […]

Kaip išsirinkti tinkamiausią vonios praustuvą?

Sunku būtų įsivaizduoti vonios kambarį be praustuvo, nes jo prireikia kasdien ir labai dažnai. Kad praustuvas nenuviltų, prieš perkant jį, reikia labai atidžiai įvertinti, kiek jis jums bus praktiškas ir atitiks estetinius standartus. Iš kokių medžiagų būna gaminami praustuvai? Įprastiniai praustuvai būna arba porcelianiniai, arba nerūdijančio plieno. Pastarieji yra atsparūs bakterijoms, tačiau yra linkę kaupti […]