Granuliniai katilai namo šildymui

šildymas

Renkantis kuro katilą turimų patalpų šildymui svarbu gerai įvertinti visus suteikiamus privalumus ir įvertinti jų tinkamumą jūsų pastato plotui. Nemažiau svarbu rasti ir ekonomiškiausią bei patikimiausią sprendimą, kuris leistų tiek sumažinti šildymo išlaidas, tiek ir nesirūpinti pačio katilo keitimu kas 5 metus.

Granuliniai katilai užima ganėtinai stiprią poziciją rinkoje būtent dėl to, kad skiriasi nuo katilų kūrenamų kitais būdais. Šių katilų veikimas iš esmės skiriasi nuo kitų variantų, kūrenamų kietuoju kuru. Jie susideda iš kelių dalių, kiekviena iš kurių atlieka savo funkciją, sudarant vientisą sistemą.

Granulių bunkeris – talpa, į kurią supilamos medžio drožlių granulės, kurios vėliau yra paduodamos į patį katilą. Padavimas vyksta per padavimo konvejerį, kurio pagalba, šį procesą galima valdyti. Taigi visa sistema padaryta taip, kad reikėtų kuo mažiau dalyvauti visame procese. Prie tikslių nustatymų jums reikės rūpintis savo namo šildymu 1-2 kartus per savaitę. Norintiems ir dar labiau pasilengvinti darbą, yra galimybė ir dar labiau automatizuoti visą procesą ir džiaugtis visada optimalia temperatūra patalpose ir gerokai sumažėjusiu poreikiu kištis į visą procesą.

Granulės yra labai kompaktiškos, ir užima mažiau vietos nei malkos o sudegusios palieka gerokai mažiau pelenų. Dėl šio ypatumo granulinius katilus reikia rečiau valyti, taigi tai yra ir pakankamai ekologiškas būdas. Kalbant apie patikimumą, reikėtų paminėti, kad kaip ir daugelis kieto kuro katilai, granuliniai turi pakankamai ilgą tarnavimo laiką ir gerai prižiūrimi galės dirbti iki dvidešimties metų. O pridėjus prie to laiko, dar sutaupytą laiką jo kūrenimui ir pastoviam sukimuisi aplink, gaunasi visai patrauklus sprendimas namų šildymui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Aliuminio profiliai, kur juos panaudoti?

Aliuminio profilių naudojimas yra paplitęs daugelyje sričių. Šis paprastas, tačiau išradingas šiuolaikinės metalo gamybos produktas atnešė daug privalumų ir palengvino darbus. Jis buvo naudojamas įvairiose konstrukcijose, modeliavimo ar rėminimo srityse. Aliuminio gamintojai sugebėjo pagaminti diferencijuotus ekstruzinius profilius, pasižyminčius unikaliomis savybėmis. Taigi, kur gali būti panaudotas aliuminis ir aliuminio profiliai? Kur galima panaudoti aliuminio profilius? Išradus […]

Roletų paieškos: gidas

Langų uždangalai yra labai įvairūs, tad juos renkantis siūlome kuo daugiau dėmesio skirti inovacijoms, kurios pasiekia vis didesnį dalį žmonių. Nors užuolaidos yra klasika, tačiau tam tikra prasme jos yra ir atgyvena, kadangi kaupia dulkes, juolab, užima daug vietos, o dažniausiai mažuose namuose ir taip jos trūksta. Kaip alternatyva gali būti roletai. Tai yra universali […]