Granuliniai katilai namo šildymui

šildymas

Renkantis kuro katilą turimų patalpų šildymui svarbu gerai įvertinti visus suteikiamus privalumus ir įvertinti jų tinkamumą jūsų pastato plotui. Nemažiau svarbu rasti ir ekonomiškiausią bei patikimiausią sprendimą, kuris leistų tiek sumažinti šildymo išlaidas, tiek ir nesirūpinti pačio katilo keitimu kas 5 metus.

Granuliniai katilai užima ganėtinai stiprią poziciją rinkoje būtent dėl to, kad skiriasi nuo katilų kūrenamų kitais būdais. Šių katilų veikimas iš esmės skiriasi nuo kitų variantų, kūrenamų kietuoju kuru. Jie susideda iš kelių dalių, kiekviena iš kurių atlieka savo funkciją, sudarant vientisą sistemą.

Granulių bunkeris – talpa, į kurią supilamos medžio drožlių granulės, kurios vėliau yra paduodamos į patį katilą. Padavimas vyksta per padavimo konvejerį, kurio pagalba, šį procesą galima valdyti. Taigi visa sistema padaryta taip, kad reikėtų kuo mažiau dalyvauti visame procese. Prie tikslių nustatymų jums reikės rūpintis savo namo šildymu 1-2 kartus per savaitę. Norintiems ir dar labiau pasilengvinti darbą, yra galimybė ir dar labiau automatizuoti visą procesą ir džiaugtis visada optimalia temperatūra patalpose ir gerokai sumažėjusiu poreikiu kištis į visą procesą.

Granulės yra labai kompaktiškos, ir užima mažiau vietos nei malkos o sudegusios palieka gerokai mažiau pelenų. Dėl šio ypatumo granulinius katilus reikia rečiau valyti, taigi tai yra ir pakankamai ekologiškas būdas. Kalbant apie patikimumą, reikėtų paminėti, kad kaip ir daugelis kieto kuro katilai, granuliniai turi pakankamai ilgą tarnavimo laiką ir gerai prižiūrimi galės dirbti iki dvidešimties metų. O pridėjus prie to laiko, dar sutaupytą laiką jo kūrenimui ir pastoviam sukimuisi aplink, gaunasi visai patrauklus sprendimas namų šildymui.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Oro kondicionieriai: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Oro kondicionieriai yra neatskiriama gyvenamojo ar komercinio pastato dalis, kuri padeda palaikyti optimalią temperatūrą ir oro kokybę. Renkantis tinkamą oro kondicionierių svarbu žinoti kelis patarimus, kurie padės jums pasirinkti tinkamiausią variantą pagal poreikius, biudžetą ir patalpą. Oro kondicionierių tipai: kokie yra populiariausi? Yra ne vienas oro kondicionierių tipas, dėl to renkantis tinkamiausią Jums, gali būti […]

Nauji butai Vilniuje prie Vingio parko: ar jie verti dėmesio? 

Vilnius, Lietuvos sostinė, tampa vis daugiau žmonių pritraukiančia vieta, o nauji butai prie Vingio parko skatina juos įsigyti ne tik dėl puikios vietos, bet ir dėl modernių statybinių sprendimų. Ši šiuolaikinė gyvenamoji zona suteikia unikalią galimybę žmonėms, ieškantiems komfortiško ir stilingo gyvenamojo būsto, tačiau norintiems būti šalia gamtos ir miesto širdies. Kodėl verta pasidomėti naujais […]