Kodėl svarbu apsisaugoti nuo nelegalaus informacijos pasiklausymo?

saugumas

Visais laikais vyko informaciniai karai, kuomet viešumoje pasirodo slapta informacija. Konfidencialūs susitarimai ar asmeninio gyvenimo kompromituojantys faktai. Jie vyksta ir šiais laikais, tik žymiai rafinuočiau ir subtiliau.

Šiuolaikinės mobiliosios technologijos nesudėtingai leidžia slapta sekti sutuoktinį, verslo partnerį, tad niekada negali žinoti ar tavęs slapta nesiklauso ir nefiksuoja tavo buvimo vietos informacijos. Be praktinės patirties ir specializuotų žinių, pasiklausymo įrangos aptikimas yra gana sudėtingas ar net nelabai įmanomas.

Dėl to pasirūpinti asmenine apsauga nuo slapto pasiklausymo ar sekimo yra būtina. Vienas populiariausių pasiklausymo būdų – įrašytos pasiklausymo ar sekimo programos išmaniajame telefone ar GSM ryšiu, sekamos „blakės“, kurios gali būti itin lengvai paslepiamos automobilyje ar asmeniniuose daiktuose. Todėl jei turite įtarimų, kad jus galimai seka, būtinai kreipkitės dėl specialisto pagalbos, kuris ne tik atliks slaptos pasiklausymo įrangos paiešką, bet tuo pačiu, patars kaip apsisaugoti nuo tokių nemalonių situacijų.

Tai gali būti specialus telefono dėklas, blokuojantis galimybes slapta klausytis asmeninių pokalbių ar sužinoti konfidencialią informaciją, ar mobilus triukšmo generatorius, kurio pagalba yra iškraipomi tam tikri garsai, kur vėliau tokio pokalbio iššifruoti neįmanoma.

Namų sąlygomis, apsisaugoti nuo slapto pasiklausymo galima tiesiog išjungus telefoną. Dažnai gali atrodyti visai nekaltai lyg netyčia paliktas mobilus telefonas ant stalo, būtent tuomet kai aiškinatės santykius su pavydžiu sutuoktiniu aiškinantis santykius. Tačiau gali būti, kad ir išjungto telefono slapto pasiklausymo programa gali būti aktyvi ir jūsų ginčas buvo slapta įrašytas. Tuomet geriausia ieškoti profesionalus specialisto, kuris patikrins jūsų mobiliuosius įrenginius ir pasiūlys jiems skirtas apsaugos priemones. Svarbu būti budriu ir stebėti savo aplinką, atsakingai renkantis verslo partnerius, kolegas ar net gyvenimo partnerį, tuomet galėsite nebesijaudinti dėl savo saugumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kaip tinkamas vadovavimas padeda bendrai įmonės kultūrai?

Įmonės kultūra yra neatsiejama nuo vadovo daromos įtakos jos suformavimui. Vadovas atlieka svarbų vaidmenį nustatant pagrindines vertybes, normas ir bendrus tikslus organizacijoje. Viskas juk prasideda aukščiausiame organizacijos taške ir palaipsniui persiduoda žemesnes pareigas einantiems darbuotojams. Tai pasireiškia per bendravimą tarpusavyje ir su klientais, požiūrį į teisinius bei etinius niuansus ar paprasčiausią eilinių užduočių atlikimą. Kiekviena […]

Duomenų analizės vaidmuo plečiant verslą

Dinamiškoje šiuolaikinio verslo aplinkoje duomenų analizės svarba tapo tvaraus augimo ir strateginių sprendimų priėmimo sinonimu. Šiame straipsnyje išsamiau pakalbėsime apie tai, kodėl duomenų analizė yra esminis elementas įmonėms, siekiančioms plėstis ir klestėti. Plačiau: https://contourenterprise.lt