Kam SMS kreditas gali būti naudingas?

Ar SMS kreditas vis dar naudojamas, kai SMS  paslaugomis vis rečiau naudojamės? Visi telefonai juk turi puikias Messenger programėles, per kurias nemokamai galime susirašinėti su žmonėmis. Visgi SMS paskolos į Messenger nepersikėlė ir tebėra suteikiamos šiuo būdu. O jų išskirtinumas ir nulemia tai, kad jos vis dar yra reikalingos.

SMS kreditas – paskutinės akimirkos kreditas

Taigi, kai kurie žmonės nesupranta, kuo gi tas kreditas SMS žinute taip skiriasi nuo įprastų vartojimų kreditų, kurie suteikiami internetu užpildžius visas anketas. Tačiau situacija čia yra visai kitokia. SMS kredito privalumas – kad tai paskutinės sekundės pagalba. Kurią gal ir reikėjo iš anksto pasiruošti (užpildyti visas anketas internete), tačiau ji galiausiai yra labai veiksminga.

Mitai apie SMS kreditą:

  • Viską gali pildyti SMS būdu. Tai mitas, nes pradžioje svarbiausią informaciją vis tiek pildyti reikia arba internetu, arba kur nors spaudos kioske pildant specialias anketas, taigi, SMS yra tik paskutinėje stadijoje.
  • SMS kreditai suteikiami ir vaikams. Tikrai ne. Nors mobiliojo ryšio operatoriai SMS paslaugas tikrai daugiausiai orientuoja į vaikus ir jaunimą, visgi SMS paskola yra toks pats rimtas dalykas kaip ir kitų rūšių paskolos, ir norint jas gauti, galioja visi tie patys reikalavimai.
  • SMS kreditas yra daug pigesnis nei kitokios paskolos. Iš dalies tai tiesa, jeigu pasiskolinama labai maža suma – tada ir primokėti palūkanų natūraliai reikės mažiau. Tačiau tokios tendencijos, kad tos palūkanos apskritai būtų mažesnės tikrai nėra.
  • SMS kreditas suteikiamas pas ryšio operatorių. Ne, jis suteikiamas pas paskolų teikėją.
  • SMS kredito galima negrąžinti. Sąlygos dėl paskolų grąžinimo yra tokios pačios, kaip ir kitur.

 

SMS kreditas suteikia pasitikėjimo, kai žinai, kad gali turėti „pagalvę“

Taigi,  SMS kreditas telefonu gali būti nepanaudojamas ir nepaimamas. Taip dažnai ir nutinka. Tačiau tam tikroje situacijoje žmogus žino, kad bet kurią akimirką gali išsiųsti SMS žinutę ir tuojau gaus visko, ko jam reikia. Taigi, tai tikrai geras ir malonus dalykas, jeigu turi tokių problemų bei neužtikrintumą, nežinai, ar reikės kažkam pinigų, ar ne. Pavyzdžiui, einate į kažkokią sendaikčių ar antikvaro mugę, nežinote, ar reikės pinigų, ar ne. Taip pat nežinote, ar visgi jums iki tam tikro momento perves atlyginimą, ar neperves. Ką jūs tuomet darote? Jūs tuomet galite tiesiog sėkmingai viską daryti kur kas paprastesniu būdu ir tiesiog turėti pasiruošę tą SMS kredito funkciją. Reiškia, iš anksto užsiregistravę, supildę visas anketas, o dabar galintys lengvai pasižiūrėti, kiek to kredito jums iš tikro reikės. Jeigu prireiks – siunčiate SMS ir per kelias minutes gaunate pinigų. SMS kreditas, nežinant, ar kažką pirksite – tai tikrai gera išeitis. Ir tikrai SMS kreditas internetu užsiregistravus iš anksto duag kam padėjo.

 

Kas negali gauti SMS kredito ir kodėl

Dar kartą grįžtant prie mitų, svarbu paminėti, kad kreditai SMS nuo 18 metu suteikiami, o nepilnamečiai negali jų gauti. Svarbu suprasti, kad galioja ir visos kitos nuostatos, susijusios su tuo, kas gali gauti paskolas, o kam jos tiesiog yra nesuteikiamos. Jos nesuteikiamos bedarbiams, žmonėms, kurie negali įrodyti, kad turi oficialių, pastovių pajamų. Žmonėms, kurie neturi banko sąskaitos, negali įrodyti tapatybės, turi labai daug įsiskolinimų ir blogąją savo kredito istoriją ir kt.

Susiję straipsniai:

Kodėl verta naudotis Facebook Ads reklamos paslaugomis

Facebook Ads reklamos paslaugos yra viena iš galingiausių ir efektyviausių priemonių, skirtų pasiekti tikslinę auditoriją ir skatinti verslo augimą. Šioje platformoje verslai gali lengvai pritaikyti savo reklamas pagal specifinius kriterijus, tokias kaip demografiniai rodikliai, pomėgiai ir elgesys internete. Didelės pasiekiamumo galimybės Facebook yra viena iš didžiausių socialinių tinklų platformų pasaulyje, turinti daugiau nei 2,8 milijardo […]

Banko indėliai privatiems asmenims

Privačių asmenų banko indėliai – tai lėšos, kurias fiziniai asmenys įneša į savo vardu atidarytą banko sąskaitą. Šie indėliai yra esminis bankų sistemos aspektas ir teikia keletą privalumų tiek indėlininkams, tiek bankams. Toliau pateikiame keletą pagrindinių dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį kalbant apie privačių asmenų bankinius indėlius: Taigi, privačių asmenų indėliai bankuose yra saugus, […]