Gyvenkite regionuose – paskolas grąžinsite lengviau

Jeigu sunkiai sekasi grąžinti  paskolos pinigus, o jūs vis dar lepinatės 600 eurų per mėnesį kainuojančia nuoma Vilniuje, galbūt metas pagalvoti apie viską kiek kitaip ir išsikraustyti ten, kur nuoma nieko nekainuotų. Išsikraustykite į gimtąjį miestelį ir sutaupysite daug pinigų. Tą padaryti vis dar neleidžia išankstinės nuostatos, tačiau jas peržengti – tai tas pats, kas protingai pažvelgti į savo vidų ir pasikalbėti su savimi.

Nereikės tiek mokėti už kurą

Jeigu mieste reikalinga paskola automobiliui ir dar nuolat tenka važinėti ilgiausius atstumus bei daug sumokėti už kurą, tai miestelyje tokių problemų veikiausiai tiesiog nekils. Kodėl? Veikiausiai dėl to, kad atstumai bus labai maži. Galėsite sveikai pasivaikščioti pėsčiomis ir išvis neturėti automobilio. Arba važiuoti labai retai. Tokiu būdu sutaupysite ir paskolos iš žmonių bus grąžinamos lengviau ir greičiau.

 

Įsigysite būstą daug pigiau

Be jokios abejonės, regionuose tiesiog galėsite gyventi oriai dėl to, kad pigiau įsigysite nuosavą būstą. Tai tikrai labai svarus argumentas, ir į jį negalima neatsižvelgti, planuojant savo gerbūvį. Taigi, paskola busto remontui galės būti imama tuomet, kada galėsite remontuotis savo pigiai pirktą būstą. Čia gyvensite pigiau, tada gal net ir paskola studijoms neatrodys tokia grėsminga, nes grąžinsite ją lengviau. Gyvendami miestelyje, daugybe būdų nuolatos kaupsite, o ne išleisite pinigus, ir pragyvenimas jums darysis vis lengvesnis.

 

Jūsų pramogos nebus tokios brangios

Jeigu gyvendami sostinėje, vos išėję į gatvę leisite pinigus kavinėse, tai gyvendami miestelyje, jums didžiausia pramoga taps paskola dantų gydymui, jei reikės kokios brangios procedūros, tokios kaip protezavimas, breketai, dantų implantai ir pan. Taigi, pramogos ims darytis tikrai kur kas pigesnės. Juk miestelyje rasite tik kelias kavines, kurios visos konkuruos kitokiame lygyje nei konkurencija vyksta didmiestyje. Pramogos taps vis pigesnės, ir jausitės laisvai, negrauš kaltė, kad daug dėl kažko išleidote. Be to, paskola atostogoms išvis nebus reikalingos. Gyvensite nuostabios gamtos apsuptyje, kvėpuosite grynu oru. Nebus poreikio nuolatos pirkti brangiausius skrydžius, kad pabėgtumėte kažkur į gamtą. Tą komfortą ir kurortą turėsite savo pašonėje, ir ten nebus užkimšta žmonėmis, todėl galėsite jaustis laisvai. Keliausite iš sutaupytų pinigų kelis kartus per metus į turiningas keliones su visa šeima ir tai bus nuostabu.

 

Užsiauginsite ir žiemai pasiruošite maisto

Tikrai paskola vestuvėms gali atsipirkti, nes svečiai daug suneša dovanų – tą žino visi. Tačiau ar žinote, kad gyvendami regione ir turėdami savo daržą, šiltnamį, labai daug sutaupysite vien dėl to, kad mažos palukanos bus lengvai grąžinamos, kai turėsite savo maistą. Daržovės visgi gali būti brangus pirkinys, o ypač žiemą, kai jos konservuotos ir kitaip paruoštos. Taigi, žiemos metu turėti savo atsargų –  puikus dalykas, leidžiantis pragyventi ir neturint pakankamai pinigų. Tereikia turėti prikonservavus maisto atsargų ir viskas bus kur kas paprasčiau.

 

Naudositės valstybės paramos programomis

Galų gale, regionuose bus ne tik asmeninės paskolos paprasčiau grąžinamos, bet ir gausite kai kuriems skolinimosi metodams paramą iš valstybės. Taip bus, jeigu esate jauna šeima ir pirmą kartą perkate būstą. Klaidingi įsitikinimai, dėl ko žmonės nesikelia į regionus:

  • Bijo, kad neturės darbo (nors dirba per atstumą iš namų, nors visur trūksta meistrų ir mokytojų, nors ir taip kasdien važinėja didelius atstumus, tad galėtų pavažiuoti ir iki didesnio miesto).
  • Bijo, kad per retai susitiks su draugais (nors dėl pašėlusio tempo net nepastebi, kad mieste ir taip retai juos mato).
  • Bijo, kad atsiliks nuo naujovių (nors internetas visiškai išlygina miestą ir regioną).
  • Bijo, kad prasigers (tai senų, o ne naujųjų laikų istorija).
  • Bijo, kad gailėsis (visada galima grįžti).

Susiję straipsniai:

Banko indėliai privatiems asmenims

Privačių asmenų banko indėliai – tai lėšos, kurias fiziniai asmenys įneša į savo vardu atidarytą banko sąskaitą. Šie indėliai yra esminis bankų sistemos aspektas ir teikia keletą privalumų tiek indėlininkams, tiek bankams. Toliau pateikiame keletą pagrindinių dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį kalbant apie privačių asmenų bankinius indėlius: Taigi, privačių asmenų indėliai bankuose yra saugus, […]

Kaip refinansuoti paskolas

Paskolų refinansavimas gali būti protingas finansinis žingsnis paskolų gavėjams, norintiems užsitikrinti geresnes sąlygas, mažesnes palūkanų normas arba konsoliduoti skolas. Pateikiame vadovą, kaip veiksmingai refinansuoti paskolas: