Kam naudojamos silikoninės apyrankės

silikonines apyrankes

Prieš keletą metų Lietuvoje atsirado silikoninės apyrankės. Jų populiarumui didžiausią įtaką turėjo vienas prekybos centras, kuris tas apyrankes pardavinėjo kaip labdarą. Daug žmonių jas pirko už kelis litus tik tam, kad prisidėtų prie kilnaus tikslo. Po to laiko pusė Lietuvos vaikščiojo su silikoninėmis juostelėmis ant rankų.

Ir sėkmingai vaikšto iki šiol. Guminės apyrankės niekur nedingo ir dabar. Jomis pasidabina ne tik sporto komandų sirgaliai, bet ir įvairių renginių ar festivalių dalyviai. Taip yra dėl paprastos priežasties – ant silikoninės juostelės galima nesunkiai uždėti užrašus ir vaizdus naudojant kelias skirtingas spaudos technologijas – tampografija, šilkografija ar net graviravimas. Taip silikoninė juostelė su logotipu tapo ir verslo dovanėle. Tiesa, labai kuklia, tačiau miela ir prieinama visiems.

Guminės juostelės yra ilgaamžės. Ypač, jei pasirenkama patvaresnė spaudos technologija, pavyzdžiui, išgraviruojamas tam tikras pranešimas, o įdubos nudažomos dažais, kad šie neišbluktų ilgesnį laiką. Apyrankė nešiojama lauke, su ja maudomasi ežere ar vonioje, dėl to reikia pasistengti, kad užrašas išliktų kaip įmanoma ilgiau.

Taip pat galima ir kita technologija – iškilus logotipas arba užrašas. Padaromas iškilus užrašas (spaudžiant trafaretą iš kitos pusės), ant jo uždedami dažai. Net ir jiems nusitrynus, iškilumas su savo formomis lieka visam laikui ir juostelė gali būti nešiojama tikrai ne vieną dieną.

Silikoninės apyrankės yra labai populiarios koncertų ir festivalių organizatorių tarpe. Kelias dienas trunkančiame renginyje jos kartais atstoja ir įėjimo bilietą. Nutraukti tokios juostelės rankomis neįmanoma. Dažai ant juostelės nenusilupa per kelias dienas net ir intensyviai mirkant vandenyje (kas gali nutikti lyjant lietui).

Verslo dovanos? Kodėl gi ne? Ant juostelės galima atspausdinti įmonės logotipą ar tiesiog užrašyti keletą žodžių. Tai gali būti renginio pavadinimas, šūkis ar citata. Tokias verslo dovanas užsako didesnės įmonės, nes paprastai uždėti užrašus ar graviruoti labiau apsimoka, kai užsakomas bent 100 vienetų juostelių. Jų kaina nėra didelė, todėl jas galima nesunkiai padalinti visiems darbuotojams ir jų šeimos nariams.

Guminės silikoninės apyrankės su užrašu ar logotipu yra viena iš populiariausių šiuolaikinių verslo dovanų. Bet visa tiek dažniausias jų panaudojimas yra įvairiuose renginiuose.

Susiję straipsniai:

Klausimas, kylantis sostinės svečiams – ką veikti Vilniuje?

Retas Vilniaus miesto svečias nusprendžia aplankyti miestą vien tik dėl noro pamatyti Katedrą, pasivaikščioti palei Nerį, aplankyti Vingio parką ar garsųjį „Akropolį“. Aišku, yra dalis žmonių, kurių tikslas būtent šie išvardinti objektai. Bet didžiausias Lietuvos miestas garsėja ne tik įspūdingu senamiesčiu ar galimybe jį pamatyti iš paukščio skrydžio skrendant oro balionu, bet ir dideliu pasirinkimu […]

Patarimai, kurie padės lengviau pasirinkti tobulus vestuvinius žiedus

Kiekvieni būsimi jaunavedžiai puikiai supranta, kad jų vestuvės neįvyks be pačių svarbiausių kiekvienų vestuvių atributų, kuriais neabejotinai yra vestuviniai ziedai. Tai yra vienos iš tų detalių, kurios egzistuoja jau tūkstančius metų, kaskart įprasmindamos dviejų žmonių meilę, rūpestį ir atsidavimą vienas kitam. Todėl visiškai suprantama, kodėl būsimi vestuvininkai savo vestuvinių žiedų paieškai paprastai skiria tiek daug […]