Kam naudojamos silikoninės apyrankės

Prieš keletą metų Lietuvoje atsirado silikoninės apyrankės. Jų populiarumui didžiausią įtaką turėjo vienas prekybos centras, kuris tas apyrankes pardavinėjo kaip labdarą. Daug žmonių jas pirko už kelis litus tik tam, kad prisidėtų prie kilnaus tikslo. Po to laiko pusė Lietuvos vaikščiojo su silikoninėmis juostelėmis ant rankų.

Ir sėkmingai vaikšto iki šiol. Guminės apyrankės niekur nedingo ir dabar. Jomis pasidabina ne tik sporto komandų sirgaliai, bet ir įvairių renginių ar festivalių dalyviai. Taip yra dėl paprastos priežasties – ant silikoninės juostelės galima nesunkiai uždėti užrašus ir vaizdus naudojant kelias skirtingas spaudos technologijas – tampografija, šilkografija ar net graviravimas. Taip silikoninė juostelė su logotipu tapo ir verslo dovanėle. Tiesa, labai kuklia, tačiau miela ir prieinama visiems.

Guminės juostelės yra ilgaamžės. Ypač, jei pasirenkama patvaresnė spaudos technologija, pavyzdžiui, išgraviruojamas tam tikras pranešimas, o įdubos nudažomos dažais, kad šie neišbluktų ilgesnį laiką. Apyrankė nešiojama lauke, su ja maudomasi ežere ar vonioje, dėl to reikia pasistengti, kad užrašas išliktų kaip įmanoma ilgiau.

Taip pat galima ir kita technologija – iškilus logotipas arba užrašas. Padaromas iškilus užrašas (spaudžiant trafaretą iš kitos pusės), ant jo uždedami dažai. Net ir jiems nusitrynus, iškilumas su savo formomis lieka visam laikui ir juostelė gali būti nešiojama tikrai ne vieną dieną.

Silikoninės apyrankės yra labai populiarios koncertų ir festivalių organizatorių tarpe. Kelias dienas trunkančiame renginyje jos kartais atstoja ir įėjimo bilietą. Nutraukti tokios juostelės rankomis neįmanoma. Dažai ant juostelės nenusilupa per kelias dienas net ir intensyviai mirkant vandenyje (kas gali nutikti lyjant lietui).

Verslo dovanos? Kodėl gi ne? Ant juostelės galima atspausdinti įmonės logotipą ar tiesiog užrašyti keletą žodžių. Tai gali būti renginio pavadinimas, šūkis ar citata. Tokias verslo dovanas užsako didesnės įmonės, nes paprastai uždėti užrašus ar graviruoti labiau apsimoka, kai užsakomas bent 100 vienetų juostelių. Jų kaina nėra didelė, todėl jas galima nesunkiai padalinti visiems darbuotojams ir jų šeimos nariams.

Guminės silikoninės apyrankės su užrašu ar logotipu yra viena iš populiariausių šiuolaikinių verslo dovanų. Bet visa tiek dažniausias jų panaudojimas yra įvairiuose renginiuose.

Susiję straipsniai:

Kodėl verta naudotis Facebook Ads reklamos paslaugomis

Facebook Ads reklamos paslaugos yra viena iš galingiausių ir efektyviausių priemonių, skirtų pasiekti tikslinę auditoriją ir skatinti verslo augimą. Šioje platformoje verslai gali lengvai pritaikyti savo reklamas pagal specifinius kriterijus, tokias kaip demografiniai rodikliai, pomėgiai ir elgesys internete. Didelės pasiekiamumo galimybės Facebook yra viena iš didžiausių socialinių tinklų platformų pasaulyje, turinti daugiau nei 2,8 milijardo […]

Banko indėliai privatiems asmenims

Privačių asmenų banko indėliai – tai lėšos, kurias fiziniai asmenys įneša į savo vardu atidarytą banko sąskaitą. Šie indėliai yra esminis bankų sistemos aspektas ir teikia keletą privalumų tiek indėlininkams, tiek bankams. Toliau pateikiame keletą pagrindinių dalykų, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį kalbant apie privačių asmenų bankinius indėlius: Taigi, privačių asmenų indėliai bankuose yra saugus, […]