Kam naudojamos silikoninės apyrankės

Prieš keletą metų Lietuvoje atsirado silikoninės apyrankės. Jų populiarumui didžiausią įtaką turėjo vienas prekybos centras, kuris tas apyrankes pardavinėjo kaip labdarą. Daug žmonių jas pirko už kelis litus tik tam, kad prisidėtų prie kilnaus tikslo. Po to laiko pusė Lietuvos vaikščiojo su silikoninėmis juostelėmis ant rankų.

Ir sėkmingai vaikšto iki šiol. Guminės apyrankės niekur nedingo ir dabar. Jomis pasidabina ne tik sporto komandų sirgaliai, bet ir įvairių renginių ar festivalių dalyviai. Taip yra dėl paprastos priežasties – ant silikoninės juostelės galima nesunkiai uždėti užrašus ir vaizdus naudojant kelias skirtingas spaudos technologijas – tampografija, šilkografija ar net graviravimas. Taip silikoninė juostelė su logotipu tapo ir verslo dovanėle. Tiesa, labai kuklia, tačiau miela ir prieinama visiems.

Guminės juostelės yra ilgaamžės. Ypač, jei pasirenkama patvaresnė spaudos technologija, pavyzdžiui, išgraviruojamas tam tikras pranešimas, o įdubos nudažomos dažais, kad šie neišbluktų ilgesnį laiką. Apyrankė nešiojama lauke, su ja maudomasi ežere ar vonioje, dėl to reikia pasistengti, kad užrašas išliktų kaip įmanoma ilgiau.

Taip pat galima ir kita technologija – iškilus logotipas arba užrašas. Padaromas iškilus užrašas (spaudžiant trafaretą iš kitos pusės), ant jo uždedami dažai. Net ir jiems nusitrynus, iškilumas su savo formomis lieka visam laikui ir juostelė gali būti nešiojama tikrai ne vieną dieną.

Silikoninės apyrankės yra labai populiarios koncertų ir festivalių organizatorių tarpe. Kelias dienas trunkančiame renginyje jos kartais atstoja ir įėjimo bilietą. Nutraukti tokios juostelės rankomis neįmanoma. Dažai ant juostelės nenusilupa per kelias dienas net ir intensyviai mirkant vandenyje (kas gali nutikti lyjant lietui).

Verslo dovanos? Kodėl gi ne? Ant juostelės galima atspausdinti įmonės logotipą ar tiesiog užrašyti keletą žodžių. Tai gali būti renginio pavadinimas, šūkis ar citata. Tokias verslo dovanas užsako didesnės įmonės, nes paprastai uždėti užrašus ar graviruoti labiau apsimoka, kai užsakomas bent 100 vienetų juostelių. Jų kaina nėra didelė, todėl jas galima nesunkiai padalinti visiems darbuotojams ir jų šeimos nariams.

Guminės silikoninės apyrankės su užrašu ar logotipu yra viena iš populiariausių šiuolaikinių verslo dovanų. Bet visa tiek dažniausias jų panaudojimas yra įvairiuose renginiuose.

Susiję straipsniai:

4 patarimai, kurie padės Jums tapti sėkmingu freelanceriu

Jeigu norite, kad darbas neštų daugiau malonumo nei šiuo metu – siūlome Jums pradėti dirbti sau. Vis daugiau žmonių renkasi šią galimybę, kadangi tapti sėkmingu freelanceriu tikrai yra paprasčiau nei bet kada anksčiau. Juolab, kad šiuo metu daugelis darbų yra vykdomi internetu, o tai dar labiau  viską supaprastina. Pirmiausia, žinoma, reikia susikaupti, kadangi bet kokios […]

Liūdesio gėlės gali Jums padėti, jei reikalinga kremavimo paslauga

Pats didžiausias skausmas ir liūdesys aplanko, kai miršta artimas žmogus. Netekties valandą širdį veria skausmas, liūdesys ir supratimas, koks gyvenimas gali būti trumpas bei neteisingas. Vos tik sužinojus apie mirties faktą nežinome, ką turime daryti, kur kreiptis ir kokie turi būti mūsų veiksmai. Tokiais atvejais paprasčiausiai galite kreiptis į Liūdesio gėlės. Jie labai geranoriškai padeda […]