TOP 10 stilingos moters paslapčių

Balansuojant tarp savo karjeros, šeimos ir laiko sau, kasdien žengti pro duris atrodant stilingai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti neįmanoma – tačiau taip nėra! O tam, kad tuo įsitikintumėte pačios, pateikiame jums profesionalių stilistų patarimus, kurie neabejotinai palengvins jūsų kasdienybę.

1. PLANUOKITE IŠ ANKSTO

Jūs negalite suplanuoti viso savo gyvenimo ir kiekvienos savo gyvenimo detalės, tačiau jokiu būdu neturėtumėte leisti, kad jūsų rytai išmuštų jus iš vėžių. Lygiai taip pat, kaip kasdien planuojate, ką rytoj valgysite pietums ar vakarienei – iš anksto pasistenkite suplanuoti ir tai, kaip rengsitės išaušus naujai dienai.

2. IEŠKOKITE (STILIAUS) ĮKVĖPIMO

Turėtumėte atrasti stilingą moterį, kurią visuomet „sektumėte“ – tai gali būti tiek jūsų mėgstama „Instagram“ žvaigždė, tiek ir jūsų sesers geriausios draugės pusseserė. Suraskite „fashion‘istas“, kurių stilius jus įkvepia, o tuomet pasitelkite jų nuotraukas tam, kad įkvėptumėte save. Nesate tikros nuo ko turėtumėte pradėti? Apsilankykite „Instagram“, „Pinterest“ ar tiesiog drabužių internetinėse parduotuvėse!

3. KAI DVEJOJATE, APSIRENKITE DAUGIAU

Jei jūs susiduriate su dvejonėmis, kylančiomis dėl to, ką turėtumėte apsirengti, pagalvokite apie tai, kur jūs keliausite ir ką planuosite pamatyti. Tai leis jums suprasti, kokie stiliaus sprendimai tiktų labiausiai. Be to, tokiais atvejais jūs galite pasirinkti daugiau drabužių, kurie būtų „sluoksniuojami“. Net jei kalbame apie šiltąjį metų laiką, ant moteriškos suknelės jūs galite užsimesti lengvą švarkelį ar ploną džinsinę striukę, kuri suteiks jums dar daugiau žavesio (jei bus pernelyg karšta, ją be vargo galėsite nusiimti).

4. IŠEIKITE UŽ SAVO KOMFORTO ZONOS

Niekuomet nėra skausminga išbandyti ką nors nauja. Nepaisant to, ar tai bus labai ryškus drabužis, kuris gerokai skiriasi nuo jūsų įprastinės neutralių spalvų paletės, ar džinsai, kurie labiau primena vyruko siluetą – puikus stilius yra formuojamas išbandant naujus dalykus. Kas žino, kokį nuostabų stilių jums gali pavykti suformuoti!

5. VISUOMET PASITELKITE AKSESUARUS

Stenkitės dėvėti bent vieną aksesuarą – tai gali būti tiek pakabukas ant kaklo, tiek ir rankinė ar auskarai (arba visa tai kartu). Tinkamai pasirinktas aksesuaras gali reikšmingai pakeisti jūsų įvaizdį, suteikiant jam daugiau žavesio ir išskirtinumo.

6. SUFORMUOKITE „LAIKO KAPSULĖS“ DRABUŽIŲ SPINTĄ

Viena iš pagrindinių stilistų paslapčių yra „laiko kapsulės“ drabužių spinta. Drabužių spinta, kurioje yra drabužių, lengvai suderinamų tarpusavyje, gali tapti puikia priemone, padedančia išvengti kasdienio streso, sprendžiant klausimą, ką vertėtų apsirengti. Investuokite į klasikinius drabužius, kurie bus madingi net ir po dešimtmečio.

7. IŠBANDYKITE IŠSKIRTINĘ AVALYNĘ

Kai yra kalbama apie avalynę – spalvos, raštai ir medžiagos turėtų būti pasirenkamos labai drąsiai, nebandant savęs įsprausti į griežtus rėmus. Net jei jūsų pasirinkti drabužiai yra kasdieniai, galite avėti išskirtinę avalynę, pasižyminčia neįprastu dizainu ar labai ryškiomis spalvomis. Tai padės išsiskirti iš minios ir jūsų įvaizdį paversti tobulu.

8. TURĖKITE BENT VIENĄ ĮSPŪDINGĄ STILIAUS DETALĘ

Kiekviena iš mūsų turime turėti bent vieną detalę, kuri mūsų stilių paverstų pasakišku. Tai gali būti tiek ryškūs odiniai ilgaauliai batai, tiek ir vintažinė moteriška suknelė. Jei turėsite slaptąjį ginklą, visuomet jausitės savimi pasitikinčios ir žinosite, kad prireikus galėsite tinkamai pasipuošti.

9. ŽINOKITE SAVO KŪNO FORMĄ

Kokia yra auksinė stilingos moters taisyklė? Pasirinkite tai, kas jums tinka. Tai reiškia, kad turite žinoti, kokia yra jūsų kūno forma. Tuomet galėsite lengviau pasirinkti drabužius, kurie užmaskuoja jūsų figūros trūkumus ir pabrėžia privalumus.

10. AMŽIUS YRA TIK SKAIČIUS

Kai norima išbandyti naujas mados tendencijas ar pasirinkti stiliaus detalę, kuri traukia akį, neleiskite sau savęs apriboti imant galvoti apie savo amžių. Nesvarbu ar jums yra 22, ar 62 – jūs galite ir turite sau leisti viską!

Susiję straipsniai:

Skyrybų metu aktualūs klausimai: ką naudinga žinoti

Santuokos nutraukimas visais atžvilgiais yra sudėtingas, varginantis ir daug psichologinių jėgų reikalaujantis procesas, o ką jau kalbėti apie tai, kai kreditai skolos skyrybų metu tampa papildoma našta. Todėl jei jūs taip pat nusprendėte nutraukti savo santuoką ir šiuo metu svarstote, kaip galėtumėte užtikrinti, jog santuokos nutraukimas būtų bent šiek tiek sklandesnis procesas, vertėtų atsižvelgti į […]

10 patarimų, kaip pagerinti erekciją

Seksas daugeliui žmonių yra svarbi gyvenimo dalis, kuri suteikia galimybę atsipalaiduoti po dienos darbų, pamiršti vargus, geriau jaustis. Džiugu, kad šiais laikais nereikia laikytis tabu ir mylėtis galima tada, kai norite, taip, kaip Jums patinka ir su tuo, kas Jus labiausiai traukia. Galimybės – plačios. Problema tik ta, kad kartais tik noro – nepakanka. Išties, […]