Kaip valyti baldus?

baldai

Baldų priežiūra gali garantuoti, kad jie Jums kur kas ilgiau tarnaus. Nors visi tai puikiai žino, tačiau retas baldams skiria tiek dėmesio, kiek jie yra verti. Kadangi šiais laikais tikrai galima įsigyti nebrangių baldų – daugelis džiaugiasi, kad senam baldui susidėvėjus galima greitai ir gana pigiai įsigyti naujus. Visgi, taip elgtis yra labai neekologiška, tad norėdami gyventi draugiškai su gamta turėtumėte bandyti tuos pačius baldus naudoti kuo ilgesnį laiko tarpą.

Pateiksime kelis patarimus, kurie padės pasirūpinti baldais.

Verta investuoti į kokybiškus baldus

Pirmiausia reikia įsigyti kokybiškus baldus, kad valymas nebūtų labai dažnas ir sudėtingas. Kai kurie žmonės norėdami sutaupyti perka pradėtų medžiagų produkciją ir paskui pergyvena, kad net ir nuo saulės spindulių ji labai greitai keičia spalvą. To pavyks išvengti įsigijus gerą produkciją.

Specialios valymo priemonės

Taip pat baldų valymui siūlomos kokybiškos ir konkrečiai medžiagai sukurtos valymo priemonės. Jų apstu ir labai daug, tad kiekvienas pagal savo poreikius gali rasti tai, ko jam labiausiai reikia.

Reguliari priežiūra

Būtina reguliari priežiūra, o ne laukimas, kadangi baldas labai apsigadins. Geriausia juos valyti kartą per savaitę ar per mėnesį, priklausomai nuo to ar namuose labai kaupiasi dulkės. Tokiu atveju niekada nesulauksite tokio laiko, kuomet baldas atrodys ypač blogai ir jį teks skubiai keisti nauju.

Cheminis valymas

Galiausiai – visada labai naudinga pasinaudoti cheminio valymo paslaugomis. Jas taip pat siūlo ne vienas punktas, tad čia jau kiekvieno pasirinkimas, kuris variantas jam labiausiai tinka. Vienu atveju norisi pigesnio, kitu – kokybiškesnio, tad rūpinkitės savo baldais taip, kiek jie yra verti to dėmesio.

Saugojimas nuo karščio

Tiek odiniai, tiek ir mediniai baldai yra jautrūs karščiui, tiesioginiams saulės spinduliams. Palikti saulės atokaitoje ar prie radiatoriaus baldai gali pakeisti spalvą. Išplanuokite baldų išdėliojimą kambaryje taip, kad jie nebūtų arti radiatorių, šildytuvų, židinio ar arti pietinio lango.

Tinkama priežiūra garantuos, kad net ir seniai turimi baldai vis tiek atrodys labai puikiai. Svarbiausia, kad baldų priežiūrai nereikia brangių priemonių. Šiuo atveju reikia tik reguliariai skirti dėmesio. Tuomet galėsite baldais džiaugtis ne vieną dešimtmetį.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Kokios valgomojo kėdės bus ne tik stilingos, bet ir patogios?

Kuriant ar atnaujinant valgomojo zoną, labai svarbu rinktis ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei funkcionalius baldus. Valgomojo kėdės taip pat turi būti ne tik gražios, bet ir patogios bei ilgaamžės. Visgi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus šiai zonai ir kaip juos išdėstyti bei suderinti tarpusavyje? Valgomojo kėdžių pasirinkimas yra labai platus. Visgi, […]