Kaip teisingai išsirinkti jums tinkančią Taro kortų kaladę

taro kortosNusprendėte įsigyti Taro kortų kaladę, tačiau jūsų žinios apie jas minimalios? Ne bėda. Keletas esminių patarimų ir jūsų rankose bus Taro kortos, kurios suteiks moralinio pasitenkinimo tiek aiškinantis ateities įvykius, tiek bandant pasisemti gyvenimiškos išminties.

Apsilankę bet kurioje  Taro kortų prekybos vietoje,  jūs susidursite su tokia problema: Taro kortų pasirinkimo galimybės yra išties didelės. Tačiau to išsigąsti nereikėtų. Tiesiog neskubėkite, atidžiai panagrinėkite keletos kortų kaladžių vizualinį apipavidalinimą, paskirtį ir, nuoširdžiai įvertinę savo lūkesčius, išsirinksite tą pačią pačiausią jums reikalingą Taro kortų kaladę. Patirties turintys žmonės pasakoja, jog pirmas įspūdis, paėmus Taro kortas į rankas, gali būti labai reikšmingas, renkantis pageidaujamas kortas. Juk bet kokios kortos, taip pat ir Taro kortos, turi šiek tiek mistikos, tad tas pagautas tarpusavio ryšys yra labai svarbus.

Kitas dalykas, į kurį vertėtų atkreipti dėmesį – jūsų patyrimo lygis. Jeigu esate visiškas naujokas, rinkitės tas Taro kortas, apie kurias galima rasti daug informacijos. Jau įgijus daugiau žinių ir patyrimo,  galima dairytis labiau abstrakčių Taro kortų, kurių simbolizmas ir reikšmės yra gerokai sudėtingesnės, bet, be abejonės, patrauklesnės ir išsamesnės.

Rinkdamiesi tortų kaladę, būtinai atkreipkite dėmesį į jų dydį. Vėl gi, tai itin svarbu jeigu esate naujokas. Gali būti sudėtinga kortas dėlioti ir maišyti jeigu jos yra per didelės arba per mažos. Juolab, jei Taro kortų būrimą ruošiatės išmėginti su klientais ar šiaip draugais, giminaičiais bei  pažįstamais žmonėmis. Patogios, rankos delne telpančios, bet jame neprapuolusios Taro kortos suteiks pasitikėjimo ir užtikrintumo jausmą.

Be abejonės, svarbiausias aspektas, į kurį reiktų atkreipti dėmesį renkantis Taro kortas – kokiu tikslu jos perkamos. Jeigu jos bus skirtos būrimams bei skaitymams- aiškinimams, tuomet nepamainomos taps tos kortos,  apie kurias galima rasti daug išsamios informacijos. Jeigu kortas naudosite tik burti sau, tuomet atkreipkite dėmesį į tas, kurios jums itin patrauklios vizualiai ir malonios liesti rankomis. Na, jeigu norite papildyti jau turimą Taro kortų kolekciją, neabejotinai dairykitės kažko originalaus ir dar niekur nematyto.

Galiausiai – kokybė. Verta žinoti, jog tikrai kokybiškos Taro kortos spausdinamos ant storesnio popieriaus ir jas įmanoma naudoti ne vienerius metus net ir tuo atveju, jei kortas mesite kiekvieną dieną.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Karpų šalinimui – inovatyvūs metodai bei priemonės

Karpa yra nedidelis, gerybinis odos išauga, kurį sukelia žmogaus papiloma virusas (ŽPV). Karpos gali būti įvairių formų, dydžių ir spalvų, tačiau dažniausiai būna baltos, rudos ar rausvos spalvos. Jos gali būti lygios arba šiurkščios, o kartais gali sukelti skausmą ar niežulį. Karpų šalinimas Vilniuje gali būti atliekamas labai įvairiais metodais. Kiekvienai situacijai yra parenkamas labiausiai […]

Lubrikantai: kas tai, kada juos naudoti ir kaip išsirinkti?

Nemaža dalis porų lubrikantus laiko neatsiejama intymaus gyvenimo dalimi. Nors šie produktai plačiai paplitę, populiarūs ir dažnai naudojami, renkantis vis dar iškyla nemažai klausimų, į kuriuos ir atsakysime šiame tekste. Kas tai yra lubrikantas? Lubrikantas – tai priemonė, kurios pagrindinė funkcija yra drėkinti lytinių organų gleivinę, suteikti slidumo ir palengvinti įsiskverbimą. Šis produktas leidžia mėgautis […]