Geriausi koncertai Vilniuje, suvirpinantys žmonių širdis iki gelmių

koncertai

Žmonės, gyvenantys sostinėje ir atvykstantys į šį miestą, kurie yra tikri melomanai, negalintys be muzikos nė dienos, nori išgirsti ir pamatyti savo akimis mėgstamą atlikėją iš labai  arti. Geriausi koncertai Vilniuje gali išpildyti  kiekvieno žmogaus svajones. Žmonės klausydami savo muzikos dievaičių, jaučia begalinę euforiją, tuomet dainuoja ne tik lūpos, bet ir širdys. Šiame straipsnyje įvardinsime geriausius koncertus sostinėje, kurie nepaliks nė vieną abejingu ir suvirpins širdis iki gelmių. Atskleisime kokio žanro koncertai dažniausiai yra organizuojami sostinėje, trumpai aptarsime kaip tinkamai elgtis, pavyzdžiui, būnant simfoniniame koncerte.

Geriausi koncertai Vilniuje, kurie nepaliks nė vieną abejingu ir suvirpins širdis iki gelmių (TOP 5)

 • Monique su orkestru koncertas „Virš vandens“ – (2020.10.24; renginio vieta – COZY by Siemens arena, Ozo g. 14, Vilnius);
 • „BAch „CHACONNE“ BAlsys“ koncertas – (2020.10.28; renginio vieta – Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius);
 • Leitaitės, O. Kolobovaitės, E. Bavikino koncertas „Muzika sielai“ – (2020.11.04; renginio vieta – Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius);
 • Grupės Vremya I Steklo koncertas – (2020.11.13; renginio vieta – „Compensa“ koncertų salė, Kernavės g. 84, Vilnius);
 • Kolobovaitės, Z. Levickio, A. Globio koncertas „Baltas paukštis“ – (2020.12.09; renginio vieta – Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius).

Kiti, ne ką mažiau jausmingi, suvirpinantys širdis, įtraukiantys koncertai Vilniuje skelbiami mūsų svetainėje – renginiaivilniuje.lt.

Kokio žanro koncertai dažniausiai yra organizuojami sostinėje?

 • Populiariosios muzikos koncertai;
 • Elektroninės muzikos koncertai;
 • Soliniai koncertai;
 • Akustiniai koncertai;
 • Simfoniniai koncertai.

Kaip tinkamai elgtis būnant simfoniniame koncerte?

 • Maksimalios emocijos – minimaliai judesio – klausantis simfoninio koncerto nereikia sėdėti sustingus kaip statulai. Tačiau dauguma klasikinių koncertų visame pasaulyje yra orientuoti į vidines klausytojų emocijas ir išgyvenimus, nereiškiamus judesiu – juk galima išgyventi gilius jausmus ir kartu sėdėti tyliai ir ramiai. 
 • Ploti ar neploti? – Paprastai vienas iš klausytojų rūpesčių ir trukdžių ramiai mėgautis muzika per simfoninį koncertą yra baimė ploti ne toje vietoje. Tuo nereikėtų stebėtis – klasikos atlikėjai ne visada aiškiai parodo, ko jie tikisi iš publikos. Tad, reikia palaukti kūrinio pabaigos ir reikšti padėką atlikėjams garsiais plojimais.
 • Mobiliųjų įrenginių garso išjungimas – gerbiant atlikėjus ir kitus koncerto klausytojus, visada išjunkite mobiliojo telefono garsą ir vibraciją dar prieš šį renginį.

Apibendrinant, galima teigti, jog geriausi koncertai Vilniuje visada paliečia kiekvieno žmogaus širdį. Jums belieka tik užsukti į mūsų internetinę svetainę – renginiaivilniuje.lt ir pasirinkti savo mylimo atlikėjo koncertą. Klausykitės savo dievaičių nepamiršdami galiojančių saugumo reikalavimų dėl šalyje esančios ekstremalios situacijos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kuo ypatingas Šarm el Šeichas ir kodėl turėtumėte ten atostogauti?

Svarstote apie kelionę į Egiptą ir į akiratį pateko Šarm el Šeichas? Tai nuostabi vieta poilsiui ir pramogoms, bet kiekvieno supratimas apie poilsį gali būti skirtingas, tad pabandykime susipažinti su Šarm el Šeichu ir nuspręsti ar tai vieta, kurioje pailsėsite jūs. Kur yra Šarm el Šeichas? Šarm el Šeichas randasi prie Raudonosios jūros, pačiame Sinajaus […]

Kuras sielai: kokią naudą psichinei sveikatai suteikia plaukimas baidarėmis?

Kai išgirsite sakant, jog plaukimas baidarėmis yra labai naudingas užsiėmimas sielai – žinokite, tai tikrų tikriausia tiesa! Tyrimai įrodė, kad plaukimas baidarėmis suteikia daug emocinio džiaugsmo kiekvienam išbandžiusiam šį laisvalaikio užsiėmimą. Baidarių nuoma – viena populiariausių paslaugų ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Plaukimas baidarėmis – naudinga vandens sporto rūšis, tinkanti praktiškai kiekvienam […]