Geriausi koncertai Vilniuje, suvirpinantys žmonių širdis iki gelmių

koncertai

Žmonės, gyvenantys sostinėje ir atvykstantys į šį miestą, kurie yra tikri melomanai, negalintys be muzikos nė dienos, nori išgirsti ir pamatyti savo akimis mėgstamą atlikėją iš labai  arti. Geriausi koncertai Vilniuje gali išpildyti  kiekvieno žmogaus svajones. Žmonės klausydami savo muzikos dievaičių, jaučia begalinę euforiją, tuomet dainuoja ne tik lūpos, bet ir širdys. Šiame straipsnyje įvardinsime geriausius koncertus sostinėje, kurie nepaliks nė vieną abejingu ir suvirpins širdis iki gelmių. Atskleisime kokio žanro koncertai dažniausiai yra organizuojami sostinėje, trumpai aptarsime kaip tinkamai elgtis, pavyzdžiui, būnant simfoniniame koncerte.

Geriausi koncertai Vilniuje, kurie nepaliks nė vieną abejingu ir suvirpins širdis iki gelmių (TOP 5)

 • Monique su orkestru koncertas „Virš vandens“ – (2020.10.24; renginio vieta – COZY by Siemens arena, Ozo g. 14, Vilnius);
 • „BAch „CHACONNE“ BAlsys“ koncertas – (2020.10.28; renginio vieta – Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius);
 • Leitaitės, O. Kolobovaitės, E. Bavikino koncertas „Muzika sielai“ – (2020.11.04; renginio vieta – Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius);
 • Grupės Vremya I Steklo koncertas – (2020.11.13; renginio vieta – „Compensa“ koncertų salė, Kernavės g. 84, Vilnius);
 • Kolobovaitės, Z. Levickio, A. Globio koncertas „Baltas paukštis“ – (2020.12.09; renginio vieta – Šv. Kotrynos bažnyčia, Vilniaus g. 30, Vilnius).

Kiti, ne ką mažiau jausmingi, suvirpinantys širdis, įtraukiantys koncertai Vilniuje skelbiami mūsų svetainėje – renginiaivilniuje.lt.

Kokio žanro koncertai dažniausiai yra organizuojami sostinėje?

 • Populiariosios muzikos koncertai;
 • Elektroninės muzikos koncertai;
 • Soliniai koncertai;
 • Akustiniai koncertai;
 • Simfoniniai koncertai.

Kaip tinkamai elgtis būnant simfoniniame koncerte?

 • Maksimalios emocijos – minimaliai judesio – klausantis simfoninio koncerto nereikia sėdėti sustingus kaip statulai. Tačiau dauguma klasikinių koncertų visame pasaulyje yra orientuoti į vidines klausytojų emocijas ir išgyvenimus, nereiškiamus judesiu – juk galima išgyventi gilius jausmus ir kartu sėdėti tyliai ir ramiai. 
 • Ploti ar neploti? – Paprastai vienas iš klausytojų rūpesčių ir trukdžių ramiai mėgautis muzika per simfoninį koncertą yra baimė ploti ne toje vietoje. Tuo nereikėtų stebėtis – klasikos atlikėjai ne visada aiškiai parodo, ko jie tikisi iš publikos. Tad, reikia palaukti kūrinio pabaigos ir reikšti padėką atlikėjams garsiais plojimais.
 • Mobiliųjų įrenginių garso išjungimas – gerbiant atlikėjus ir kitus koncerto klausytojus, visada išjunkite mobiliojo telefono garsą ir vibraciją dar prieš šį renginį.

Apibendrinant, galima teigti, jog geriausi koncertai Vilniuje visada paliečia kiekvieno žmogaus širdį. Jums belieka tik užsukti į mūsų internetinę svetainę – renginiaivilniuje.lt ir pasirinkti savo mylimo atlikėjo koncertą. Klausykitės savo dievaičių nepamiršdami galiojančių saugumo reikalavimų dėl šalyje esančios ekstremalios situacijos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Pasaulio kino vakarai su Audriumi Stoniu Čiurlionio namuose Vilniuje

M. K. Čiurlionio namuose Vilniuje (Savičiaus g. 11) rugsėjo 30 d., ketvirtadienį, 19 val.  pradedamas naujas susitikimų ciklas, kviesiantis kino mylėtojus į pasaulio kino vakarus su režisieriumi Audriumi Stoniu. Pirmojo vakaro seanse du nepaprastai stiprūs filmai „Laikas eina per miestą“ (rež. A. Grikevičius, 1966) ir „Tishe“ (rež. V. Kosakovskis 2003). „Kinas—gyvas organizmas, gimstantis šviesos srautui […]

Klausimas, kylantis sostinės svečiams – ką veikti Vilniuje?

Retas Vilniaus miesto svečias nusprendžia aplankyti miestą vien tik dėl noro pamatyti Katedrą, pasivaikščioti palei Nerį, aplankyti Vingio parką ar garsųjį „Akropolį“. Aišku, yra dalis žmonių, kurių tikslas būtent šie išvardinti objektai. Bet didžiausias Lietuvos miestas garsėja ne tik įspūdingu senamiesčiu ar galimybe jį pamatyti iš paukščio skrydžio skrendant oro balionu, bet ir dideliu pasirinkimu […]