Kaip išsirinkti plyteles virtuvei?

Keletą metų populiariausios virtuvei plytelės grindims- medžio imitacijos plytelės. Tai puikus sprendimas, kuriantiems bendrą virtuvės su valgomuoju erdvę. Medžio imitacijos plytelės pasžymi lengva priežiūra, patvarumu ir panašumu į natūralų medį. Šiandieninis plytelių pasirinkimas leidžia jas lengvai pritaikyti skirtingose namo erdvėse. Šias plyteles praktiškiausia kloti vonioje, virtuvėje, tačiau lygiai tai pat puikiai randa vietą ir svetainėje, koridoriuje ar valgomajame. Medžio imitacijos plytelės netgi sunku atskirti nuo tikrų medinių lentelių, akmens ar marmuro plyteles- nuo tikro marmuro. Tokiomis plytelėmis klotos grindys atrodo šiuolaikiškai, gražiai, be to, tampa labai praktiškos ir lengvai prižiūrimos.

Pagrindinės plytelių derinimo taisyklės ir tendencijos

Šiuo metu vyrauja santūresnio, neperkrauto spalvomis ar detalėmis stiliaus plytelės. Populiarūs grafiniai, tiesių linijų raštai, kurie gali būti sudėliuojami iš smulkesnių plytelių. Dažniau renkamasi santūrias spalvas- juodą, baltą, pilką ir įvairius jų atspalvius. Jau kurį laiką populiariausios akmens masės plytelės- jos patrauklios dėl to, kad suteikia erdvėms prabangos bei ilgaamžiškumo, taip pat yra nesunkiai priderinamos skirtingose interjeruose.

Virtuvėje ir vonioje, svarbu paviršius bei siūlių plotis

Virtuvėje patariama rinktis didesnio formato rektifikuotas plyteles. Šioje zonoje reikalingas praktiškas pasirinkimas, todėl būtina atsižvelgti į siūles- dažniausiai purvas, užtiškę riebalai ar maisto likučiai kaupiasi būtent čia. Rektifikuotos plytelės viena tarp kitos klijuojamos su minimaliu tarpeliu, todėl jos žymiai lengviau prižiūrimos.

Blizgios poliruotos plytelės

Blizgios poliruotos plytelės vizualiai didina erdvę, greta to- ant jų paviršiaus mažiau matosi vandens lašai, lengvai valosi kalkių nuosėdos. Dažniausiai mažoje patalpoje pasirenkamos šviesių spalvų plytelės, tačiau drąsiai galima rinktis ir tamsesnes- jos suteiks patalpai jaukumą, o erdvę vizualiai praplėsti bus galima ir veidrodžių pagalba. Poliruotų plytelių nerekomenduojama didelio pravaikštumo zonose, patalpų įėjimuose iš kart iš lauko. Šis paviršius reikalauja daugiau priežiūros, specialių valiklių, kilimėlių.  Dėl šilumos laidumo pats tinkamiausias šildomų grindų dangos pasirinkimas yra būtent keramikinės arba akmens masės plytelės. Jos greitai įšyla ir gerai laiko šilumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Kokios valgomojo kėdės bus ne tik stilingos, bet ir patogios?

Kuriant ar atnaujinant valgomojo zoną, labai svarbu rinktis ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei funkcionalius baldus. Valgomojo kėdės taip pat turi būti ne tik gražios, bet ir patogios bei ilgaamžės. Visgi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus šiai zonai ir kaip juos išdėstyti bei suderinti tarpusavyje? Valgomojo kėdžių pasirinkimas yra labai platus. Visgi, […]