Kaip išsirinkti plyteles virtuvei?

Keletą metų populiariausios virtuvei plytelės grindims- medžio imitacijos plytelės. Tai puikus sprendimas, kuriantiems bendrą virtuvės su valgomuoju erdvę. Medžio imitacijos plytelės pasžymi lengva priežiūra, patvarumu ir panašumu į natūralų medį. Šiandieninis plytelių pasirinkimas leidžia jas lengvai pritaikyti skirtingose namo erdvėse. Šias plyteles praktiškiausia kloti vonioje, virtuvėje, tačiau lygiai tai pat puikiai randa vietą ir svetainėje, koridoriuje ar valgomajame. Medžio imitacijos plytelės netgi sunku atskirti nuo tikrų medinių lentelių, akmens ar marmuro plyteles- nuo tikro marmuro. Tokiomis plytelėmis klotos grindys atrodo šiuolaikiškai, gražiai, be to, tampa labai praktiškos ir lengvai prižiūrimos.

Pagrindinės plytelių derinimo taisyklės ir tendencijos

Šiuo metu vyrauja santūresnio, neperkrauto spalvomis ar detalėmis stiliaus plytelės. Populiarūs grafiniai, tiesių linijų raštai, kurie gali būti sudėliuojami iš smulkesnių plytelių. Dažniau renkamasi santūrias spalvas- juodą, baltą, pilką ir įvairius jų atspalvius. Jau kurį laiką populiariausios akmens masės plytelės- jos patrauklios dėl to, kad suteikia erdvėms prabangos bei ilgaamžiškumo, taip pat yra nesunkiai priderinamos skirtingose interjeruose.

Virtuvėje ir vonioje, svarbu paviršius bei siūlių plotis

Virtuvėje patariama rinktis didesnio formato rektifikuotas plyteles. Šioje zonoje reikalingas praktiškas pasirinkimas, todėl būtina atsižvelgti į siūles- dažniausiai purvas, užtiškę riebalai ar maisto likučiai kaupiasi būtent čia. Rektifikuotos plytelės viena tarp kitos klijuojamos su minimaliu tarpeliu, todėl jos žymiai lengviau prižiūrimos.

Blizgios poliruotos plytelės

Blizgios poliruotos plytelės vizualiai didina erdvę, greta to- ant jų paviršiaus mažiau matosi vandens lašai, lengvai valosi kalkių nuosėdos. Dažniausiai mažoje patalpoje pasirenkamos šviesių spalvų plytelės, tačiau drąsiai galima rinktis ir tamsesnes- jos suteiks patalpai jaukumą, o erdvę vizualiai praplėsti bus galima ir veidrodžių pagalba. Poliruotų plytelių nerekomenduojama didelio pravaikštumo zonose, patalpų įėjimuose iš kart iš lauko. Šis paviršius reikalauja daugiau priežiūros, specialių valiklių, kilimėlių.  Dėl šilumos laidumo pats tinkamiausias šildomų grindų dangos pasirinkimas yra būtent keramikinės arba akmens masės plytelės. Jos greitai įšyla ir gerai laiko šilumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Nuotekų valymo įrenginių priežiūra

Efektyvi nuotekų valymo sistema ne tik užtikrina švarią aplinką, bet ir padeda išvengti sveikatai bei aplinkai potencialiai žalingo  poveikio. Šiame straipsnyje aptarsime svarbiausius nuotekų valymo įrenginių priežiūros aspektus, siekiant išlaikyti jų efektyvumą ir ilgaamžiškumą. 1. Regularios valymo procedūros Nuotekų valymo įrenginių valymas turi būti atliekamas reguliariai. Įvairios dalelės ir nuosėdos gali trukdyti įrenginio veikimui bei […]

Gėlių stovai kiekvienuose namuose kuria ypatingą aplinką

Tikriausiai nėra namų, kuriuose nebūtų vienokio ar kitokio augalo. Kiekvienas žaliuojantis arba žydintis augalas namams suteikia ne tik jaukumo, bet ir gyvybės jausmą, taip pat pripildo teigiamos energijos bei deguonies. Kuo naudingi augalai namuose? Gera žinoti apie tai, kas teikia naudą ne tik estetiniui grožiui, bet ir mūsų sveikatai. Būtent tokias funkcijas ir atlieka augalai, […]