Ar pandemijos akivaizdoje vis dar aktuali biurų nuoma Vilniuje?

biuro patalpos

Visame pasaulyje nuvilnijus pandemijai ir vis daugiau įmonių ėmus organizuoti kasdienius darbo procesus nuotoliniu būdu, darbdaviai vis dažniau užduoda nerimą keliantį  klausimą – ar biurų nuoma Vilniuje vis dar aktuali šiais nenuspėjamais bei neprognozuojamais laikais? Kalbintų specialistų teigimu, nereikėtų šių nuogąstavimų vertinti labai rimtai. Pasak jų, nors nuomos poreikis šiuo laikotarpiu iš tikrųjų yra sumažėjęs, ilguoju laikotarpiu biurai tikrai nepraras savo reikšmės ir svarbos darbo organizavimo procese. Tiems, kas tuo abejoja, pateikiame keletą darbo biure privalumų.

Geresnė galimybė valdyti savo laiką

Dirbant iš namų darbo valandos dažniausiai persipina su mūsų laisvalaikiu, o tai kenkia ne tik darbo efektyvumui, bet ir mūsų sveikatai. Disciplinos trūkumas apsunkina darbo procesus bei mažina mūsų efektyvumą – sumaišę darbo ir poilsio laiką tampame irzlūs, greitai pavargstame, negalime susikaupti ir sėkmingai atlikti mums paskirtų užduočių. Tuo tarpu dirbdami biure greitai priprantame prie nustatytų darbo valandų ir tai padeda tapti efektyvesniems. Žinodami, kad turime tik tam tikrą skaičių valandų, per kurias galime atlikti darbus, juos atliekame kur kas sparčiau, o pasibaigus darbo valandoms galime leisti sau iš karto atsipalaiduoti.

Ryšių kūrimas ir palaikymas

Dar viena priežastis, kodėl biurų nuoma Vilniuje neturėtų greitu metu tapti mažiau populiari yra tai, kad tik darbas biure ir būvimas tarp žmonių gali padėti išlaikyti glaudžius ryšius tarp kolegų. Žmogus yra sociali būtybė. Norint pasiekti geriausius rezultatus, be to, užtikrinti geriausia galimą savijautą žmogui būtinas bendravimas. Darbas biure užtikrina, kad žmogus gaus reikiamo bendravimo, o turėdamas glaudžius ryšius su kolegomis galės kur kas efektyviau atlikti savo darbą.

Efektyvesnė komunikacija ir informacijos perdavimas

Nors šiais laikais turime galybę informacijos perdavimo priemonių, vis dėlto efektyviausias informacijos perdavimas vyksta žodžiu. Žinoma, plačiai paskleisti žinutę žodžiu yra gana sunku. Tokiais atvejais gelbsti el. laiškai, socialiniai tinklai ir panašiai. Tačiau nesupratus gautos informacijos ir dirbant biure visuomet galima ją patikslinti su informacijos siuntėju vos per kelias minutes, gyvo pokalbio metu. Gyvas pokalbis užtikrina greitą ir efektyvų informacijos perdavimą ir yra laikomas viena iš kelių priežasčių, kodėl biurų nuoma Vilniuje dar ilgai išliks aktuali.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Kokios valgomojo kėdės bus ne tik stilingos, bet ir patogios?

Kuriant ar atnaujinant valgomojo zoną, labai svarbu rinktis ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei funkcionalius baldus. Valgomojo kėdės taip pat turi būti ne tik gražios, bet ir patogios bei ilgaamžės. Visgi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus šiai zonai ir kaip juos išdėstyti bei suderinti tarpusavyje? Valgomojo kėdžių pasirinkimas yra labai platus. Visgi, […]