Ar pandemijos akivaizdoje vis dar aktuali biurų nuoma Vilniuje?

biuro patalpos

Visame pasaulyje nuvilnijus pandemijai ir vis daugiau įmonių ėmus organizuoti kasdienius darbo procesus nuotoliniu būdu, darbdaviai vis dažniau užduoda nerimą keliantį  klausimą – ar biurų nuoma Vilniuje vis dar aktuali šiais nenuspėjamais bei neprognozuojamais laikais? Kalbintų specialistų teigimu, nereikėtų šių nuogąstavimų vertinti labai rimtai. Pasak jų, nors nuomos poreikis šiuo laikotarpiu iš tikrųjų yra sumažėjęs, ilguoju laikotarpiu biurai tikrai nepraras savo reikšmės ir svarbos darbo organizavimo procese. Tiems, kas tuo abejoja, pateikiame keletą darbo biure privalumų.

Geresnė galimybė valdyti savo laiką

Dirbant iš namų darbo valandos dažniausiai persipina su mūsų laisvalaikiu, o tai kenkia ne tik darbo efektyvumui, bet ir mūsų sveikatai. Disciplinos trūkumas apsunkina darbo procesus bei mažina mūsų efektyvumą – sumaišę darbo ir poilsio laiką tampame irzlūs, greitai pavargstame, negalime susikaupti ir sėkmingai atlikti mums paskirtų užduočių. Tuo tarpu dirbdami biure greitai priprantame prie nustatytų darbo valandų ir tai padeda tapti efektyvesniems. Žinodami, kad turime tik tam tikrą skaičių valandų, per kurias galime atlikti darbus, juos atliekame kur kas sparčiau, o pasibaigus darbo valandoms galime leisti sau iš karto atsipalaiduoti.

Ryšių kūrimas ir palaikymas

Dar viena priežastis, kodėl biurų nuoma Vilniuje neturėtų greitu metu tapti mažiau populiari yra tai, kad tik darbas biure ir būvimas tarp žmonių gali padėti išlaikyti glaudžius ryšius tarp kolegų. Žmogus yra sociali būtybė. Norint pasiekti geriausius rezultatus, be to, užtikrinti geriausia galimą savijautą žmogui būtinas bendravimas. Darbas biure užtikrina, kad žmogus gaus reikiamo bendravimo, o turėdamas glaudžius ryšius su kolegomis galės kur kas efektyviau atlikti savo darbą.

Efektyvesnė komunikacija ir informacijos perdavimas

Nors šiais laikais turime galybę informacijos perdavimo priemonių, vis dėlto efektyviausias informacijos perdavimas vyksta žodžiu. Žinoma, plačiai paskleisti žinutę žodžiu yra gana sunku. Tokiais atvejais gelbsti el. laiškai, socialiniai tinklai ir panašiai. Tačiau nesupratus gautos informacijos ir dirbant biure visuomet galima ją patikslinti su informacijos siuntėju vos per kelias minutes, gyvo pokalbio metu. Gyvas pokalbis užtikrina greitą ir efektyvų informacijos perdavimą ir yra laikomas viena iš kelių priežasčių, kodėl biurų nuoma Vilniuje dar ilgai išliks aktuali.

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Oro kondicionieriai: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Oro kondicionieriai yra neatskiriama gyvenamojo ar komercinio pastato dalis, kuri padeda palaikyti optimalią temperatūrą ir oro kokybę. Renkantis tinkamą oro kondicionierių svarbu žinoti kelis patarimus, kurie padės jums pasirinkti tinkamiausią variantą pagal poreikius, biudžetą ir patalpą. Oro kondicionierių tipai: kokie yra populiariausi? Yra ne vienas oro kondicionierių tipas, dėl to renkantis tinkamiausią Jums, gali būti […]

Nauji butai Vilniuje prie Vingio parko: ar jie verti dėmesio? 

Vilnius, Lietuvos sostinė, tampa vis daugiau žmonių pritraukiančia vieta, o nauji butai prie Vingio parko skatina juos įsigyti ne tik dėl puikios vietos, bet ir dėl modernių statybinių sprendimų. Ši šiuolaikinė gyvenamoji zona suteikia unikalią galimybę žmonėms, ieškantiems komfortiško ir stilingo gyvenamojo būsto, tačiau norintiems būti šalia gamtos ir miesto širdies. Kodėl verta pasidomėti naujais […]