Kaip išsinuomoti automobilį oro uoste?

Daugeliui nuolat užsienyje gyvenančių žmonių atvykimas į Lietuvą yra puiki proga aplankyti šeimą ir susitikti su draugais iš įvairių šalies vietų. Geriausias būdas greitai ir patogiai keliauti, o svarbiausia, nepriklausomai nuo kitų, yra automobilio nuoma. Modernių automobilių nuomos kompanijos, pavyzdžiui, https://autorentalis.lt/lt/oro-uostai siūlo kiekvieno lūkesčius bei pageidavimus atitinkančias transporto priemones. Aptarkime, kokių veiksmų reikėtų imtis norint greitai ir efektyviai išsinuomoti automobilį oro uoste.

Automobilio pasirinkimas pagal individualius poreikius

Pasirinkus nuomos įmonę, laikas apsispręsti, kuris automobilis bus nuomojamas atostogų metu. Kompaktiškas miesto automobilis bus geriausias pasirinkimas patogiai kelionei dviems žmonėms, o didelė, dinamiška ir saugi transporto priemonė – visos šeimos išvykai.

Atvykimo datos ir laiko patvirtinimas

Išvykimo data ir laikas gali keistis, pavyzdžiui, dėl oro sąlygų. Svarbu pranešti nuomos įmonei, jei mūsų lėktuvas vėluoja, skrydis atidedamas arba atšaukiamas. Atminkite, kad nuomos darbuotojai rezervuoja mums automobilį ir yra mūsų dispozicijoje 24 valandas per parą, tai yra šios pramonės šakos standartas. Visą informaciją ir reikalingus telefono numerius, galima rasti nuomos punkto internetinėje svetainėje.

Formalumai vietoje

Atvykus į oro uostą ir pasiėmus bagažą, galima keliauti į nuomos punktą. Jei mes nežinome, kur jis yra, informacijos darbuotojai mums suteiks visą reikiamą informaciją. Išsinuomojant automobilį reikia neskubėti ir sutelkti dėmesį į visų formalumų atlikimą. Šiuo atveju reikės vairuotojo pažymėjimo, asmens tapatybės kortelės su nuotrauka (asmens tapatybės kortelė arba pasas) ir kredito kortelės. Šiame etape taip pat prisiminkime, kad automobilį nuomojantis asmuo turi turėti vairuotojo pažymėjimą ne mažiau kaip 2 metus.

Prieš keliaudami patikrinkite automobilio būklę

Visiškai natūralu, kad norime kuo greičiau pasiimti raktus ir pradėti savo kelionę. Tačiau prieš išvykdami iš automobilių stovėjimo aikštelės turėtume nepamiršti atlikti trumpos vizualinės transporto priemonės apžiūros ir patikrinti jos techninę būklę. Nuomos darbuotojai deda visas pastangas, kad parkas atitiktų aukščiausius standartus, tačiau verta atsižvelgti į tai, kad kažkas anksčiau yra keliavęs su mūsų nuomojama transporto priemone. Todėl, jei kas, mūsų nuomone, kelia abejonių, geriausia paprašyti nuomos darbuotojo patikrinti automobilį, o paskutinė išeitis – pakeisti modelį į kitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Cummins variklių atsarginės dalys

Cummins yra vienas geriausių žinomų prekinių ženklų transporto pasaulyje. Jis žinomas ne tik dėl aukštos kokybės gaminių, bet ir prieinamų kainų. O būtent tai daugeliui aktualu. Jeigu nežinote, ar šis gamintojas gali pasiūlyti aukštos kokybės gaminius, tuomet turėtumėte pasidomėti atsiliepimais internete. Jie įtikins, jog verta pasikliauti būtent juo. Cummins variklių atsarginės dalys yra ne tik patikimos, bet […]

Automobilio nuoma – kaip pasirinkti tinkamiausią bendrovę

Jūsų lėktuvas nusileis Vilniaus oro uoste? Planuojate kuriam laikui sugrįžti į Lietuvą, kur jūsų laukia giminės ir draugai? Jau senokai nesilankėte savo gimtajame krašte, nes jau ne vienerius metus gyvenate užsienyje? Tokiu atveju akivaizdu, kad jums reikės pasirūpinti ir transporto priemone, kuri padėtų po Lietuvą keliauti labai sklandžiai, patogiai ir maloniai. Ir net jei iki […]