Kaip išsinuomoti automobilį oro uoste?

Daugeliui nuolat užsienyje gyvenančių žmonių atvykimas į Lietuvą yra puiki proga aplankyti šeimą ir susitikti su draugais iš įvairių šalies vietų. Geriausias būdas greitai ir patogiai keliauti, o svarbiausia, nepriklausomai nuo kitų, yra automobilio nuoma. Modernių automobilių nuomos kompanijos, pavyzdžiui, https://autorentalis.lt/lt/oro-uostai siūlo kiekvieno lūkesčius bei pageidavimus atitinkančias transporto priemones. Aptarkime, kokių veiksmų reikėtų imtis norint greitai ir efektyviai išsinuomoti automobilį oro uoste.

Automobilio pasirinkimas pagal individualius poreikius

Pasirinkus nuomos įmonę, laikas apsispręsti, kuris automobilis bus nuomojamas atostogų metu. Kompaktiškas miesto automobilis bus geriausias pasirinkimas patogiai kelionei dviems žmonėms, o didelė, dinamiška ir saugi transporto priemonė – visos šeimos išvykai.

Atvykimo datos ir laiko patvirtinimas

Išvykimo data ir laikas gali keistis, pavyzdžiui, dėl oro sąlygų. Svarbu pranešti nuomos įmonei, jei mūsų lėktuvas vėluoja, skrydis atidedamas arba atšaukiamas. Atminkite, kad nuomos darbuotojai rezervuoja mums automobilį ir yra mūsų dispozicijoje 24 valandas per parą, tai yra šios pramonės šakos standartas. Visą informaciją ir reikalingus telefono numerius, galima rasti nuomos punkto internetinėje svetainėje.

Formalumai vietoje

Atvykus į oro uostą ir pasiėmus bagažą, galima keliauti į nuomos punktą. Jei mes nežinome, kur jis yra, informacijos darbuotojai mums suteiks visą reikiamą informaciją. Išsinuomojant automobilį reikia neskubėti ir sutelkti dėmesį į visų formalumų atlikimą. Šiuo atveju reikės vairuotojo pažymėjimo, asmens tapatybės kortelės su nuotrauka (asmens tapatybės kortelė arba pasas) ir kredito kortelės. Šiame etape taip pat prisiminkime, kad automobilį nuomojantis asmuo turi turėti vairuotojo pažymėjimą ne mažiau kaip 2 metus.

Prieš keliaudami patikrinkite automobilio būklę

Visiškai natūralu, kad norime kuo greičiau pasiimti raktus ir pradėti savo kelionę. Tačiau prieš išvykdami iš automobilių stovėjimo aikštelės turėtume nepamiršti atlikti trumpos vizualinės transporto priemonės apžiūros ir patikrinti jos techninę būklę. Nuomos darbuotojai deda visas pastangas, kad parkas atitiktų aukščiausius standartus, tačiau verta atsižvelgti į tai, kad kažkas anksčiau yra keliavęs su mūsų nuomojama transporto priemone. Todėl, jei kas, mūsų nuomone, kelia abejonių, geriausia paprašyti nuomos darbuotojo patikrinti automobilį, o paskutinė išeitis – pakeisti modelį į kitą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Automobilio veiklos nuoma: lankstus ir patogus sprendimas verslui ir privatiems asmenims

Automobilių nuoma gali būti puikus sprendimas privatiems asmenims, kuriems reikalingas automobilis asmeniniam naudojimui. Automobilio nuoma turi daug privalumų, įskaitant  lankstumą: išsinuomoję automobilį asmenys gali naudotis transporto priemone be ilgalaikio įsipareigojimo pirkti ar išsinuomoti automobilį. Tai ypač naudinga tiems, kuriems automobilio gali prireikti tik retkarčiais arba trumpam laikui. Ekonomiška: automobilio nuoma gali būti ekonomiškesnė išeitis nei […]

Kai krovinių pervežimas tampa būtinas

Krovinių pervežimas Kaune vaidina svarbų vaidmenį įvairiose pramonės šakose, užtikrindamas patikimą ir veiksmingą prekių gabenimą iš vienos vietos į kitą. Yra specifinių situacijų, kai krovinių pervežimo paslaugos tampa būtinos ir siūlo įvairius poreikius atitinkančius sprendimus. ·         Verslo perkėlimas: Kai verslas persikelia į naujas patalpas arba plečia savo veiklą, efektyvus krovinių gabenimas tampa labai svarbus. Norint […]