Ką verta žinoti apie rekuperacinės sistemos montavimo darbus?

Vis dar svarstote ar verta montuoti vėdinimo sistemą pačiam ar patikėti šį darbą specialistams? Siūlome atkreipti dėmesį  į tai ką vertą žinoti, montuojant vėdinimo sistemą ir gal tai padės atsakyti į šį klausimą.

Vienas paprastesnių montavimo darbų – mini rekuperatoriaus įrengimas. Šis sprendimas yra ypač populiarus tarp gyvenančių butuose, nes juose neįmanoma įrengti centralizuotos sistemos, ir tenka rūpintis oro vėdinimu ir šildymu, tokių įrenginių pagalba.

Įrenginėjant rekuperatorių, svarbu teisingai pasirinkti vietą, nes nuo jos priklausys ar rekuperatorius gerai atliks savo funkciją. Je gyvenate pirmame aukšte, tai neverta dėti įrenginio labai žemai, ir dėl to, kad niekam nekiltų pagundos jį „pareguliuoti“ iš lauko, ypač žiemą, kai gali iškristi gausus sniegas. Tinkamiausia vieta – netoli lango ar bent  30 cm nuo lubų.

Sudėtingiausias procesas – gręžimas, nes kaip ir didžiajai daugumai vėdinimo sistemų, rekuperatoriui reikia imti orą iš lauko, ir grąžinti ten „panaudotą“ orą iš namų. Langas, šiuo atveju, reikalingas tam, kad iš jo galima būtų pasiekti rekuperatorių iš lauko pusės, kad  tvirtinant išorinį dangtelį (groteles) nereikėtų kviesti aukštalipius arba keltuvą. Dažniausiai, gręžimo darbus atliekantys darbuotojai naudojasi specializuotais įrankiais, kurių pagalba išgręžta skylė bus reikiamo skersmens, tiesi ir būti visiškai pritaikyta jūsų pasirinktam rekuperatoriui. Jums nereikia bijoti, kad po tokių darbų teks kelias dienas kvėpuoti dulkėmis, nes jos yra iš karto susiurbiamos ir kambarys lieka toks švarus, kaip ir prieš darbus.

Į pragręžtą skyle įstatomas rekuperatoriaus korpusas, tarpai užpildomi izoliuojančiomis medžiagomis, iš vidaus uždedamas vidaus dangtis ir pajungiamas prie elektros. Štai toks procesas, jei visgi norėtumėte, kad ji atliktų patyrę meistrai, tai kreipkitės į profesionalius montuotojus.

Susiję straipsniai:

Medžiaginiai baldai iš parduotuvės Baldaiska

Baldaiska.lt medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus pasirinkimas tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose. Nuo dizaino universalumo iki patogumo ir ilgaamžiškumo – medžiaginiai apmušalai suteikia šilumą ir stilių bet kuriai patalpai. Štai keletas medžiaginių baldų privalumų: Taigi, medžiaginiai baldai turi daugybę privalumų, dėl kurių jie yra populiarus namų savininkų ir dizainerių pasirinkimas. […]

Kokios valgomojo kėdės bus ne tik stilingos, bet ir patogios?

Kuriant ar atnaujinant valgomojo zoną, labai svarbu rinktis ne tik gražius, bet ir kokybiškus bei funkcionalius baldus. Valgomojo kėdės taip pat turi būti ne tik gražios, bet ir patogios bei ilgaamžės. Visgi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį, renkantis baldus šiai zonai ir kaip juos išdėstyti bei suderinti tarpusavyje? Valgomojo kėdžių pasirinkimas yra labai platus. Visgi, […]