Ką svarbu žinoti apie vartų automatiką?

Vartų automatika leidžia rankiniams vartams, kuriuos reikia atidaryti ir uždaryti, vietoj to veikti automatiškai. Tai reiškia, kad norint uždaryti vartus, nereikės išeiti iš namų arba išlipti iš automobilio. Yra daugybė vartų automatikos ir įėjimo kontrolės rinkinių, skirtingų sistemų ir komponentų, kuriuos siūlo įvairūs gamintojai. Tad kokie yra vartų automatikos tipai ir ką apie juos reikia žinoti?

Prieš pasirenkant vartų automatiką, derėtų nuspręsti, kokio tipo vartų norima: varstomų ar stumdomų. Varstomi vartai atsidaro taip pat, kaip ir durys namuose. Jie yra suderinami su dviem vartų sistemos operatoriais ir veikia stūmoklio principu, kad lengvai atidarytų ir uždarytų vartus. Stumdomi vartai turi ratukus, o apačioje šių vartų dažniausiai yra grandinė, pritvirtinta prie operatoriaus, kuris ją traukia, norint atidaryti ar uždaryti vartus.

Dažnesnis pasirinkimas yra varstomi automatiniai vartai. Varstomų automatinių vartų operatorius yra prijungtas prie vartų atidarymo rankos, kuri priverčia vartus pasisukti reikiama kryptim. Šios sistemos smegenys yra valdymo dėžutė, priimanti signalus ir duodanti impulsus, jog operatoriai tinkamai veiktų.

Vieni iš pagrindinių varstomų vartų privalumų yra tai, jog į vartų automatiką gali būti instaliuojamos apsaugos sistemos, padėsiančios apsaugoti turtą ir užtikrinančios saugumą. Automatiniai vartai yra atidaromi nuotoliniu būdu, o apsauginė sistema, neleidžia jiems užsidaryti, jei yra kliūtis.

Norint turėti gerai veikiančius kiemo vartus reikėtų pasirinkti patikimą ir nuolat tobulėjantį gamintoją. Labai populiari kokybiška ir vis dažniau naudojama KING GATES varstomų kiemų automatika yra pagaminta iš kokybiškų ir ilgaamžiškų medžiagų ir suprojektuota taip, kad įvairus orų pokyčius ir sąlygas. Taip pat vartų automatikos mechanizmų galima rasti įvairių dizainų, todėl juos lengva priderinti prie bet kokių kiemo vartų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Oro kondicionieriai: į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis?

Oro kondicionieriai yra neatskiriama gyvenamojo ar komercinio pastato dalis, kuri padeda palaikyti optimalią temperatūrą ir oro kokybę. Renkantis tinkamą oro kondicionierių svarbu žinoti kelis patarimus, kurie padės jums pasirinkti tinkamiausią variantą pagal poreikius, biudžetą ir patalpą. Oro kondicionierių tipai: kokie yra populiariausi? Yra ne vienas oro kondicionierių tipas, dėl to renkantis tinkamiausią Jums, gali būti […]

Nauji butai Vilniuje prie Vingio parko: ar jie verti dėmesio? 

Vilnius, Lietuvos sostinė, tampa vis daugiau žmonių pritraukiančia vieta, o nauji butai prie Vingio parko skatina juos įsigyti ne tik dėl puikios vietos, bet ir dėl modernių statybinių sprendimų. Ši šiuolaikinė gyvenamoji zona suteikia unikalią galimybę žmonėms, ieškantiems komfortiško ir stilingo gyvenamojo būsto, tačiau norintiems būti šalia gamtos ir miesto širdies. Kodėl verta pasidomėti naujais […]