Ką reikia žinoti apie vakuumines pompas?

Oro tarpų šiltinimas ir šilumos izoliacijos gerinimas yra vienas populiariausių ir šiomis dienomis dažniausiai atliekamų darbų. Visgi neretai prieš atliekant šildymo darbus ir siekiant efektyviai užpildyti visus oro tarpus, pirmiausia reikia juos tinkamai išvalyti bei sutvarkyti. Tam geriausiai pasitarnauja vakuuminė pompa, apie kurią papasakosime plačiau.

Pirmiausia svarbu žinoti, kad vakuuminė pompa yra skirta profesionaliam naudojimui ir reikalingiausia yra profesionaliai dirbantiems specialistams bei didesniems statybų sektoriaus rangovams, siekiant efektyvaus, greito bei kokybiško darbo atlikimo.

Vakuuminių pompų (siurblių) paskirtis – greitai ir saugiai pašalinti visas statybines šiukšles. Tai gali būti tiek senos izoliacijos ar plytų likučių, nutrupėjimų pašalinimas, tiek šiukšlių ištraukimas iš grindų pertvarų, sienų ertmių ar kitų įvairių plyšių. Tokią įrangą profesionalūs darbininkai puikiai panaudoja ir šiukšlių valymui po gaisrų ar vandens apliejimų.

Vakuuminė pompa turi ne vieną pliusą. Pirmiausia, toks kokybiškas aparatas leidžia pakartotiniam naudojimui skirtas ir tinkamas medžiagas tiesiogiai tiekti į šiltinimo izoliacijos įrangą, o jau nebetinkamas naudoti ir antram gyvenimui nebe prikeliamas atliekas – į maišą ar konteinerį. Tai padeda sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko.

Vakuuminių siurblių būna pačių įvairiausių specifikacijų. Dažniausiai jie sveria apie 120 kilogramų, taigi aparatas tikrai nėra iš lengvųjų, tačiau reikia pabrėžti, kad jie turi ratukus todėl yra patogūs transportuoti į bet kokią jums reikalingą vietą. Vakuuminė pompa gali būti ir skirtingo galingumo bei kokybės variklių. Dabar naujausias technologijas atitinkančių aparatų varikliai yra vėsinami oru, turi 12 voltų elektrinį starterį su akumuliatoriumi. Ypač nauji vakuuminiai siurbliai turi ir variklio alyvos pavojaus signalą. Dažniausiai vakuuminių pompų darbo zona siekia iki 120 metrų.

Kadangi, kaip minėjome, toks aparatas yra skirtas tik profesionaliam naudojimui, ir jį patį turėtumėte įsigyti iš profesionalių ir kokybės standartus atitinkančių tiekėjų. Dabar dauguma tokios technikos yra gaminama Danijoje – ji atitinka aukščiausius kokybės ir saugumo reikalavimus, todėl liksite patenkinti savo pasirinkimu, nors tai bus ir nepigi investicija. Vis dėlto svarbu nepamiršti, kad kaina atitiks kokybę. O ir perkant iš specializuotų tiekėjų, jums bus pasiūlytas geriausias ir optimaliausias variantas. Nereiktų pamiršti ir kitų prietaisų, naudojamų apšiltinimo procesuose. Vienas jų – pramoninis siurblys, skirtas susiurbti apšiltinimo metu iškritusiems ekovatos likučiams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Šviestuvų išpardavimas internetu

Norint įsigyti naujus lubinius šviestuvus savo būstui, kiekvienas turime keletą galimybių. Visų pirma galime keliauti į fizines parduotuves, o visų antra – pasirinkti el. parduotuves. Šiomis dienomis nereikia nė sakyti, kuris iš šių pasirinkimų galėtų būti pats patogiausias ir greičiausias. Todėl jei bus pasirinkti lubiniai sviestuvai internetu, turėsite labai puikią progą pasinaudoti dideliais privalumais, kurie […]

Rekuperatoriaus priežiūra ir priežiūros priemonės

Dauguma žmonių menkai išmano ventiliacijos įrengimo pagrindus butuose ar nuosavuose namuose. Daugumai vėdinimas yra tik grotelės ant sienos po lubomis virtuvėje ir vonios kambaryje. Nuo ventiliacijos trūkumo jaučiame nuovargį, galvos skausmą, galime susirgti apsinuodiję kenksmingomis medžiagomis arba nuo ore esančių virusų ir bakterijų. Dažnai nuo drėgmės pertekliaus ant įvairių paviršių išsivysto pelėsiai, todėl oro mainų […]