Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį, o „Raptors” šventė užtikrintą pergalę

Jono Valančiūno Toronto „Raptors“ (40/27) ekipa bando išbristi iš užklupusių nesėkmių liūno Nacionalinės krepšinio asociacijos čempionate. Šiąnakt, Kanados komanda išvykoje susitiko su Indianos „Pacers“ (30/36) klubu ir užtikrintai laimėjo rezultatu 117:98 (29:24, 29:30, 30:27, 29:17). Valančiūno klubas žaidė užtikrintai nuo pat pirmos minutės ir visą laiką buvo priekyje, o ketvirtajame kėlinyje dar labiau pagerino savo žaidimo kokybę ir pabėgo nuo varžovų išsiveždami įtikinamą pergalę. Panašu, kad Toronto treneris ir žaidėjai padarė išvadas ir stipriai pagerino kovą dėl atšokusių kamuolių, kurią laimėjo 51-36. Tai buvo tik trečia pergalė Toronto klubui per pastarąsias 13 NBA rungtynių.
Jonas Valančiūnas ir Dwayne CaseyKaip ir visada, rungtynes starto penkete pradėjo ir J. Valančiūnas. Lietuvis sužaidė 26 minutes, per kurias pasiekė dar vieną dvigubą dublį – pelnė 14 taškų ir atkovojo 12 kamuolių užfiksuodamas gerą taiklumą rungtynių protokole – 7 iš 10 dvitaškių. Taip pat, Uteniškis prametė 1 baudą, varžovus apdovanojo 2 blokais ir 2 kartus prasižengė.

Toronto „Raptors“ vedliu į pergalę tapo Kyle’as Lowry, kuris pasižymėjo trigubu dubliu – 20 tšk., 10 rez. perd., ir 11 atk. kam. 24 taškus pridėjo Louisas Williamsas, 22 taškus – DeMaras DeRozanas.

Indianos Pacers“ gretose išsiskyrė 23 taškus pelnęs George‘as Hillas, 20 taškų surinko Rodney Stuckey, 17 – Roy’us Hibbertas.

Šias rungtynes drauge su 17 tūkstančių sirgalių stebėjo ir dabartinis NBA komisaras Adamas Silveris.