Jaunatviškumo jūsų veidui suteikiančios korekcijos

Akys ir nosis veide labiausiai pastebimi bruožai. Ne veltui apie akis poetiškai atsiliepiama, kaip apie sielos veidrodžius, o iš žmogaus žvilgsnio dažnai sprendžiama apie patį žmogų. Jei akys – tai sielos atspindys, tada nosis greičiausiai bus charakterio formuotoja. Dažnai sakoma, kad vienokia ar kitokia nosies forma suteikia veidui tam tikrą emociją. Be abejo, norėsite, kad Jūsų veidas džiugintų veidrodyje ir nuotraukose, kad žvilgsnis žvilgėtų iš gyvybiškumo, o nosis būtų proporcinga ir dailios formos. Neturint tobulumą atitinkančių veido bruožų gera žinia ta, jog juos galima pakoreguoti.

Akių vokų operacija

Akių vokų operacija dar vadinama blefaroplastika, šiandien yra viena populiariausių estetinių operacijų, trumpa ir nesudėtinga, pooperacinis gijimas greitas. Prireikus, šią operaciją galima atlikti ir kelis kartus.

Kas yra akių vokų operacija, ir kam ji gali būti naudinga? Operacija rekomenduojama, jei Jums nustatytas sumažėjęs regos laukas dėl užkritusių vokų, arba jeigu norite atjauninti išvaizdą, atsikratant ,,pavargusio’’ žvilgsnio.

Viršutiniai vokai operuojami, pašalinant odos perteklių. Operacijos metu pašalinamos ir susidariusios riebalinės išvaržėlės. Dėl rando baimintis nereiktų, nes randas pasislepia viršutinio voko raukšlėje.

Gali būti operuojami ne tik viršutiniai, bet ir apatiniai vokai. Tokia operacija gali būti atliekama dviem būdais: per išorinį pjūvį ties apatinio voko kraštu ir per vidinį pjūvį voko junginėje. Išoriniu pjūviu operuojama nebent tada, kai pacientas turi ryškų odos perteklių. Kai operuojama vidiniu pjūviu – voko viduje – rando nelieka.

Estetinė operacija

Viršutinių vokų pakėlimas – tai estetinė operacija, kuriai pasiryžta daug pacientų. Pašalinus perteklinę odą išvaizda išties pasikeičia. Žvilgsnis tampa jaunatviškesnis, žvalesnis, išraiškingesnis. Sakoma, kad veidas pajaunėja 10 metų.

Pastaruoju metu, su šia operacija dažnai atliekamos ir papildomos procedūros: riebalų persodinimas, audinių užpildymas vadinamaisiais ,,fileriais’’, taip pat antakių pakėlimas, ir kitos procedūros.

Svarbu nepamiršti tai, kad perteklinės odos pašalinimas – blefaroplastika – nepanaikins juodų paakių ar žąsies kojelių akių pakraščiuose, bei kitų amžių išduodančių veido raukšlių.

Nosies korekcija – veido harmonijai

Nosies korekcijos operacijos tikslas, kitaip nei blefaroplastikos estetinė reikšmė, ne tik suteikti veidui harmoningą estetišką išvaizdą, bet ir pašalinti įgimtas arba po traumų įgytas nosies deformacijas.

Nosies korekcija, dar vadinama rinoplastika – operacijos metu koreguoja kremzlinę nosies viršūnę arba kremzlinę ir kaulinę nosies nugarėlės deformaciją, jei reikia – ir nosies ašies iškrypimą.

Dažnai nosies korekcija aktuali ir esant kvėpavimo sutrikimams. Viena dažniausiai pasitaikančių problemų – tai nosies pertvaros iškrypimas, darantis neigiamą poveikį kvėpavimo funkcijai. Tokiu atveju atliekama nosies pertvaros operacija.

Papildomai galima koreguoti ir sušvelninti nosies formą, panaikinti kuprelę, pakoreguoti nosies galiuką. Nosies galiuko korekcija paprastai atliekama derinant estetiką ir funkcionalumą. Nosies galiuko plastinė operacija suteikia nosiai pageidaujamą formą, kartu nepakenkdama nosies funkcijai.

Norėdami sužinoti akių vokų pakėlimo ar nosies korekcijos kainą, ją rasite Grožio Akademijos puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Kokios dvi dietų mados apėmė šių metų internetą?

Taip taip, dietos taip tam kaip ir suknelės būna madingos arba nemadingos. Kiekvienais metais milijonai žmonių internete ieško būdų sulieknėti, o kadangi gyvename influencerių laikais, dažniausiai griebiamės to šiaudo, kurio jau griebėsi ir viešai apie tai paskelbė kokia nors įžymybė. Tad kokios dietos, mitybos stiliai ar gyvenimo būdo gudrybės populiarios dabar ir kas gali padėti […]

Anticeliulinis masažas Vilniuje – galimybė atsikratyti celiulito kiekvienai

Celiulitas yra gan opi problema moterų tarpe – pasaulyje 9 iš 10 moterų kenčia nuo celiulito. Sužinoti, ar turite celiulitą galite labai paprastai: dviem rankomis suimkite šlaunų odą. Jei toje vietoje oda primena apelsino žievelę, vadinasi jums būtinas anticeliulitinis masažas Vilniuje. Džiugu yra tai, jog jei anticeliulitinis masažas Vilniuje derinamas su fizine veikla, sveika ir […]