Ispanai „Radio Esperanza“ koncertuos Vilniuje

Amaika FotoKovo pradžioje Lietuvoje tris koncertus surengs world, reggae, rumba, rock muzikos stilius savo kūryboje jungiančios grupės „Amaika“projektas „Radio Esperanza“. Kovo 5-ąją jie gros Vilniaus Kirtimų kultūros centre, kovo 6-ąjąkoncertuos Šiaulių „Blic“ bare, o kovo 7-ąją – Kauno „Punto Jazz“ palėpėje.

„Amaika“ gimė 2013 m. pavasarį Port del Comte miestelyje ir nuo tada lyg švelnus vėjelis savo muzika ir gera nuotaika stebino Katalonijos, Ispanijos bei Belgijosklausytojus. Per 5 mėnesius surengę daugiau kaip 40 koncertų išleido savo pirmąjį albumą  „Radio Malawo“ ir videoklipą „Un día más“. 2014 m. gruodį grupė išleido antrąjį savo albumą „Pura vida“. Grupės nariai grojęgrupėse „La trupe xingona“, „Dub Esponja“,„Ponent One Sound“, „Estamos en ello“, „Skabra‘s panda“, „Ska-Ske“, nusprendė savo gyvenimą paskirti muzikai ir kiekvieną dieną sunkiai dirbti, kad galėtų publikai pristatyti naujus kūrinius, projektus, dalintis muzika ir skleisti savo pozityvią, gyvą energiją.Šiemetnuoširdžia, paprasta, linksma, visus geografinius barjerus ištrinančia muzika iš Katalonijos provincijosketina prabilti ir Lietuvoje.

Į Lietuvą koncertuoti atvyksta 3 grupės „Amaika“ nariai: Jordi (vokalas, gitara, tikėjimas), Roger (vokalas, trombonas, džiaugsmas), Yordi (vokalas, gitara, trimitas, sampler‘is, pozityvios vibracijos).Šis trio, pasivadinęs „Radio Esperanza“susibūrė norint aktyviai koncertuoti žiemos metu, kai dėl įvairių priežasčių kiti grupės „Amaika“nariai negali viso laiko skirti muzikai. „Radio Esperanza“ groja savo kūrybos dainas, į repertuarą taip pat įtraukdami ir grupės „Amaika“kūrinius. Praeitų metų gruodį trijulė taip pat išleido savo muzikinį videoklipą „No hay amor“.

„Radio Esperanza“ ir „Amaika“:
https://www.youtube.com/watch?v=04vSEyDO1jw

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *