Gausybė įdomių ir naudingų faktų apie „Jaguar“

Kuo yra išskirtiniai „Jaguar“ prekės ženklo automobiliai, kad pastarieji sugeba akimirksniu pritraukti aplinkinių dėmesį ir priversti juos aikčioti iš nuostabos ir susižavėjimo? Kuo „Jaguar“ automobiliai yra tokie ypatingi, kad sugebėjo ne vieną dešimtmetį išlikti vienomis geriausiai vertinamų transporto priemonių? Gamintojų atsidavimas nuostabaus dizaino koncepcijos kūrimui, komforto užtikrinimui, prabangai, ilgaamžiškumui ir patvarumui bei nepriekaištingam važiavimo malonumui – visa tai „Jaguar“ automobilius paverčia vairuotojų mėgstamais ir labai vertinamais.

Tačiau, kai yra kalbama apie šio gamintojo automobilius, anaiptol ne kiekvienas vartotojas gali pateikti įvairių įdomių faktų, kurie atspindėtų „Jaguar“ istoriją, kupiną ypatingų pasiekimų ir atsidavimu kokybei paremto ilgamečio darbo automobilių gamybos srityje.

Taigi, nepaisant to, ar jus domina „Jaguar XF“, „Jaguar XE“, ar „XJ“ modelis, yra daugybė svarbių priežasčių, kodėl verta persėsti už „Jaguar“ automobilio vairo. O tam, kad jūs būtumėte geriau susipažinę su šiuo prekės ženklu pažymėtais automobiliais, pateiksime jums ir keletą įdomių faktų, kurių galbūt dar nebuvote girdėję.

  • Kompanija, kuri galiausiai buvo pavadinta „Jaguar“, savo veiklą pradėjo dar 1922 m. Tuo metu ji buvo vadinama „Swallow Sidecar Company“. Pradžioje ji gamino motociklams skirtas priekabas.
  • „Jaguar“ pavadinimas pirmą kartą pasirodė 1935 m. Juo buvo pavadinti trys modeliai: „SS Jaguar“ ir du sportiniai modeliai – „SS 90“ ir „SS 100“.
  • 1945 m. kompanijos savininkai nusprendė pakeisti pavadinimą į „Jaguar Cars Limited“. „SS“ inicialai, kurie reiškė „Swallow Sidecar“, buvo siejami su naciais Antrojo pasaulinio karo metais. Todėl kompanijos savininkai norėjo išvengti tokių sąsajų.
  • 1948 m. „Jaguar“ kompanija rinkai pristatė įspūdingu dizainu ir didžiule galia bei nepriekaištingu veikimu pasižymintį „XK120“ automobilio modelį, tapusį pirmuoju „XK“ serijos automobiliu.
  • „Jaguar“ kompanijos reklaminis šūkis, kuris pirmą kartą pasirodė XX a. šeštajame dešimtmetyje, daugybę metų buvo – „Grace, Space, Pace“.
  • „Jaguar“ nuo 1990 m. iki 2008 m. priklausė „Ford Motor Company“.
  • „Jaguar“ yra septynis kartus laimėję 24 valandų Le Mano lenktynes – tai yra pačios seniausios pasaulyje ilgų distancijų automobilių lenktynės, kurios yra organizuojamos kiekvienais metais nuo pat 1923 m. Pirmąjį kartą „Jaguar“ laimėjo 1951 m., o paskutinįjį – 1990 m.
  • Steve McQueen du kartus buvo praradęs teisę vairuoti – abu šiuos kartus jis vairavo „Jaguar XKSS“ automobilį. Šio modelio automobilių visame pasaulyje buvo pagaminta tik 16. Šis automobilis dabar priklauso Jay Leno automobilių kolekcijai.
  • 2016 m. lapkričio 14 d. Los Andžele vykusioje automobilių parodoje „Jaguar“ pristatė savo pirmąjį elektrinį automobilio modelį – „I-PACE“.

Nepaisant to, kokie įdomūs faktai buvo pateikti, pats svarbiausias faktas yra didžiulis važiavimo „Jaguar“ automobiliu malonumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Susiję straipsniai:

Automobilio veiklos nuoma: lankstus ir patogus sprendimas verslui ir privatiems asmenims

Automobilių nuoma gali būti puikus sprendimas privatiems asmenims, kuriems reikalingas automobilis asmeniniam naudojimui. Automobilio nuoma turi daug privalumų, įskaitant  lankstumą: išsinuomoję automobilį asmenys gali naudotis transporto priemone be ilgalaikio įsipareigojimo pirkti ar išsinuomoti automobilį. Tai ypač naudinga tiems, kuriems automobilio gali prireikti tik retkarčiais arba trumpam laikui. Ekonomiška: automobilio nuoma gali būti ekonomiškesnė išeitis nei […]

Kai krovinių pervežimas tampa būtinas

Krovinių pervežimas Kaune vaidina svarbų vaidmenį įvairiose pramonės šakose, užtikrindamas patikimą ir veiksmingą prekių gabenimą iš vienos vietos į kitą. Yra specifinių situacijų, kai krovinių pervežimo paslaugos tampa būtinos ir siūlo įvairius poreikius atitinkančius sprendimus. ·         Verslo perkėlimas: Kai verslas persikelia į naujas patalpas arba plečia savo veiklą, efektyvus krovinių gabenimas tampa labai svarbus. Norint […]